Spalio 4, 2018
Londonietė rekomenduoja. Renginiai Londone šį savaitgalį (spalio 5 – 7 d. 2018)
Frieze London.

Londono kokteilių savaitė
Spalio 1–7 d.
Renginys, mėgstantiems alkoholinius gėrimus su šiek tiek spalvų ir išradingumo – London Cocktail Week sugrįžta šį spalį su gardžiausiais kokteiliais visoje Jungtinėje Karalystėje. Šio spalvingo festivalio metu lankytojams, įsigijusiems vienkartinį bilietą, žadami skanūs potyriai: nuolaidos gėrimams, įėjimas į vakarėlius ir specialų Cocktail Village. Renginys mokamas. Daugiau informacijos: drinkup.london/cocktailweek

Frieze London ir Frieze Masters meno mugės
Spalio 4–7 d.
Šios meno mugės – tai puiki galimybė atrasti pačius įdomiausius pasaulio menininkus, nuo naujokų iki garsenybių. Frieze London apima daugiau nei 160 svarbiausių pasaulio galerijų, todėl lankytojai kviečiami pamatyti ir įsigyti meno kūrinių iš daugiau nei tūkstančio šiuolaikinių menininkų, dalyvauti specialiose pokalbių programose. Renginys mokamas. Vieta: Regent’s Park. Daugiau informacijos:
frieze.com/fairs/frieze-london.

The Other Art Fair
Spalio 4–7 d.
Nuo Los Andželo iki Sidnėjaus, The Other Art Fair kelionėje po didžiausius pasaulio miestus sustos Londone keturioms ryškioms dienoms. The Other Art Fair nėra įprasta meno mugė – joje gausu interaktyvių pasirodymų, daugybė užsiėmimų vaikams, o meno kūrinių įsigyti galima iš 140 atidžiai atrinktų menininkų iš viso pasaulio. Bilietai £8–£10, įsigyti iš anksto. Vieta: Victoria House ir The College (Bloomsbury). Daugiau informacijos: theotherartfair.com.

Little Venice Music Festival
Spalio 4–7 d.

Little Venice. Little Venice.

Klasikinės muzikos mylėtojai turėtų suklusti – šį savaitgalį vyks kaip visada žavus ir elegantiškas mažosios Londono Venecijos festivalis - Little Venice Music Festival. Šių metų festivalio tema yra „Music on the Mind“, tad galima tikėtis daug žmogaus minčių ir muzikinių patirčių tyrinėjimų, žvakėmis apšviestų rečitalių, naujų kompozicijų ir visiškai šviežių darbų premjerų. Bilietai £10, įsigyti iš anksto. Vieta: St. Saviour's Church (Little Vencie). Daugiau informacijos: littlevenice-mf.com.

Body Worlds
Nuo spalio 6 d.


„Emocionali“, „nepaprasta“, „keičianti gyvenimus“. Body Worlds paroda edukaciniais tikslais eksponuoja tikrus, specialiai konservuotus žmonių kūnus, tad jautriems nerekomenduojama. Parodoje lankytojai kviečiami leistis į kelionę po žmogaus anatomiją, nuo reprodukcinės sistemos iki medžiagų apykaitos. Net 68% apsilankusių šioje parodoje pradėjo keisti savo gyvenimo būdą ir nusprendė gyventi sveikiau. Bilietai nuo £17,5. Vieta: London Pavilion (Piccadilly Circus). Daugiau informacijos: bodyworlds.co.uk.

Brixton Oktoberfest
Spalio 6 d.
Nieko baisaus, jeigu spalio mėnesį neužtenka laiko ar pinigų nuvykti į Bavariją. Bavarija atvyksta pas mus! Linksmiausia vokiečių šventė oktoberfest kartu su naminiu alumi, Berlyno stiliaus klubu ir lederhosen šortais įsikurs Brixton'e, šeštadienį, nuo 15 val. Bilietai nuo £5, įsigyti iš anksto. Vieta: Brixton Jamm. Daugiau informacijos: brixtonjamm.org/event/brixton-oktoberfest.

Conway Hall Fun Palace
Spalio 7 d.
Smalsiems vaikams ir jų tėveliams, trokštantiems visos dienos linksmybių, mokymosi ir staigmenų, siūlome nuvykti į Conway Hall Fun Palace. Čia lauks gausybė užsiėmimų, nuo meno iki mokslo, nuo sodininkystės iki istorijos ir dar daugiau. Išmoksite kaip sodinti augalus ir pastatysite didžiulį gripo virusą iš polistireno. Renginys nemokamas. Nuo 10:30 iki 16 val. Vieta: Conway Hall (Holborn).

Frock Me Fashion Fair
Spalio 7 d.
Jeigu dūsauji žiūrėdama į vintažinių drabužių vitrinas, The Beatles muzikinius klipus ir filmą „The Great Gatsby“, neieškok nieko daugiau, nei Frock Me Fashion Fair. Nuo autentiškų trečio dešimtmečio šokėjų suknelių iki ikoniškųjų britų mados namų Biba mini sijonėlių, Frock Me yra vintažinės mados mylėtojų rojus. Mugėje bus galima pašmirinėti po rietuves gražių drabužių, juos pasimatuoti, o pačius sau mieliausius įsigyti. Įėjimas £4, nuo 11 iki 17:30. Vieta: Chelsea Old Town Hall. Daugiau informacijos: frockmevintagefashion.com.

Lietuvės Silvy Armont koncertas Londono vakaruose
Spalio 5 d. 20 val.

Dainininkė Silvy Armont. Foto: Aurelijus Varna. Dainininkė Silvy Armont. Foto: Aurelijus Varna.

Londono vakaruose įsikūrusioje kavinėje/restorane Caffè Bonego įvyks dainininkės Silvy Armont (Silvijos Armonaitės) koncertas. Lietuvė atliks rusiškus romansus. Restorano įkūrėja Ieva labai laukia visų, norinčių gražiai praleisti penktadienio vakarą. Įėjimas į koncertą nemokamas, tačiau būtina rezervuoti staliukus, nes vietų skaičius labai ribotas. Restorane galėsite paskanauti Amber Bakery kepinių bei Makedonijos virtuvės patiekalų. Caffè Bonego, 170 Goldhawk Road, W12 8HJ. Pradžia 8pm. Rezervacija telefonu: 020 3674 0372.

Yayoi Kusama: The Moving Moment When I Went to the Universe

Spalio 3 d.– gruodžio 21 d.
Visų instagramerių dėmesiui! Beveik devyniasdešimtmetės, garsios menininkės Yayoi Kusama paroda daugiau nei dviems mėnesiams apsistos Londono Victoria Miro galerijoje. Moliūgų skulptūros, kosminė begalybė, bronzinės gėlės ir milžiniškas veidrodinis kambarys su taškuotais popieriniais žibintais – nauji ir jau pamilti menininkės darbai sukurs įtraukiančią aplinką, lyg iš kito pasaulio. Pasiruoškite didžiulėms eilėms. Bilietai į parodą yra nemokami, tačiau juos reikia užsisakyti iš anksto. Vieta: Victoria Miro. Daugiau informacijos: www.victoria-miro.com.

Weekend Space Cadets
Spalio savaitgaliais
Kas savaitgalį vykstanti programa skirta smalsiems vaikams ir jų tėveliams, kurie kviečiami dalyvauti specialiose dirbtuvėse ir įvairiuose užsiėmimuose, susijusiuose su astronomijos mokslu ir kosmoso tyrinėjimais – nuo Tarpautinės kosmoso stoties iki pačių naujausių atradimų apie Saulės sistemą ir mūsų Visatą. Renginys mokamas. Vieta: Astronomy Centre, Royal Observatory Greenwich. Daugiau informacijos: www.visitgreenwich.org.uk.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai