Kovo 20, 2015
Nuotraukose - žalojamo pasaulio skausmas
Natalija Voronina
Žvilgsnis į save - nuotraukos atskleidžia, kaip žalojame vienintelę turimą planetą. © Autorės nuotr.

Parodos dėka tikimasi atkreipti žmonių dėmesį į globalias pasaulio problemas ir skatinti mus visus keisti savo gyvenimo būdą. Komisija išrinko talentingiausius fotografus, apdovanojimų laureatus, kurie  prie projekto prisidėjo keliaudami po labiausiai žmogaus žalos paveiktas šalis ir fiksuodami didžiąsias problemas.

Jau dabar daugybė šalių kenčia dėl švaraus vandens stygiaus, miškų kirtimo, dirbamosios žemės trūkumo. Daugiau nei 800 milijonų žmonių užmiega alkani, kai 1,9 milijardų žmonių turi antsvorį ir išmeta į šiuksliadėžes daugiau nei pusę savo maisto.

Senkantys natūralūs gamtos ištekliai, badas bei šiukšlės tapo vienos didžiausių problemų pasaulyje, kurios ateityje turės įtakos kiekvienam iš mūsų. Nė vienas žmogus neliks nepaliestas gamtos žalojimo padarinių. Per penkiasdešimt metų natūralių išteklių sumažėjo perpus, tad jei mes ir toliau produktus naudosime taip pat gausiai, kaip dabar, o šiukšles mesime kur papuola, iki 2030-ųj mums reikės antrosios planetos. Deja, turime tik vieną.

Parodos nuotraukos – akį traukiančios ir verčiančios susimąstyti, nes jose atskleidžiama skaudi realybė šiandieniniame moderniame pasaulyje.

Renginio laikas: Paroda veiks iki balandžio 10 dienos, 10-18 val. kasdien. Įėjimas nemokamas.

Renginio vieta: „Somerset House“, Strand, London WC2R 1LA

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai