Gegužės 1, 2008
Batų biznis. Aukšti kulniukai užkariavo Londoną po “Iron man” premjeros
JURGITA VEČKYTĖ, 3

Londono batų parduotuvėse netrukus gali nelikti aukštakulnių. "Kulnais-žudikais" kino fanus sužavėjusi Gwyneth Paltrow užkariavo ir stileivas.

"Iron Man" filmo premjeroje Londone praėjusią savaitę aktorė raudonu kilimu turėjo žengti itin atsargiai, išlaikyti pusiausvyrą, mat ji avėjo penkių colių, atlasinius, Alexander McQueen aukštakulnius.
Po kino premjeros aukštakulnių paklausa žymiai išaugo. 

"Gwyneth faktorių" pajuto garsaus dizainerio komanda. “Kai tik Gwyneth fotografijos pasirodė žiniasklaidoje, užplūdo skambučiai ir pageidavimai įsigyti tokius pat batelius. Skambino ir klientai, savo parduotuvių lentynose norintys matyti "kulnus-žudikus", - sako  Alexander McQueen mados namų atstovė. 

Ne tik aktorę apavęs dizaineris džiaugiasi aukštakulnių paklausa. Pagrindinių Londono parduotuvių grandinės pripažino aukštakulnių pardavimų padidėjimą po to, kai Gwyneth pasirodė pasipuošusi trumpa suknele ir itin aukštais kulnais. "TopShop" teigia, kad pardavimai nepaprastai šoktelėjo praėjusią savaitę. Tačiau parduotuvės atstovė pridūrė, jog platformos ir aukšti pakulniai atgimė jau praėjusiais metais. “Dabar visas dėmesys batams: klientai pirmiausiai perka batus ir derina aprangą prie jų, o ne atvirkščiai", - sako ji.

Ella Wells, kompanijos "Bertie" atstovė, taip pat pripažįsta, kad aukštakulnių pardavimai sostinėje neabejotinai padidėjo. "Gwyneth diktuoja fantastišką madą puikioms moterims", - įsitikinus Ella. 
Pati Gwyneth sako labiau mėgstanti paprastus "aulinukus" ir sportinį stilių.

Raktažodžiai: bataiauksti kulniukaiiron manfilmas

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai