Sausio 29, 2021
Nekilnojamas turtas Anglijoje – ko laukti 2021 | Nemokamas seminaras lietuviams

2021-ieji prasidėjo ne džiugiausiom nuotaikom. COVID-19 sukrėtė visą pasaulį, o Brexit padariniai vis labiau juntami Europos šalyse. Jungtinės Karalystės ekonomika bei jos Nekilnojamojo turto (NT) rinka labiau primena atrakcionų kalnelius, nei tiesią kreivę. Tačiau sėkmingai investuoti į NT galima esant bet kokiai situacijai, įsitikinusi nekilnojamojo turto, pastolių ir statybų verslo savininkė, kompanijų Jonas Properties ir Ieremie Contractors įkūrėja INDRĖ SERVAITĖ. „Tereikia žinoti kaip prisitaikyti prie rinkos pokyčių ir laikytis pasirinktos strategijos“, - teigia ji.

 

Sausio 31 dieną sėkmingą NT verslą įkūrusi lietuvė visus kviečia prisijungti prie nemokamo internetinio seminario, kuriame ji aptars NT pirkimo ir pardavimo rinkos pokyčius bei 2021-ųjų metų tendencijas. Prisijungusieji taip pat sužinos apie NT objektų pirkimą šiandieninėje rinkoje, investavimo galimybes naudojant įvairius finansavimo metodus bei gaus patarimų, kokių klaidų galima išvengti NT projektuose.

Pasak I. Servaitės, kol kas sunku prognozuoti, kas išties vyks šiais metais, tačiau vis dažniau kalbama apie NT kainų stabilizavimasi ir netgi jų kritimą 5 - 10%. „Kolkas tai tik prognozės, tačiau daugelis nekilnojamojo turto ekspertų laukia pasikeitimų kovo mėnesį, kai bus nutrauktas žemės mokestis. Taip pat dar vienas iš ryškesnių pokyčių yra Stamp Duty atostogos, dėl kurių namo pirkimo išlaidos Anglijoje sumažėjo iki 15 000 svarų“.

Tačau ar turėtumėte laukti, kol rinka pasieks dugną, kainos pradės mažės ir tik tuomet pirkti? Ar išvis verta laukti tokio laikotarpio? „Laukti ir tikėtis, kad vieną dieną rinka atsidurs žemiausiame savo taške yra didžiulė klaida. Reikia pradėti mokytis dabar ir būti pasiruošusiems visiems rinkos pokyčiams“, - pataria Indrė. 

„Tik laikas parodys, kurios prognozės yra teisingos. Viskas priklauso nuo to, kaip vyriausybė kovos su COVID-19, kokių iššūkių pateiks Brexit ir kaip greitai atsigaus ekonomika. Kol kas pasikeitimus turime sekti kiekvieną dieną, perdaug nepasikliauti svyruojančiomis būsto kainomis, pirkti protingai, atsargiai, klausant ekspertų. Tam, kad priimti skubūs sprendimai nevirstų finansine katastrofa, būtina žinoti ką darote ir bent jau pagrindines bei svarbiausias gaires“, - pataria nekilnojamojo turto projektų vadovė.

Sausio 31 dieną, 10 val. JK laiku įvyksiantis seminaras skirtas visiems besidomintiems NT rinka Anglijoje. Seminaras vyks internetu, tad prisijungti galima iš bet kurio pasaulio krašto. Registracija būtina: https://bit.ly/2YarQxV

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai