Rugsėjo 13, 2007
Plaukų stilius pagal veido formą
londoniete.lt 31

Ieškodamos patinkančio plaukų stiliaus žvalgotės į madų žurnalus. Tačiau tik pagal veido formą galite spręsti apie jums tinkantį plaukų kirpimą.

Norėdamos nustatyti veido formą, pažvelkite į veidrodį, suimkite plaukus į „uodegą“, patyrinėkite kaktos dydį, palyginkite su skruostais ir smakru. Paimkite sauso muilo gabalėlį ir nubrėžkite veidrodyje matomą jūsų veido atvaizdą, tuomet išanalizuokite jį ir nuspręskitę, kuriam veido tipui, iš žemiau išvardintų, galite priskirti savąjį. 

Kiekviena moteris turi skirtingą veido formą, tad draugės šukuosenos stilius, nors ir atrodo pritrenkenčiai, jums gali netikti ir tik išryškinti jūsų veido trūkumus.

Yra 5 pagrindinės veido formos:

• Apskritas
• Kvadratinis
• Ovalus
• Ilgas
• Širdies formos

Pateikiu plaukų kirpimus tinkančius kiekvienai paminėtai veido formai. Nesvarbu, ar jūsų plaukai garbanoti, ar tiesūs, ilgi ar trumpi, tinkamas plaukų sušukavimas ir priežiūra padės išryškinti gražiausius jūsų veido bruožus.

Apskritas veidas

 

Kad veidas atrodytų lieknesnis iškarpykite plaukus pakaušio srityje, plaukų kirpimas turi atidengti jūsų skruostus ir smakrą, venkite daugiasluoksnio šoninių plaukų iškarpymų, nedėkite purinančių priemonių ant šioje vietoje esančių plaukų, antraip jūs tik pabrėšite apvalią veido formą.  Jei veidas apvalus, išbandykite kirpimą, kai plaukai siekia kaklą, tinka ir trumpesni kirpčiukai, o ilgi kirpčiukai, atvirkščiai, vizualiai veidą dar labiau suapvalina. Ilgi kirpčiai aplink veidą labai siaurina veidą ir išryškina akių zoną, o ne skruostus. 

Paieškokite, kokiomis šukuosenomis puošiasi žvaigždės, turinčios apvalios formos veidą: Kristen Dunst, Cameron Diaz (nuotraukoje), Charlotte Church, Kelly Osbourne, Roseanne Barr, Fairuza Balk ir Natalie Merchant, Kyra Sedgwick, Penelope Cruz.

Kvadrato formos veidas

 

Kvadratinės formos veidui tinka vidutinio ilgio plaukai, asimetriški, trumpesni kirpčiukai. Kad sušvelninti veido bruožus reikėtų plaukus iškarpyti šonuose ir sprando srityje. Vengti kvadratinio kirpimo, tiesių plaukų, geometrinių linijų, antraip tik labiau paryškinsite aštrius kvadratinio veido bruožus. Rekomenduojama trumpų pasišiaušusių plaukų šukuosena. Fėjų ir elfų plaukus primenanti šukuosena tinka prie kvadrato formos veido, nes tokia šukuosena išryškina akis ir skruostus – tai sušvelnina veido formas ir padaro jį moteriškesnį. 

Nenukirpkite plaukų per trumpai, galima išlaikyti plaukų ilgį nugaros pusėje, gražiai atrodys plonos, smulkios bangelės. Žvaigždės, turinčios kvadrato formos veidą: Sandra Bullock (nuotraukoje), Isabella Rosellini, Demi Moore, Holly Marie Combs, Gwyneth Paltrow, Geena Davis, Kristin Scott Thomas.

Ovalus veidas

 

Ovalo formos veidas universalus – jam tinka visokio ilgio plaukai, kirpimas ir šukuosenos. Gražiai atrodysite ir trumpais, ir ilgais plaukais, tačiau pasistenkite juos išlaikyti viename ilgyje. Ovaliai veido formai tinka ilgos, smulkios bangelės. 

Ovalios arba ilgos formos veidui tinka griežtų formų kampuotas „bobo“ kirpimas, kai sujungiami sprandas ir žandikaulio linija – taip vizualiai žandikaulis labiau atsikiša į priekį. Šiuo atveju tinkamas Victoria Beckham pavyzdys. Jos veidas ir smakras yra labai siauri ir pailgi, todėl ilgesni plaukai priekyje atsveria jos aukštą kaktą. 

Kitos žvaigždės, turinčios ovalią veido formą: Jessica Alba, Charlize Theron, Beyonce Knowles (nuotraukoje), Julia Roberts, Jennifer Aniston, Cindy Crawford, Sharon Stone, Uma Thurman.

Ilgas veidas

 

Vengti trumpai kirptų plaukų, plaukų kirpimo stilių, kurie prideda veidui ilgio, pavyzdžiui, viršugalvyje iškarpytų ir išpūstų plaukų, nes sluoksniuotas kirpimas dar labiau pailgins veidą.

Pailgam veidui tinka ilgi plaukai bei ilgi kirpčiukai. Plaukus kirpkite buku kampu, nuleiskite ant vieno šono maždaug ties lūpos kampu, tai paryškins jūsų veido bruožus.

Pasisemkite patirties iš šių įžymių moterų: Kirstie Alley, Niki Taylor, Janet Jackson, Gabrielle Reese, Hilary Swank, Sarah Jessica Parker (nuotraukoje).

Širdies formos veidas

 

Siūlomas tokio ilgio plaukų kirpimas, kuris įrėmintų jūsų smakrą ir pridėtų jam pločio. Žaviai atrodo garbanos.Vengti per trumpai nukirpti sprando liniją. 

Džiovindamos plaukų galiukus parieskite į išorę, o ne į vidų – tai labai tinkama šukuosena, jei jūsų veidas širdelės formos. 

Savo šukuosenų kolekcijoje laikykite tokių įžymybių nuotraukas, kaip Brittany Murphy, Reese Witherspoon (nuotraukoje), Scarlett Johannson, Michelle Pfeiffer, Lisa Kudrow, Naomi Cambell, Jennifer Love Hewitt, Avrill Lavigne, Mischa Barton, Eva Longoria, Jamie Lynn Sigler, Mary Kate Olsen, Carmen Electra, Christina Milian.

 

 

Raktažodžiai: Plaukų stiliusVeido forma

Straipsnio komentarai

Panašūs straipsniai