Rugsėjo 14, 2010
X Factor finalistė - Wonderbra veidas
BENAS JOVARAS,
© Wonderbra
Ir kas pasakė, kad talentų šou – tai ne kelias į žvaigždes? Kartais net nereikia eiti iki pergalės ir tapti nugalėtoju – veidas vistiek vėliau šmėžuoja žurnaluose, laikraščiuose, reklamose. 
 
Taip atsitiko ir praėjusių metų 'X Factor' dalyvei Lucy Jones. 19-metė tamsiaplaukė skardžiu balsu  užkariavo žiuri narius ir TV žiūrovus. Nors ir iškritusi finalinio šou pradžioje, pralaimėjusi erzinančiam Jedward duetui, mergina gavo pasiūlymą atlikti pagrindinį Cosette (Kosetės) vaidmenį  West End'o miuzikle 'Vargdieniai ' (Les Miserables). 
 

Dabar dainininkė iš Velso tapo ir apatinio trikotažo kompanijos 'Wonderbra' veidu, o konkrečiau - 'Full Effect Bra' modeliu. £28 kainuojančios liemenėlės gamintojai žada, jog ši iškirptę padidins bent dviem dydžiais. Ir sutapk tu man taip, kad dar šių metų pradžioje žiniasklaidai Lucy pasiteiravus, ką ji norėtų pakeisti, ši visuomet atsakydavo: „Krūtinę!“. Sportiško sudėjimo gražuolė teigia mėgstanti bėgioti, tad liekną figūrą išlaikyti jai nesunku, trūksta tik didesnio biusto. 
 
Jaunoji 'X Factor' žvaigždė tikrai neprieštaravo, kad jos veidelis atsidurtų tarp tokių garsenybių reklamavusių 'Wonderbra' kaip Sophie Anderton, Dita Von Teese ir Eva Herzigova.  


Wonderbra mergaitė: Dita Von Teese.  

Klasikinio grožio Lucy modelių agentūrų vadovams į akį krito jau senokai. Dar gruodžio mėnesį ji pasirašė kontraktą su viena žymiausių modelių agentūrų 'Select', kurioje, kaip rašo dailymail.co.uk, karjerą pradėjo Daisy Lowe, Agyness Deyn ir Lily Donaldson. 

 
Eva Herzigova 1994-ųjų 'Hello Boys' reklamoje. 

Šią savaitę Londono Waterloo stotyje 'Wonderbra' taip pat iškėlė ir didžiulį 3D reklaminį plakatą. Jau dabar juo piktinamasi ir sakoma, kad vairuotojams jis trukdys susikaupti ir susikoncentruoti kelyje. 
Raktažodžiai: WonderbraX Factormadagrožis

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta