Lapkričio 19, 2021
Profesionalų nuomonė apie veido injekcijas - svarbiausia anatomijos ir fiziologijos išmanymas
Sponsorių turinys

Prieš didžiąsias metų šventes, gruodžio 10 - 11 d. Plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas Londone ir Peterborough konsultuos norimoms atlikti operacijoms ir vietoje atliks grožio procedūras: lūpų putlinimą hialuronu „Juvederm“, raukšlių mažinimą botulino injekcijomis bei gydomąsias injekcijas nuo prakaitavimo.

Apie šiai dienai itin populiarias veido inkecijas, kurių kas 6 savaites Londone konsultuojantis daktaras atlieka tikrai daug, Vytautas Jankūnas turi gana griežtą nuomonę.

“Injekcijos - nors ir labai smulki mano darbo dalis, tačiau itin svarbi. Ypatingai šiandien, kai tiek pasiūlos rinkoje šias paslaugas teikiančių. 

Aš tikrai nesu vienintelis specialistas, sertifikuotai atliekantis grožio invazines procedūras. Daug puikių mano kolegų teikia profesionalias ir kokybiškas paslaugas, tačiau tokios procecūros kaip lūpų putlinimas hialurono injekcijomis ir raukšlių mažinimas botulino toksnio injekcijomis turi būt atliekamos TIK MEDICINOS SRITIES PROFESIONALŲ”, - sako V. Jankūnas. 

Šiai dienai grožio specialistų netrūksta, priešingai, rinka nuolat pildosi naujai "iškeptais" specialistais. Kaip sako plastikos chirurgas V. Jankūnas, šie specialistai taip pat gali atlikti ne vieną dešimtį sėkmingų injekcijų, tačiau, kai į kabinetą ateina pacientas, kurio atveju reikia itin detaliai ir kompleksiškai įvertinti kaip išsiraizgęs kraujagyslių žemėlapis veide - dažnam tai tampa neįveikiama užduotimi, ko pasekoje atsiranda eilė komplikacijų. Kurių, kaip sako V. Jankūnas, jam yra tekę taisyti ne kartą. 

“Turi turėti aišku supratimą, kas dedasi žmogaus veido audiniuose, ką galima pažeisti, turi išmanyti anatomiją ir fiziologiją. Šie dalykai esminiai, atliekant injekcijas”, - įsitikinęs V. Jankūnas. 

KONSULTACIJŲ VIETA IR LAIKAS 

•    Gruodžio 10 d.  nuo 11:00, Dental&Medical clinic, 21 Morris road, Poplar, London E14 6FF

•    Gruodžio 10 d. nuo 13:00 val.  beauty salon "Retro" 47 Burghley road, Peterborough, PE1 2QA

•     Gruodžio 10 d. nuo 11 val. Dental&Medical clinic, 21 Morris road, Poplar, London E14 6FF

Būtina išankstinė registracija: telefonu 07562555055 (administratorė Dovilė) arba užpildžius online formą: http://www.plastikoschirurgai.lt/medicininis-turizmas/

Raktažodžiai:

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai