Kovo 3, 2015
Naujausi kirpėjos Vaidos Urbaitės patarimai
londoniete.lt
© Serge Melkovart nuotr.

Pagal pastaruoju metu vis į mano pašto dėžutę įkrentančių Jūsų laiškų, kuriuose kalbate apie norą atnaujinti šukuoseną, kiekį suprantu - tikrai pavasaris. Visiems norisi kažko šviežaus ir ryškaus, bet svarbiausia - naujo. Tad „Londonietės" plaukų grožio ekspertė Vaida Urbaitė ir vėl kibo į darbą - štai jos patarimai Jūsų stiliaus tobulinimui.

Roberta Simonavičiūtė-Lizdienė

Asmeninio archyvo nuotr. Asmeninio archyvo nuotr.

Asmeninio archyvo nuotr. Asmeninio archyvo nuotr.

„Norėčiau jūsų patarimo, kokia plaukų spalva ir kirpimas man tiktų, nes norėčiau kažko naujo. Mano plaukai ploni, truputį pasibanguoja, o natūrali spalva - šviesiai ruda. Labai norėčiau tampti šviesi, bet nesu tikra, ar man tai tiktų. Dėkui už patarimą."

Vaidos Urbaitės atsakymas:

„Sprendžiant apie tai, kas tiktų, o kas - ne , man reikia matyti visą žmogų: ūgį , kūno sandarą, pečių liniją , kaklą. Visai tai turi įtakos parenkant kirpimo siluetą. Jei žiūrėčiau tik į Jūsų veidą, manau, jums tinka būti tamsia brunete. Nebūtinai juodos spalvos - bet gal čia tik fotografijoje  taip atrodo. Kadangi jūsų plaukai dažyti tamsiai, greitai išgauti gražią šviesią spalvą nebūtų lengva. Be to, jei jūsų plaukai linkę pūstis ir banguotis, perdažius juos šviesiai, parodytumėte jų garbanoti linkusią jų tekstūrą ir po to visaip kaip stengtumėtės juos išiesinti. Manau, nebūtumėte patenkinta plaukų būkle ir vis tiek nusitamsintumėte.

Poilgiai plaukai jus jaunina, o trumpesnis kirpimas pridėtų daugiau brandaus moteriškumo. Nebent kirpimas būtų labai trumpas. Aš jūsų vietoje plaukų nekirpčiau turmpai, gal tik šiek tiek patrumpinčiau ir dažyčiau juos tamsaus šokolado spalva.

Gintarė Ginaitytė

Asmeninio archyvo nuotr. Asmeninio archyvo nuotr.

Asmeninio archyvo nuotr. Asmeninio archyvo nuotr.

„Norėčiau kaip nors nusikirpti plaukus ir galbūt pakeisti plaukų spalvą, bet nežinau kaip, kad tiktų prie mano veido. Galbūt galėtumėte patarti? Mano natūrali plaukų spalva yra šviesi, bet plaukus nudažiau juodai su raudonu atspalviu. Mano akys žalios, plaukai - ploni ir tiesūs, krenta žemiau pečių. Tik nuo dažymo tapo šiurkštūs."

Vaidos Urbaitės atsakymas

„Gintare, manau tau tikrai reikia išsikarpyti plaukus ilgais sluoknsiais (angl. „long layers"). Reikėtų ir spalvą pagyvinti, nes nėra gražu, kai plaukai prie šaknų raudonesni, o į galus nutamsėja - geriau butų atvirkščiai. Iš esmės, tiesiog turėti gražią sodrią rudą spalvą būtų geriau nei esama."

Kitus Vaidos Urbaitės patarimus galite perskaityti čia.

Raktažodžiai: Vaida Urbaitėplaukų stilistėmadoskirpimasdažymas

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai