Spalio 3, 2010
Viktorija Tamutytė: "jei labai nori - įmanoma"
JURGITA VEČKYTĖ, 14
© Asmeninis albumas
Visos mergaitės vaikystėje piešia princeses pūstomis suknelėmis ir žėrinčiomis karūnomis. Piešdavo ir Viktorija. Prieš savaitę tapusi 'Mis lietuvaitė JK2010' Viktorija Tamutytė (25) iš tikrųjų užsidėjo karūną – tviskančią vien 'Swarovski' kristalais, sukurtą juvelyrės Ingridos Allen. 

Susitikome kitą rytą po konkurso. Gražuolė pasitiko mane vilkėdama paprastą šiltą megztuką ir juodas laisvalaikio kelnes. Viktorijos mama ruošdama kavą nepaliovė šypsotis – ji iki šiol negali atsidžiaugti dukros sėkme „Man svarbiau nei karūna yra tai, kad Viktorija visuomet išliktų tokia, kokia yra dabar. Prižadėjau iškart jai pasakyti į akis, jei pastebėsiu, kad šiltas ir geras žmogeliukas pradeda keistis“, - sako ji. 

„Bijau, tikrai bijau pasikeisti. Be to, nenoriu. Tikiuosi, kad liksiu tokia pati“, - šypsosi 'Mis lietuvaitė JK'. Ir kaip princesė ji sako kol kas nesijaučianti. Rytoj – iš karto į darbą. Planuose – studijos Londono universitete ir dalykinis kostiumėlis. „Įgijau pasitikėjimo, jaučiuosi įvertinta – tai ir yra nuostabiausia“, - džiaugiasi nugalėtoja. 
 
Ar džiaugiesi laimėjusi 'Mis lietuvaitė JK2010' karūną? 
Džiaugtis tiktai šiandien pradedu. Tikėjausi, kad kažką laimėsiu, bet, kad užsidėsiu karūną net nesvajojau. Galvojau, kad tapsiu galbūt 'Mis Elegancija' ar 'Mis Publika'. Mama juokavo, kad po konkurso vaikščiojau akmeniniu veidu. Ir iš tikrųjų, pradžioje net nesuvokiau, kad karūna mano. Atrodė, kad kažkas davė ją palaikyti ir tiek. Galvojau, kad laimės Kristina, nes ji mano favoritė buvo nuo pat pradžių – labai miela mergaitė – tiek išvaizda, tiek ir vidumi.

Kas buvo sunkiausia ruošiantis konkursui? 
Viskas panašiai sunkiai. Buvo daug streso ir nervų. Labai jaudinausi. Prisipažinsiu, turiu scenos baimę. Kojytės virpėjo, lūpos virpėjo. Užlipusi ant scenos šypsojausi, bet jaučiau, kad lūpos virpa.  Nors ruošiausi konkursui nuoširdžiai. Jei kažko imuosi – turiu padaryti gerai. Nemėgstu bet kaip ar pusiau. Turiu eiti iki galo. 
 
Bet atrodei labai pasitikinti. 
Žinojau, kad reikia. Tad privalėjau išlaikyti iki galo. Pastangų juk tiek daug įdėjau. Vis dėlto sunkiausia buvo išmokti žingsnelius pasirodymui vilkint bikinį.Kaip sužinojai apie konkursą ir nusprendei jame dalyvauti? 
Viename laikraštyje buvo skelbimas ir anketa. Tiksliau, man tą laikraštį įdavė mama, kuriai konkurso organizatoriai, gyvenantys netoliese, pasiūlė, kad paragintų savo dukrą dalyvauti. Tik mamos dėka ryžausi. Ji man labai daug padėjo pasiruošiant konkursui. Talentų pasirodymui drabužių ieškojo ir skrybėlaitės, ir skėtuko. Mama labai labai daug rūpinosi ir palaikė morališkai. 
 
Negąsdino, kad gyveni ne Londone. Juk tikriausiai reikėdavo važinėti į repeticijas? 
Iš pradžių gąsdino. Bet kadangi mama gyvena Londone nusprendžiau, kad pabandyti verta.  
  
 
 
Susibičiuliavai su kitom dalyvėm? 
Sakėm, kad bendrausim. Bet, kad tapome labai didelės daugės taip pat negaliu sakyti. Juk esame pažįstamos mažiau nei mėnesį. 
 
Mėnesio neužtenka pažinti žmones? 
Tapti gerom pažįstamom tikrai užteko. Šiaip visos mergaitės labai labai fainos, labai man patiko. Kadangi mama gyvena visai šalia vietos, kur vykdavo repeticijos, tai dažnai pas mus mergaitės atbėgdavo tai lako plaukams pasiskolinti, tai kavos išgerti. Jei kažkuriai neužtekdavo pinigėlių ant suknelės – po svarą susimesdavom, jei kažkuri verkdavo – visos guosdavome. Bendravome nuoširdžiai ir šiltai. Kalbėdavome, kad nebus jokio skirtumo, kas laimės – išliksime draugiškos ir toliau. 
 
Anglijoje gyveni jau metus. Atvykai viena ar su visa šeima? 
Tėvelis į Angliją atvyko prieš penkis metus. Mama – prieš du. Jiedu jau buvo beveik susiruošę grįžti į Lietuvą, bet atvažiavau aš ir brolis. Nuo pat savo atvažiavimo nebuvau net atostogų nuvykusi į Lietuvą – mano juk visa šeima čia. Grįžti ir gyventi Lietuvoje norėčiau, tik kol kas nežinau, kada tai pavyks įgyvendinti. Į Angliją atvykau ne todėl, kad norėjau, bet todėl, kad reikėjo.  
 
Gimei Šiauliuose. Ar gimtinėje ir gyvenai prieš išvykdama? 
Iš tikrųjų gimiau Joniškyje. Tuo metu, kai mamai reikėjo gimdyti, Šiaulių ligoninė buvo uždaryta, mat nuo sepsio mirė keli kūdikiai. Nuo penkiolikos metų mano svajonių miestas buvo Vilnius. Baigiau ten Mykolo Romerio universitetą, įgijau Teisės ir Valdymo specialybės bakalaurą ir likau ten gyventi. Dirbau Vilniuje Onkologijos institute viešųjų pirkimu specialiste. Darbas patiko, viskas buvo labai gerai. Bet atlyginimo neužteko paprasčiausiam pragyvenimui, susimokėti už buto nuomą. Išvažiuodami tėvai paliko automobilį. Prisidėjo dar ir draudimo įmokos. Tad išvažiuoti privertė tik finansinės priežastys. 
 
O dabar kur tavo svajonių miestas? 
Kad nebeturiu svajonių miesto. Jis ten, kur mano širdis. Šiuo metu tai Londonas. Kai sukursiu savo šeimą, galbūt šis miestas pasikeis. 


 
Anglijoje dirbi ar studijuoji? 
Dabar dirbu šalia Maidstone miesto, kokybės kontroliere. 
 
Kokia tau pasirodė Anglija, kai pirmą kartą čia atvykai? 
Pirmas įspūdis – tai labai siauros gatvės. Reikėjo priprasti, kad eismas vyksta kaire puse. Gyventojai pasirodė daug mandagesni ir labai šilti. Lietuviai liūdnesni, vargų užguiti. Čia žmonės laimingesni. Bent iš veidų taip atrodo. O gamtovaizdis labai panašus kaip Lietuvoje. Klimatas gal šiek tiek švelnesnis nei pas mus, bet panašus.  Nors ir lietuviai čia labai malonūs, Bent jau kuriuos teko susitikti. Su lietuviais Anglijoje bendrauju nuolatos. Ir dirbu su keliais. Aš stengiuosi neišskirti tautybės, bet su lietuviais bendrauju galbūt daugiausiai. 
 
Kokie tavo artimiausi planai? 
Pirmiausiai tai planuoju keisti darbą. Galbūt persikelsiu gyventi į Londoną, jei sulauksiu gero pasiūlymo ir pavyks rasti karjeros galimybių, labiau susijusių su mano specialybe. Taip pat nuo kitų metų planuoju pradėti magistro studijas.  Dar nenusprendžiau, ką konkrečiai norėčiau studijuoti. Gal tai bus susiję su renginių organizavimu ar su vadyba. 
 
Tai gal pati kada nors organizuosi panašius konkursus? 
Galbūt (juokiasi). Labai norėčiau. Traukia mane tokie dalykai. Bet patirties kol kas neturiu. Nors kai labai kažko nori – viskas įmanoma. 
 
Ar jau spėjai atrasti tau mielas, įdomias vietas Anglijoje? 
Labiausiai mėgstu užsukti į bažnyčią. Žinoma, patinka ir parkai, ir gamta. Per tuos metus laiko nelabai turėjau kažkur daugiau nueiti. Dirbau labai daug, viršvalandžius. Kai tik atvykau į Angliją darbe praleisdavau mažiausiai po aštuonias, devynias valandas per dieną, turėdavau tik vieną išeiginę. O kartais net po trylika – keturiolika valandų.  Darbas labai išsunkia, išspaudžia ir galvoji tik apie lovą. Į konkursą ir ėjau tam, kad nebegalvoti vien apie darbą, atitrūkti nuo realybės, kažkur dalyvauti, tobulėti, pamatyti, susipažinti, prasiblaškyti. 
 
Kaip suprantu nesigaili, kad dalyvavai konkurse? 
Ne, tikrai ne. Visas pasiruošimas kažkuo priminė mokyklos laikus, klasės žiburėlius, šventes. Buvo labai smagu prisiminti, kaip ruošdavomės įvairiems karnavalams, kaip bendrom pastangom ieškoma idėjų, kuriama. 
 
Konkurse pasirodei kaip elegantiška, sportiška panelė. Tikriausiai labai rūpiniesi savo išvaizda? 
Prisipažinsiu, aš visai nesportuoju. Mėgstu labai šokti, nors šiuo metu esu visiška namisėda – namai ir darbas. Stengiuosi niekada nepersivalgyti. Esu pripratusi valgyti labai mažai. Nors kartais atsipalaiduoju, visko būna. Jokių dietų taip pat nesilaikau. Stengiuosi daryti kaip kažkada mamai sakė mano močiutė – pabaigusi valgyti turi dar šiek tiek jausti alkį. 
 
 
Turi vaikiną? 
Turiu simpatijų (juokiasi). Ar yra tas tikrasis  - kol kas klaustukas. Dar negaliu nieko sakyti, gyvenimas parodys. 
 
Kokios vyrų savybės tave žavi? 
Pirmiausiai žiūriu, ar vyras - rimtas žmogus, turintis atsakomybės jausmą. Taip pat svarbu, kad būtų protingas ir galėtume pasišnekėti, kad turėtų gerą humoro jausmą, būtų geras, mielas, šiltas žmogus. Iš išvaizdos – pastebiu tik šypsena. O blondinas ar brunetas nesvarbu. Nesvarbi ir tautybė, tačiau religija – taip. 

O tu dažnai lankaisi bažnyčioje? 
Stengiuosi nueiti kiekvieną sekmadienį. Dabar dažniausiai užsuku į vietinę Maidstone. Kai būnu Londone važiuoju pas kunigą Petrą į Londono lietuvių šv. Kazimiero bažnyčią.  Dievas yra gyvenimo ramstis, į kurį visuomet gali atsiremti, jis tave priims koks tu bebūtum – turtingas ar vargšas. Kaip sako mama, jei pragyvenai šešias dienas – septintą turi padėkoti Dievui. Gerbiu kitaip manančius, bet man patinka vertybės, kurių moko bažnyčia. Gyvenant Lietuvoje, Vilniuje kartais ir po darbo užsukdavau į Katedrą. Labai padeda, kai jautiesi prislėgtas, nieko nebenori. Bažnyčioje pasėdi ramiai, pabūni su savimi – kaip naujai atgimsti. 
 
Turi silpnybių? 
Mano zodiako ženklas - liūtas, tad gal kartais esu per daug išdidi. Bet stengiuosi save tramdyti. 
 
Tavo palinkėjimas 'Londonietės' skaitytojams. 
Būti drąsiems, eiti, daryti ir siekti savo svajonių. Ir nebijoti svajoti – viskas yra pasiekiama, tik reikia įdėti pastangų ir labai labai norėti. Ir neklausyti blogų komentarų. Aš jų taip pat stengiuosi neskaityti ir neklausyti.Straipsnio komentarai

 • Saunuole !!!tikrai buvai verta karunos!Nuostabi mergaiciuke,ir grazi ir linksma ir protinga,malonu buvo susipazinti!SEKMES TAU VISUR IR VISADA!
  14. Ausrine // Spalio 15, 2010 // 23:57
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Tiesiog ima juokas is visu situ piktu komentaru, vietoje to, kad cia rasot piktus zodzius, panelei, kuri yra ir grazi ir protinga, eitumet ir patys pamegintumet kuom nors uzsiimti, kad apie jus parasytu, taip kaip parase apie ja. Panele atrodo kaip barbe, o jus visi is pavydo bandot kazka irodyt. Man geda net skaityt kai kuriuos komentarus, negaliu patiketi, kad lietuviai sitaip varo vienas ant kito.. juk turetume buti vienas uz kita! Ar gi ne?
  13. Rima // Spalio 12, 2010 // 17:18
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • P.S. ne Ritai, o reikia skaityti RiMtai:))) Sorry
  12. ANTI tauskute // Spalio 9, 2010 // 16:54
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Ritai. Koks skirtuas ka zmogus veikia ar veike. Gi svarbiaisia kad kazko siekia. Na dar ir pasiekia :)). SUPER mergiote ir az tokias visada palaikau ir palikysiu. VA ))
  11. ANTI tauskute // Spalio 9, 2010 // 16:50
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Miela Tauskute.. galiu tave patikinti, kad tavieji kandus zodziai laimetojos ne kiek neskaudina:) Manau, atvirksciai.. ji tiesiog supranta, kad jos pasiekimas yra pakankamai didelis, kad priverstu tokius kaip tamsta sukrusti ir pradeti spjaudytis nuodais:)<br />Sekmes tau uzsiimant tuo:) Taciau.. toli taip nenuvaziuosi:)
  10. :) // Spalio 7, 2010 // 13:57
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • VIKTORIJA SAUNUOLE,GRAZUOLE;;))LINKIU JUMS,DIDELES SEKMES,LAIMES,STIPRIBES IR VISKO KUO TROKSTA JUSU SIRDELE,,,,O TU TAUSKUTE MUOKIKES MANDAGUMO IR SVELNUMO,TAIP NE VISI ATVAZIAVE I UK PRADEDA DIRBTI DEREKTORIAIS,KAD VIKTORIJA GAVO IR TOKI DARBA,TAI SAUNU,SEKMES JAI,KAD MERGYNA DIRBA O NE VEPEZOJA NESAMONIU KAIP TAUSKUTE,MAZIOU PAVIDIEK LIETUVOS GRAZUOLEI,,,SEKMES VIKTORIJA JUMSXXXXXX
  9. MARYTE // Spalio 6, 2010 // 19:54
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • faina ir maloni sita panele nedaug ja pazistu bet tikrai liux ypac kai ruosemes konkursui
  8. neringa // Spalio 6, 2010 // 14:15
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Na ir bjaurybe ta tauskute. Is tikruju gyvate. Galetu taip ir pasivadinti - gyvate, skaudziai kertu, nes esu pavydi, esu menkos sielos, o gal jos visai neturiu. Parodyk, ismintingoji tauskute, nors viena lietuvi, kuris vos atvykes is Lietuvos iskart klestelejo i direktoriaus vieta ofise. Na ir kas, kad skina braskes, o kodel ji negali tikrint tu braskiu kokybes,juk svarbiausia,ka ji ruosiasi toliau daryti su savo gyvenimu, o ji turi planu toliau mokytis. O kad ji ismoko dar kelias kalbas, tai tik rodo, kad imli, protinga ir ne tingine. Dauguma lietuvaiciu gyvena daugybe metu angliskai kalbancioj salyj ir nesurezga sakinio angliskai. Manau, kad Viktorija bus tvirta ir neskaitys pavydziu ir blogu zmoniu sapaliojimu. O tu, tauskute, geriau koncentruokis i save, kad pati kazko pasiektum ir nustotum kitiems pavydet.<br />Viktorija, sekmes. Smagu skaityt apie grazius zmones tiek isore, tiek vidumi
  7. Dina // Spalio 5, 2010 // 15:12
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Kuo nuosirdziausios sekmes!!! Atvaziuok i Londona, cia tikrai daugiau galimybiu, ypac tokiai zavingai merginai.
  6. Daiva // Spalio 4, 2010 // 23:20
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Nu tai as ir sakau,tegu dziaugesi savo laimejimu,bet tegul nesivaizdina ji,kokia gi ji kokybes kontroliere?Mza besisypsanti rupuze.....
  5. Tauskute // Spalio 4, 2010 // 19:22
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • bet tai baisi kaip karas ir dar durna... vaizdelis ne koks..
  4. as // Spalio 4, 2010 // 18:20
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • dieve, kokie lietuviai pavydus - ypac bjaurios panos. is kur, tauskute, sitiek neapykantos ir pagiezos. turbut pati esi niekingas padarelis. nesvarbu, ar ta mergina skina braskes ir gyvena vagonelyje - svarbu, kad graziai labai sypsosi ir tikrai nuosirdziai linkiu, kad jai sektusi ir kad ji pasiektu tai, ko troksta.
  3. lina // Spalio 4, 2010 // 14:48
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Baik erezijas skleisti,geriau tegu zmones zino,jog nesi jokia kokybes kontroliere,o renki braskes,Maidstono rajone,gyveni karavanuose,kur net normaliu higienos salygu,nelabai rasi.Gerai,kad bent prisipazinai jog dirbi po 12-13h.per para.Kam reikia save kelt,laimejai tai dziaukis.Ir buk paprasta.O tas lenku ir bulgaru kalbas,tikriausei netodel,kad lb.protinga ismokai.O todel,kad braskynu karavanuose gyvena vien lenkai ir bulgarai,dar kitaip juodadarbiai.Tai tiesiog gali padekot jiems.Sekmes.
  2. Tauskute // Spalio 4, 2010 // 14:30
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Grazulyte mergiote-daug plauku sveiku ir grazi sypsena, per visa puslapy.... :))
  1. iDJ // Spalio 4, 2010 // 00:32
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Grazulyte mergiote-daug plauku sveiku ir grazi sypsena, per visa puslapy.... :))
  1. iDJ // Spalio 4, 2010 // 00:32
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Baik erezijas skleisti,geriau tegu zmones zino,jog nesi jokia kokybes kontroliere,o renki braskes,Maidstono rajone,gyveni karavanuose,kur net normaliu higienos salygu,nelabai rasi.Gerai,kad bent prisipazinai jog dirbi po 12-13h.per para.Kam reikia save kelt,laimejai tai dziaukis.Ir buk paprasta.O tas lenku ir bulgaru kalbas,tikriausei netodel,kad lb.protinga ismokai.O todel,kad braskynu karavanuose gyvena vien lenkai ir bulgarai,dar kitaip juodadarbiai.Tai tiesiog gali padekot jiems.Sekmes.
  2. Tauskute // Spalio 4, 2010 // 14:30
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • dieve, kokie lietuviai pavydus - ypac bjaurios panos. is kur, tauskute, sitiek neapykantos ir pagiezos. turbut pati esi niekingas padarelis. nesvarbu, ar ta mergina skina braskes ir gyvena vagonelyje - svarbu, kad graziai labai sypsosi ir tikrai nuosirdziai linkiu, kad jai sektusi ir kad ji pasiektu tai, ko troksta.
  3. lina // Spalio 4, 2010 // 14:48
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • bet tai baisi kaip karas ir dar durna... vaizdelis ne koks..
  4. as // Spalio 4, 2010 // 18:20
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Nu tai as ir sakau,tegu dziaugesi savo laimejimu,bet tegul nesivaizdina ji,kokia gi ji kokybes kontroliere?Mza besisypsanti rupuze.....
  5. Tauskute // Spalio 4, 2010 // 19:22
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Kuo nuosirdziausios sekmes!!! Atvaziuok i Londona, cia tikrai daugiau galimybiu, ypac tokiai zavingai merginai.
  6. Daiva // Spalio 4, 2010 // 23:20
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Na ir bjaurybe ta tauskute. Is tikruju gyvate. Galetu taip ir pasivadinti - gyvate, skaudziai kertu, nes esu pavydi, esu menkos sielos, o gal jos visai neturiu. Parodyk, ismintingoji tauskute, nors viena lietuvi, kuris vos atvykes is Lietuvos iskart klestelejo i direktoriaus vieta ofise. Na ir kas, kad skina braskes, o kodel ji negali tikrint tu braskiu kokybes,juk svarbiausia,ka ji ruosiasi toliau daryti su savo gyvenimu, o ji turi planu toliau mokytis. O kad ji ismoko dar kelias kalbas, tai tik rodo, kad imli, protinga ir ne tingine. Dauguma lietuvaiciu gyvena daugybe metu angliskai kalbancioj salyj ir nesurezga sakinio angliskai. Manau, kad Viktorija bus tvirta ir neskaitys pavydziu ir blogu zmoniu sapaliojimu. O tu, tauskute, geriau koncentruokis i save, kad pati kazko pasiektum ir nustotum kitiems pavydet.<br />Viktorija, sekmes. Smagu skaityt apie grazius zmones tiek isore, tiek vidumi
  7. Dina // Spalio 5, 2010 // 15:12
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • faina ir maloni sita panele nedaug ja pazistu bet tikrai liux ypac kai ruosemes konkursui
  8. neringa // Spalio 6, 2010 // 14:15
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • VIKTORIJA SAUNUOLE,GRAZUOLE;;))LINKIU JUMS,DIDELES SEKMES,LAIMES,STIPRIBES IR VISKO KUO TROKSTA JUSU SIRDELE,,,,O TU TAUSKUTE MUOKIKES MANDAGUMO IR SVELNUMO,TAIP NE VISI ATVAZIAVE I UK PRADEDA DIRBTI DEREKTORIAIS,KAD VIKTORIJA GAVO IR TOKI DARBA,TAI SAUNU,SEKMES JAI,KAD MERGYNA DIRBA O NE VEPEZOJA NESAMONIU KAIP TAUSKUTE,MAZIOU PAVIDIEK LIETUVOS GRAZUOLEI,,,SEKMES VIKTORIJA JUMSXXXXXX
  9. MARYTE // Spalio 6, 2010 // 19:54
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Miela Tauskute.. galiu tave patikinti, kad tavieji kandus zodziai laimetojos ne kiek neskaudina:) Manau, atvirksciai.. ji tiesiog supranta, kad jos pasiekimas yra pakankamai didelis, kad priverstu tokius kaip tamsta sukrusti ir pradeti spjaudytis nuodais:)<br />Sekmes tau uzsiimant tuo:) Taciau.. toli taip nenuvaziuosi:)
  10. :) // Spalio 7, 2010 // 13:57
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Ritai. Koks skirtuas ka zmogus veikia ar veike. Gi svarbiaisia kad kazko siekia. Na dar ir pasiekia :)). SUPER mergiote ir az tokias visada palaikau ir palikysiu. VA ))
  11. ANTI tauskute // Spalio 9, 2010 // 16:50
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • P.S. ne Ritai, o reikia skaityti RiMtai:))) Sorry
  12. ANTI tauskute // Spalio 9, 2010 // 16:54
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Tiesiog ima juokas is visu situ piktu komentaru, vietoje to, kad cia rasot piktus zodzius, panelei, kuri yra ir grazi ir protinga, eitumet ir patys pamegintumet kuom nors uzsiimti, kad apie jus parasytu, taip kaip parase apie ja. Panele atrodo kaip barbe, o jus visi is pavydo bandot kazka irodyt. Man geda net skaityt kai kuriuos komentarus, negaliu patiketi, kad lietuviai sitaip varo vienas ant kito.. juk turetume buti vienas uz kita! Ar gi ne?
  13. Rima // Spalio 12, 2010 // 17:18
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Saunuole !!!tikrai buvai verta karunos!Nuostabi mergaiciuke,ir grazi ir linksma ir protinga,malonu buvo susipazinti!SEKMES TAU VISUR IR VISADA!
  14. Ausrine // Spalio 15, 2010 // 23:57
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta