Liepos 23, 2015
Pop muzikos karalienė Džordana Butkutė grįžta į Londoną
londoniete.lt
Gruodį Londone koncertavusi Džordana Butkutė visiškai pagerėjo lietuvius. © Sigito Matulio (www.SMstudio.co.uk) nuotr.

Gruodį pakėrėjusi Londoną grandioziniu šou „Nesudeginta ant laužo“, Lietuvos pop muzikos karalienė pildo gerbėjams tąkart duotą pažadą apie dar vieną nepamirštamą turą. Džordana Butkutė į Londoną grįžta su dar didesnį įspūdį paliksiančiu koncertu nekukliu pavadinimu „Aš – Karalienė!“.
Akimirkas iš koncerto „Nesudeginta ant laužo“ Londone galite pamatyti čia:

Džordana Butkutė pakerėjo Londoną (foto galerija)

Itin sėkmingas pastarasis koncertinis turas Džordaną įkvėpė žvelgti tolyn ir siekti daugiau. Su savo komanda įdėmiai apsvarsčiusi įveiktą etapą, dainininkė užtikrintai žengia į priekį.

„Džordana nestovi vietoje ir yra pasiruošusi pradžiuginti savo gerbėjus ne vien superhitais, bet ir naujomis, jau spėjusiomis išpopuliarėti dainomis. Platininiu tapęs jos albumas „Kryžkelės“ parodė, kad klausytojams įdomi ir Džordanos šių dienų kūryba. Atskleisiu, kad šiuo metu jau prasidėjo intensyvūs naujojo albumo kūrybos darbai – spalį gerbėjai turės galimybę išgirsti keletą visiškai naujų dainų“, – pasakojo šou „Aš – Karalienė!” organizatorius ir dainininkės sutuoktinis Elegijus Strasevičius.

Šou pavadinimas „Aš – Karalienė!“ leidžia nuspėti, kad renginys pareikalaus didžiulių kūrybinių ir finansinių investicijų.

Kitas toks Džordanos koncertas vyks tik Kaune, Žalgirio arenoje, spalį.

„Iš tiesų siekiame sukurti tikrą šou. Nusprendėme, kad nėra ko drovėtis: atėjo laikas pateisinti Džordanos statusą, kuris nuolat minimas žiniasklaidoje. Ji yra scenos karalienė, ir dabar rengia savęs vertą šou. Sieksime tai pagrįsti kiekvienu žingsniu, kiekvienu spinduliu, kiekviena nata," - sakė renginio organizatorius.

Renginio laikas: Lapkričio 27 d., 18 val.

Renginio vieta: The Coronet., Elephant and Castle, 28 New Kent Road, London, SE1 6TJ

Bilietai į lapkričio mėnesį Londone vyksiantį koncertą - jau prekyboje. Juos galite įsigyti čia.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai