Gruodžio 9, 2014
Kalėdų belaukiant: maitinantis persikų kauliukų ir migdolų aliejukas veidui
Kristina Stamp, balticskincare.wordpress.com
Visų tipų odai tinkantis aliejukas su vitaminu E. © Autorės nuotr.

Ar jau laukiate Kalėdų? Jau neužilgo reikės traukti iš palėpės dėžę su žaisliukais ir lemputėm, puošti elgutę, gerti karštą vyną, kepti imbierinį namuką. O jums, kad laukimas neprailgtų, siūlau nors ir labai paprastą, bet veiksmingą maitinantį veido aliejuką. 

Aliejukai dabar labai populiarūs, ir ne be reikalo. Jie veiksmingai drėkina, maitina ir saugo jūsų odą, jai ramiai besimėgaujant nakties miegu. Svarbu, kad aliejukas būtų naudojamas ant švariai nuvalytos odos, geriausia vakarais. 

Taigi paruošiau labai lengvos konsistencijos mišinuką, kuris suteiks jūsų odai jaunatviško skaistumo. 

Naudojau persikų kauliukų ir migdolų bazinius aliejus, lengvai įsigeriančius bei tinkamus visų tipų odai.

Migdolų aliejus jau nuo senovės garsėja savo stebuklingom galiom. Prisotintas vitaminų, mineralų, proteinų, aliejus lengvai įsigeria bei minkština odą. Nepamirštame ir jame esančio jaunystės eliksyro, vitamino E.

Persikų kauliukų aliejus - vienas mano mėgstamiausių. Šis aliejukas tinka visų tipų odai, net ir riebesnei. Su persikų kauliukų aliejum kas vakarą valau veidą. Prisotintas viatminų A ir B, jis pasižymi antioksidacinėmis savybėmis.

Jūsų mišinukui nepagailėjau ir geriausio odos draugo, vitamino E - vieno veiksmingiausių antioksidantų. Viatminas E, kovodamas su lasvaisiais radikalais, iš visų jėgų stengiasi apsaugoti jūsų odą nuo senėjimo proceso. 

Tokiu aliejuku mėgausitės ilgai, oda jums tikrai padėkos už rūpestį, o jai pamaitinti užteks vos kelių mišinuko lašelių.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai