Spalio 19, 2018
Londonietė rekomenduoja. Renginiai Londone šį savaitgalį (spalio 19 - 21 d., 2018)
parengė SIMONA SURVILAITĖ
Sanderson'o viešbučio bare Šokolado savaitės proga bus galima pasimėgauti šokoladiniais kokteiliais.

BFI Londono filmų festivalis
Spalio 10–21 d.
Svarbiausias kino įvykis Britanijoje, BFI London Film Festival, tęsiasi ir šį savaitgalį. Festivalyje galite susipažinti su naujausiais britų ir užsienio kūrėjų filmais, išvysti šimtus seansų, dalyvauti Gala priėmimuose. Šį savaitgalį rekomenduojame pamatyti „Too Late to Die Young“ (penktadienį), „Ladyworld“ (penktadienį ir šeštadienį), „The Hate U Give“ (šeštadienį ir sekmadienį), „Maya“ (sekmadienį). Daugiau informacijos: whatson.bfi.org.uk.

Šokolado savaitė
Spalio 15–21 d.
Smaližiai – sukluskite! Jeigu tįso seilė žiūrint Lasse Hallstrom dramą „Chocolat“ su Johnny Depp'u, tuomet ši savaitė kaip tik jums. Visoje JK švenčiamos Šokolado savaitės centre, Londone, vyks daugybė renginių gero šokolado mylėtojams. Pats saldžiausias – Canopy Market takeover suburs daugiau nei dvidešimt šokolado gamintojų iš viso pasaulio. Renginių kainos įvairios, Canopy Market takeover – nemokamas. Vieta: Canopy Market, Covent Garden. Daugiau informacijos: www.chocolateweek.co.uk.

Bloomsbury festivalis  
Spalio 17–21 d.
Jeigu domitės menu, mokslu, literatūra, jeigu su mielu noru vaikščiojate po parodas ir skubate į pasirodymus neįprastose vietose, spalį neieškokite nieko daugiau, nei Bloomsbury Festival. Daugiau nei 200 renginių, iš kurių beveik visi yra nemokami, suteiks platų kultūrinių įspūdžių spektrą. Tarp labiausiai laukiamų renginių: penktadienį, spalio 19 d. – nemokamas gatvės vakarėlis cirko tema, sekmadienį, spalio 21 d. – šeimos pasilinksminimų diena. Festivalis nemokamas, renginiai įvairiose Londono vietose. Daugiau informacijos: www.bloomsburyfestival.org.uk.

Londono literatūros festivalis
Spalio 18–28 d.
Kasmetinis, didžiausias literatūros įvykis Londone grįžta į Southbank Centre. Poezijos skaitymai, knygų pristatymai, diskusijos su autoriais, dirbtuvės visai šeimai – ką pamatyti ir išgirsti turės ne tik knygų gerbėjai. Penktadienį festivalyje savo memuarų knygą pristatys legendinė aktorė Sally Field (žinoma iš tokių filmų kaip „Forestas Gumpas“ ir „Plieninės magnolijos“). Renginių kainos įvairios, yra ir nemokamų. Daugiau informacijos: www.southbankcentre.co.uk.

Brixton vintažinių drabužių išpardavimas
Spalio 20–21 d.
Jeigu masinės gamybos drabužiai – ne jums, tuomet turime gerų žinių. Pasiruoškite žiemai ar atnaujinkite vasaros garderobą didžiuliame Pop Brixton vintažinių drabužių išpardavime! Drabužių kaina vos po £15 už kilogramą, o galimybė išsirinkti svajonių suknelę – neįkainojama. Įėjimas nemokamas. Vieta: Pop Brixton. Daugiau informacijos: popbrixton.org/events/brixton-vintage-kilo-sale.

Paskutinė galimybė pamatyti. Michael Jackson: On the Wall
Iki spalio 21 d.
Michael Jackson nuo pat savo karjeros pradžios nepalikdavo abejingų. Jį lydėjo skandalai, jis revoliucionavo populiariąją muziką ir įkvėpė gausybę šiuolaikinių menininkų. Būtent Nacionalinėje portretų galerijoje ir surinkta dalis tokių menininkų darbų. Daugiau nei keturiasdešimties įvairių kartų fotografų ir dailininkų, įskaitant Andy Warhol ir Grayson Perry, darbai įvairiomis formomis vaizduoja popso karalių. Paroda mokama. Vieta: National Portrait Gallery. Daugiau informacijos: www.npg.org.uk/whatson/michael-jackson.

Soul'o sekmadienis
Spalio 21 d.
Nėra geresnio būdo švęsti lietingus rudens sekmadienius, nei atsipalaiduojant stilingame restorane, klausantis džiazo, soulo ir svingo, su taure rankoje laukiant skanaus maisto. Gyva muzika ir itališki gardėsiai laukia lankytojų bare Cattivo (Brixton, SW9), nuo 15h. Įėjimas £5, išankstinė rezervacija labai rekomenduotina. Daugiau informacijos: cattivobar.com.

Daugiau renginių spalio mėnesį rasite čia >>>>>

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai