Liepos 7, 2019
JK pasirengusi išstojimui iš ES spalio 31 dieną, tikina B. Johnsonas

Britų konservatorių vadovo rinkimų kampanijos favoritu laikomas Borisas Johnsonas (Borisas Džonsonas) sako, jog, jam tapus ministru pirmininku, Didžioji Britanija spalio 31-ąją išstos iš Europos Sąjungos (ES) – su išstojimo sutartimi ar be jos.

„Mes ir kovo 29-ąją buvome beveik pasirengę. Ir būsime pasirengę iki spalio 31-osios“, – pareiškė jis interviu savaitraščiui „The Sunday Telegraph“.

„Ir labai svarbu, jog mūsų partneriai tai suprastų. Jie turi pažvelgti mums į akis ir pagalvoti: „Dieve, šie britai tikrai rengiasi trauktis. Ir jie rengiasi trauktis savo sąlygomis“, – pridūrė politikas.

Paklaustas, ar jis neblefuoja, sakydamas, jog yra pasirengęs siekti išstojimo iš ES be sutarties, B. Johnsonas pabrėžė: „Ne, tikrai ne. Mes turime parodyti daugiau sveiko proto.“

Užsienio reikalų sekretorius Jeremy Huntas (Džeremis Hantas), kuris laikomas pagrindiniu B. Johnsono varžovu kovoje dėl Didžiosios Britanijos premjero posto, taip pat sako esąs pasirengęs „Brexit“ be sutarties“.

Interviu „The Sunday Telegraph“ jis taip pat yra sakęs, jog šiuo klausimu „neblefuoja“, tačiau pridūrė, jog tai „nėra saugiausias būdas, kuris galėtų užtikrinti Didžiosios Britanijos išstojimą“, nes parlamentarai pamėgins jį blokuoti.

BNS inf.

Raktažodžiai: AnglijaBrexit

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai