Balandžio 4, 2018
Aktorė Meghan Markle atsisveikins su televizijos serialu „Kostiumuotieji“ per vestuves
Serialas „Kostiumuotieji“.

JAV televizijos seriale „Kostiumuotieji“ (Suits) šį pavasarį susipins realus ir išgalvotas gyvenimas, kai ilgai šiame seriale vaidinusi aktorė Meghan Markle (Megan Markl) per vestuves ekranuose atsisveikins su teisine drama, o vėliau susituoks su Jungtinės Karalystės princu realiame gyvenime.

Serialo sumanytojas ir prodiuseris Aaronas Korshas (Aronas Koršas) parašė septinto sezono finalo scenarijų, pagal kurį advokate tapusi teisininko padėjėja Reičel Zein (M. Markle) balandžio 25 dieną galų gale susituoks su savo draugu Maiku Rosu, kurio vaidmenį atlieka Patrickas Adamsas (Patrikas Adamsas). Jie draugavo keletą metų ir vieną kartą jau ruošėsi susituokti, tačiau šie planai žlugo.

Abu aktoriai tada paliks serialą – aštuntame sezone, kurį bus pradėta filmuoti šį mėnesį, jų nebebus. Šios vestuvės bus savotiška repeticija M. Markle, kadangi gegužės 19-ąją Didžiojoje Britanijoje ji ruošiasi susituokti su princu Hariu.

„Manau, kad turime tai padaryti. (...) Be abejo, labai džiaugiuosi dėl Meghan asmeninio gyvenimo, ir kad viskas susiklostė taip panašiai. Kartais taip būna“, – sakė A. Korshas.

Jis sakė esantis dėkingas už įspėjimą, kad M. Markle romanas realiame gyvenime galėtų padaryti įtakos jos personažės siužeto linijai, taigi, jam neteko iš naujo filmuoti serialo arba jo atšaukti.

„Kai sukuri serialą, niekas tikrai neįspėja, kad viena iš tavo aktorių susituoks su princu“, – sakė A. Korshas.

„Tačiau neretai tokie įvykiai priverčia būti kūrybiškam ir pakviesti į savo pasaulį naujų herojų“, – pridūrė serialo sumanytojas.

Vieno naujo personažo vaidmenį aštuntame sezone atliks Katherine Heigl (Katrin Haigl) – serialų „Grei anatomija“ (Grey's Anatomy) ir „Esama padėtis“ (State of Affairs) veteranė. Ji vaidins kartu ilgamečiais serialo aktoriais Ricku Hoffmanu (Riku Hofmanu), Gabrieliu Machtu ir Sarah Rafferty (Sara Raferti). Seriale taip pat nuolat vaidins Dule'is Hillas (Djulis Hilas).

BNS inf.

Raktažodžiai: Karališka šeimaBritanijaAnglijavestuvės

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai