Vasario 19, 2018
Renginiai JK lietuvių bendruomenei {kovas 2018}​

Žinote ar organizuojate renginį? Praneškite: [email protected] Renginius nuolat pildome.

Seminaras "Protingas Grožis"
Laikas: Kovo 3 d., nuo 16 iki 19 val.
Vieta: For the Core, 11 Pearson St, E2 8JD Londonas
Kaina: Bilietas vienam žmogui £20, dviems - £35.
Registracija ir bilietai: billetto.co.uk/e/seminaras-protingas-grozis.

Akimirkos iš seminaro praėjusiais metais. Indrė Urbanavičienė viduryje. Akimirkos iš seminaro praėjusiais metais. Indrė Urbanavičienė viduryje.

Šviečiamasis seminaras merginoms, moterims bei visiems, norintiems išmokti skaityti kosmetikos etiketes, geriau pažinti kosmetikos ingredientus bei išmokti išsirinkti tinkamus odos priežiūros produktus – vertinant jų sudėtis, o ne gražią pakuotę ar kvapą. Seminaro lektorė - Indrė Urbanavičienė, knygos "Protingas grožis: švytinčios odos biblija" autorė, šviečiamųjų straipsnių apie odos priežiūrą, grožio procedūras bei kosmetikos sudėtis autorė bei protingos kosmetikos Driu Beauty kūrėja. Seminare bus aptariama kosmetikos sudedamosios dalys, odai kenksmingos medžiagos, odai naudingos medžiagos, netikros tiesos ir gamintojų triukai, grožio procedūros, kaip išsirinkti geriausius produktus. Norinčioms įvertinti turimos kosmetikos sudėtį, reikėtų atsinešti produktą su ingredientų sąrašu.

Žaidimas Auksinis Protas
Kiekvieną antradienį Auksinio Proto žaidimas nuo šiol vyks ir Bernelių Užeigoje Londone. Jungtinės Karalystės Lietuvių Jaunimo Sąjunga kartu su Londone įsikūrusiu restoranu Bernelių Užeiga kviečia prisijungti prie „Auksinio proto“ žaidimo Londone. Tai ne tik žaidimas, bet ir galimybė pabūti kartu su savo bendruomene, užmegzti naujų pažinčių, praplėsti akiratį. Žaidimai vyks kiekvieną antradienį Bernelių Užeigoje (485 High Rd Leytonstone, Londonas E11 4PG). Prieš kiekvieną žaidimą komandos būtinai turi registruotis "Auksinio proto" tinklalapyje: www.auksinisprotas.lt/protmusio-registracija ar el. paštu [email protected]

Garso terapijos seansas, “Gongų maudynės”

Birutė Jakučionytė. Birutė Jakučionytė.

“Man didelis malonumas groti su gongais, dainuoti ir didelė dovana pasidalinti garso terapijos teikiama nauda su kitais. Paskutiniu metu daug groju individuliose sesijose ir Anglijoje retai organizuoju dideles Gongų maudynes, nes didelėse salėse dažniau groju Lietuvoje, Kopenhagoje ar Kijeve, todėl labai džiaugiuosi kovo 24 d. 18.30 val. galinti pakviesti visus garso vibracijų mylėtojus, gyvenančius Londone ir aplink jį, į Šamaniškas Gongų maudynes nuostabiame Korana centre, Ardingly kaimelyje”, – kviečia organizatorė Birutė Jakučionytė. Ji - aktyvi ir žinoma, keturių vaikų mama, dviejų knygų ir tinklaraščio ww.jakucionyte.lt rašytoja. Tradicija susitikti sąmoningų lietuvaičių bendruomenei tapusios “Gongų maudynės” vyks Vakarų Suseks‘e įsikūrusiame jaukiame Ardingly kaimelyje. Gongų maudynių kaina 20 svarų. Artimiausios „Gongų maudynės“ vyks: Kovo 24 d. 18.30 Koorana Centre, Street Lane, Ardingly, West Sussex RH17 6UB. Daugiau informacijos: 07415659967 (Birutė) arba el. paštu: [email protected] Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Bilietus iš anksto galite įsigyti čia:  ecoethno.co.uk.

Karališkajame britų architektų institute - Baltijos šalims skirta paroda
Iki kovo 25 dienos.
Daugiau informacijos rasite čia >>>>>>>>>>>>>>>>>

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai