Balandžio 14, 2020
Karantiną Didžiojoje Britanijoje svarstoma pratęsti iki gegužės
Parengta Londonietės pagal gov.uk ir BBC informaciją 1

JK vyriausybė vargu ar sušvelnins socialinio atstumo priemones šalyje. Manoma, kad karantino apribojimai Jungtinėje Karalystėje gali būti taikomi iki gegužės 7 dienos.

Užsienio reikalų sekretorius Dominic’as Raab’as kalbėdamas spaudos konferencijoje savaitės pradžioje teigė, jog veiksmai, kurių imasi vyriausybė rodo teigiamus pokyčius. Tačiau jis taip pat perspėjo, kad Didžioji Britanija „vis dar nepasiekė šio viruso piko“. 

Didžiojoje Britanijoje mirčių nuo koronaviruso skaičius išaugo iki 11 329, rodo pirmadienį paskelbti Sveikatos apsaugos ministerijos duomenys.

Tai reiškia, kad, palyginti su sekmadieniu, užfiksuota 717 naujų mirties atvejų.

D. Raab’as teigė, kad griežtos socialinio atsiribojimo priemonės greičiausiai nebus panaikintos, nes išlieka „antrosios infekcijos bangos“ rizika.

Britams ir šalies gyventojams šiuo metu nurodyta likti namuose ir išeiti tik būtiniausiais atvejais, kad būtų pažabotas susirgimo COVID-19 plitimas. Piliečiams draudžiama palikti namus, išskyrus būtiniausią apsipirkimą ar mankštą.

Šiuo metu taikomos karantino priemonės, pasitelkus mokslininkų grupę Sage, bus peržiūrėtos iki ketvirtadienio. 

Sekmadienį iš ligoninės išleistas Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Boris’as Johnson’as šiame pasitarime nedalyvaus. Premjerą laikinai pavaduoja D. Raab’as.

Raktažodžiai: CoronavirusKoronavirusasAnglija

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai