Gegužės 1, 2014
BENJAMINA. Floristikos kompanijos InDeco įkūrėja

RANKINĖJE

Mano rankinėje visada yra Iphone 5S, Christian Dior Addict kvepalai, Christian Dior akiniai nuo saulėsLancome blizgesys lūpoms, automobilio rakteliai, JANE IREDALE CHOCOHOLICKS lūpdažis , Canon EOS 500D fotoaparatas, Mandarin Duck planaraštis, buteliukas vandens ir mažosios pliušinis zuikutis

 

LONDONE

Southbank - nes čia visuomet verda gyvenimas. Už Londono patinka Windsor’as, norėčiau ten gyventi, ir Hampton Court- nuostabūs rūmai ir sodai, o dar su laivu paplaukioti kaip smagu!

 

LIETUVOJE

Nida, Kauno ir Vilniaus senamiesčiai.

Foto: Henrika Stasiulė/Ze Lapė. Foto: Henrika Stasiulė/Ze Lapė.
 

ĮSIMINTINIAUSIOS ATOSTOGOS
Kuba, Havana - nepakartojamo grožio miestas ir nuostabūs, šilti žmonės.

 

STILIUS

Kaip ir mano mama, taip ir aš mėgstu kokybiškus daiktus. Patinka All Saints, Jack Wills, The White Company, Isabella Oliver, French Connection, Marks&Spencer Limited Collection. Dažnai nuvažiuoju į Bicester Village ir praleidžiu ten visą dieną. Nepamirštu užsukti ir į TK Maxx.

 

KVEPALAI

Įvairūs - nuo Jo Malone iki Chanel. Bet visuomet sugrįžtu prie mieliausių Christian Dior.

Benjamina su dukrele Perla. Foto: N.Rekašiūtė. Benjamina su dukrele Perla. Foto: N.Rekašiūtė.
 

GROŽIS 

Paslapčių neturiu - esu gamtos vaikas, po truputėli senstu, kaip ir mes visi, tad stengiuosi gerai išsimiegoti, gerti daug vandens, kas rytą išsispaudžiu šviežių vaisių arba daržovių sulčių, tris kart į savaitę užsiimu Pilates mankšta, stengiuosi sveikai maitintis ir visuomet visuomet daug šypsotis :-) Be to, tikiu, kad 10 metų darbo gėlių aromatų apsuptyje  padėjo man išlikti šiek tiek jaunesniai nei rašo mano pase :-)

 

RESTORANAS

Nemėgstu lankytismainstream vietose, man patinka atrasti naujus, mažus restoranėlius, italų ar prancūzų virtuves, tad beveik niekada nesugrįžtu į tas pačias vietas. Aplankiau labai daug mažų boutique restoranėlių Londone. Vienas, kuris įsiminė ir rekomenduoju visiems - The Garrison, 99 Bermondsey Street, Londonas SE1 3XB, thegarrison.co.uk. Neseniai buvau Šiaurės Airijoje ir užklydau į nedidelį restoraną Deanes at Queens, 1 College Gardens, Belfast BT9 6BQ, michaeldeane.co.uk. Restorano šefas neseniai laimėjo Best British Menu konkursą, tad ir man teko ragauti jo patiekalų.

 

KNYGA

Virš 10 metų dirbu floriste ir visuomet domėjausi naujausiais, įdomiausiais gėlių dizainais. Iš ilgo knygų sąrašo išsirinkau Colin Cowie „Wedding Chic“ - vadinu šią knygą gėlių biblija nes joje yra viskas, ko man reikia, kaskart atvertus atrandu kažko naujo! Ši knyga talpina įvairiausias vestuvių dekoracijas iš viso pasaulio. Vadovaujuosi ja ir rekomenduoju kiekvienai savo jaunajai.

 

MUZIKOS GROTUVE

Bonobo albumas Black Sands, grupė Bon Iver - išgirdau ir įsimylėjau. Taip pat klausau Lana Del Rey.

 

KINO FILMAS

Labai nekantrauju pažiūrėti Siberian Education su John Malkovich ir Arnu Fedaravičiumi (jį vadinu broliu, nes mes įtariame, kad esame giminaičiai, bet dar šeimos medžio nepadarėme). Arnas lankėsi svečiuose papasakojo apie šį filmą ir labai sudomino.

 

CREDO

Jeigu tavo svajonės tavęs negąsdina - vadinasi jos per mažos! Mano svajonės didelės ir žinau - vieną dieną jos visos išsipildys!

 

SAVE LEPINU

Viskuo, priklauso nuo nuotaikos. Pradedant nuo gėlių, lazdyno riešutų latte puodelio iki shopping'o, pusdienio spa, geros parodos, ilgo pasivaikščiojimo parke su dukryte. Ir dar savo hobiais - tapyba, koliažais, fotografija, mezgimu, sodininkyste ir daug daug kitų.

 

PALINKĖJIMAS

Siekti savo svajonių!

Interviu su Benjamina skaitykite čia>>>>>>>>>>>>

 

Raktažodžiai:

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta