Liepos 28, 2022
Anglijos lietuviai rugsėjį susirinks į tradicinį, jau penkioliktąjį, golfo ir teniso turnyrą
Nuotraukoje - akimirkos iš praėjusių metų turnyro.

Lietuvos komercijos rūmai Jungtinėje Karalystėje (LKRJK) rugsėjo 23-ąją organizuoja jau penkioliktąjį, tradicinį „Ambasadoriaus taurės“ golfo ir teniso turnyrą.

Į Rytų Anglijoje, Esekso grafystėje esantį klubą susirinks golfą žaidžiantys JK lietuviai bei jų draugai, kolegos ar verslo partneriai. Jau trečius metus prie golfo entuziastų prisijungs ir teniso mėgėjai: kol patyrę golfo fanai varžysis dėl „Ambasadoriaus taurės 2022“, kiti renginio dalyviai su profesionalaus trenerio pagalba mokysis teniso paslapčių, o įgytas žinias pademonstruos draugiškame teniso turnyre.

Varžybas vainikuos iškilminga apdovanojimų vakarienė. Į vakarinę dalį kviečiami ne tik sporto mėgėjai, bet ir visi, norintys pasveikinti žaidėjus. Lietuvos ambasadorius JK laimėtojams tradiciškai įteiks specialius ambasados apdovanojimus.

Pasak LRJK prezidentės Aistės Naujokaitytės, šis turnyras kasmet suburia vis daugiau sporto bei aktyvaus laisvalaikio entuziastų. Į golfo klubą, teniso aikštynus ar apdovanojimų vakarienę A.Naujokaitytė kviečia atvykti ne tik golfo ir teniso žaidėjus, bet ir visus, norinčius aktyviai praleisti dieną bei užmegzti naujų pažinčių

Pirmą kartą turnyras „Ambasadoriaus taurė“ įvyko 2007-aisiais, Rytų Anglijos Cambridgeshire grafystėje įsikūrusiame Brampton‘o parko golfo klube. Turnyro iniciatorius buvo tuomet Lietuvos ambasadoriaus Jungtinėje Karalystėje pareigas ėjęs Vygaudas Ušackas, sumanęs kad Anglijoje itin populiarus sportas gali būti lietuvių bendruomenės traukos centru ir puikia vieta plėtoti dvišalius santykius. Pirmajame turnyre dalyvavo Lietuvos ir Didžiosios Britanijos komandos. Lietuvos komandą sudarė geriausi Lietuvos golfo žaidėjai, tarp jų Lietuvos golfo čempionas Rolandas Gaidys ir JAV sertifikuotas golfo treneris Egidijus Baleišis. Didžiosios Britanijos komandai atstovavo Brampton park golfo klubo žaidėjai.

Nedidelis turnyras tapo ne tik gražia tradicija, bet ir gana aukšto lygio varžybomis, o pagrindinis prizas – prestižiniu trofėjumi. Todėl kasmet Lietuvos Komercijos Rūmų JK organizuojama „Ambasadoriaus taurė“ sutraukia pajėgiausius Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės golfo žaidėjus, o jiems iššūkį meta ir užsieniečiai.

Ambasadoriaus taurės golfo ir teniso turnyras įvyks rugsėjo 23 d., 2022.

Adresas: The Essex Golf & Country Club, Earls Colne Business Park, Coggeshall Road, Earls Colne, Colchester, Essex, CO6 2NS

Renginio pradžia: 12 val. Atvykstantiems tik į vakarinę dalį laikas bus patikslintas.

Bilietai nuo £65 iki £140 (įsigyti galite čia >>>>>)

Golfo turnyras ir apdovanojimų vakarienė: £140

Teniso turnyras ir apdovanojimų vakarienė: £130

Tik apdovanojimų vakarienė: £65

Daugiau informacijos ir bilietai: >>>>>>>>>>>>

Apie praeitų metų renginį skaitykite čia >>>>>>>>>>

 

Raktažodžiai: Verslas AnglijojeVerslas LietuvojeGolfasTenisas

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai