Kovo 23, 2024
Žuvusiųjų per išpuolį Maskvoje skaičius išaugo iki 93

Žuvusių per ginkluotą išpuolį vienoje Maskvos priemiestyje esančioje koncertų salėje žmonių skaičius išaugo iki 93, šeštadienį pranešė didelius nusikaltimus tiriantis Rusijos tyrimų komitetas, ir perspėjo, kad aukų skaičius gali didėti.

„Šiuo metu nustatyta, kad žuvo 93 žmonės. Numatoma, kad žuvusiųjų skaičius didės“, – sakoma „Telegram“ paskelbtame pareiškime.

Kiek anksčiau šeštadienį buvo pranešta, kad žuvo daugiau kaip 60 žmonių, padidinus ankstesnį 40 aukų skaičių.

Už šį išpuolį, per kurį, kaip nurodė Rusijos valdžios institucijos, bent 145 žmonės buvo sužeisti, atsakomybę prisiėmė grupuotė „Islamo valstybė“ (IS).

Rusijos sostinės gubernatorius šeštadienį pranešė, kad išpuolio metu koncertų salėje „Crocus City Hall“ kilęs gaisras buvo didžiąja dalimi sustabdytas.

„Vis dar yra tam tikrų gaisro židinių, tačiau gaisras iš esmės jau sustabdytas. Gelbėtojams pavyko patekti į salę“, – platformoje „Telegram“ pranešė Andrejus Vorobjovas.

Rusijos naujienų agentūros pranešė, kad prezidentas Vladimiras Putinas šeštadienį surengė derybas su teisėsaugos ir gelbėjimo tarnybų vadovais.

V. Putinas gavo saugumo tarnybų, Tyrimų komiteto, Nacionalinės gvardijos, vidaus reikalų, sveikatos apsaugos ir nepaprastųjų situacijų ministrų ataskaitas, pranešė naujienų agentūros, remdamosi Kremliaus tvirtinimais.

Rusijos vicepremjerė šeštadienį po susitikimo su V. Putinu sakė, kad jis palinkėjo greitai pasveikti per išpuolį sužeistiems žmonėms.

„Prezidentas palinkėjo visiems greitai pasveikti ir perdavė savo padėką gydytojams“, – Rusijos naujienų agentūros citavo Tatjaną Golikovą. V. Putinas kol kas viešai nekomentavo išpuolio.

BNS inf.

Raktažodžiai: RusijaPasaulisNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai