Rugpjūčio 16, 2017
Rankinukas. Enjoy by Paula tinklaraščio autorė Paula Ušackaitė

Bakalauro laipsnį biologijos mokslų srityje turinti Paula Ušackaitė šiuo metu gyvena Guildford'e, Surrey grafystėje, studijuoja maisto specialistės (human nutrition) magistrą ir laisvalaikiu rašo EnjoybyPaula tinklaraštį. “Didžiąją dalį gyvenimo praleidau užsienyje, atradau daug įdomių vietų ir idėjų. Apie tai ir yra mano blogas - keliones, nuotykius, gražius atradimus, skanų maistą”, - sako Paula. Daugiau apie blogą galite skaityti čia >>>>>>>>, o šiame įraše Paula dalinasi savo grožio atradimais.

KOSMETIKOS KREPŠYS
Kosmetikos krepšyje nešiojuosi Chanel Vitalumiere Aqua veido pagrindą, "beauty blender” kempinėlę, Bobbi Brown veido pudrą, MAC bronzerį, Covergirl tušą, antakių paletę bei mėgstamiausią rožių kvapo Dior lūpų balzamą.

STILIUS
Daugumą rūbų perku iš ASOS, Zara, House of Fraser, Debenhams. Mėgstu dideles parduotuves, kur daug skirtingų kompanijų vienoje vietoje. Patinka Nike ir Gymshark - sportuoju beveik kasdien, tad niekad nedingsta noras paieškoti ko nors naujo.

  

Kaip pasipuošusi sau atrodote gražiausia?
Mamos dovanota mėlyna, siuvinėta suknele, kurią velkuosi visada, kai “nėra kuo apsirengti”!

ATRADIMAI
Kiehl's Midnight Recovery Concentrate - nerealiausias veido aliejus nakties metu! Taipogi - Dior Creme De Rose lūpų balzamas.

KVEPALAI
Dienai naudoju Jo Malone Peony & Blush Suede, Jo Malone English Pear & Fressia arba Byredo Bal D’afrique, o vakarui - Viktor & Rolf Flowerbomb, Chanel Chance.

MALONUMAI
Kaip ir dauguma moterų – mėgstu manikiūrus ir pedikiūrus. Taip pat pasilepinti skania kava ir saldumynais arba jodinėjimo pamokomis!

SVEIKAS KŪNAS. Kaip rūpinatės savo kūnu?
Šiuo metu studijuoju apie sveiką mitybą, taigi kasdien sužinau vis daugiau. Stengiuosi valgyti sveikai, vaisius, daržoves, rytais geriu kokteilius. Taip pat mėgstu makaronus, sūrį, tačiau šiuos patiekalus valgau rečiau. Geriu labai daug vandens, pradėjau valgyti daugiau žuvies. Nerūkau, o alkoholį vartoju tik retkarčiais. Sportuoju 4-5 kartus per savaitę, o tai dažniausiai būna arba 2km bėgimas, 20 minučių kopimas laiptais arba treniruotė su svoriais.

CREDO
Enjoy every moment!

Mėgstamos vietos Lietuvoje. Ką parodytumėte iš užsienio atvykusiems svečiams?
Mūsų sodyba, gražusis Vilniaus senamiestis bei Parnidžio kopa. O Vilniuje pavalgyti nusivesčiau į Stebuklus, Jurgį ir Drakoną arba Drama Burger.

Kokie įrašai skamba jūsų muzikos grotuve?
Jau pradėjau klausytis Michael Buble kalėdinio albumo.

Idealus vakaras. Koks jis jums?
Skani, namuose pagaminta vakarienė, taurė prosecco, komedijos žanro kino filmas kartu su mano vaikinu.

Kokiam garsiam pasaulio vyrui norėtumėte pagaminti vakarienę?
Kadangi neseniai žiūrėjau dokumentiką “Before the Flood” norėčiau vakarienę pagaminti Leonardo DiCaprio, pakalbėti apie globalinį atšilimą ir sužinoti, kaip jis visur suspėja!

O su kokia moterimi mielai išgertumėte angliškos arbatos?
Jau kadangi angliškos, tai su Kate Middleton! Norėčiau sužinoti jos grožio paslaptis ir koks yra tas gyvenimas su monarchais!

TRUMPAI
Dievinu… gerą humoro jausmą.
Siaubingai bijau… siaubo filmų!
Nemėgstu… melagių.
Norėčiau turėti… galimybę aplankyti visas pasaulio šalis.
Svajoju, kad… ateityje turėsiu du arba tris šunis ir žirgą!
Negaliu atsikratyti įpročio… be saiko valgyti šokoladą.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai