Rugsėjo 9, 2010
Kate Moss - kaip iš Manė paveikslo
BENAS JOVARAS,
Modelio Kate Moss veidas puošia daugiau kaip 300 žurnalų viršelius ir puslapius, - rašo dailymail.co.uk. Ant britų mados biblijos Vogue viršelio gražuolė puikavosi net 30 kartų. O dabar Kate puošia ir anglų atlikėjo Bryan Ferry naują albumą Olympia. 
 
Albumo viršelis ir vidinės nuotraukos nufotografuotos Londono Sunbeam studijoje. 36-erių metų modelis vaizduojama lovoje, prisidengusi drobe, išpuošta deimantais ir briliantais bei paryškinta raudonomis lūpomis. Kaip komentuoja Bryan Ferry, šią fotosesiją įkvėpė  Edouard Manet (Eduardas Manė) paveikslas tuo pačiu pavadinimu, kaip ir dainininko naujas albumas - Olympia. 

„Paprastai aš renkuosi nežinomas moteris – man patinka atrasti naujus veidus. Bet šį kartą pagalvojau apie Kate, nes ji yra tikra mūsų eros femme fatale“, - sako Bryan Ferry.  
 
19-ajame šimtmetyje tapytas Manet paveikslas Olympia dainininkui visuomet kėlė nuostabą. „Jis mane įkvėpė ir šiai fotosesijai“, - teigia B.Ferry.  
 
Kate Moss.


Edouard Manet, Olympia.

Žaviai fotosesijai lovą su puikiausiomis drobėmis parūpino dizaineris Gideon Ponte. Batai ir suknelės skraidintos iš Paryžiaus. Deimantinius papuošalus gabeno  ginkluota apsauga. Taigi, naujo B.Ferry albumo viršeliui nepagailėta nei laiko, nei pinigų. 
 
Brian'as Ferry išgarsėjo dar bendradarbiaudamas su Roxy Music kompanija. Ferry ir grupė visuomet sulaukdavo prieštaringų vertinimų mat ant savo albumų viršelių jie labai mėgdavo vaizduoti provokuojančias, apsinuoginusių moterų nuotraukas. 
 
1975-ųjų albumo Siren viršeliui pozavo Jerry Hall, kuriai Brian Ferry buvo pasipiršęs. Poros sužadėtuvės tęsėsi tol, kol Jerry sutiko Rolling Stones dainininką Mick'ą Jagger'į. 
 
Olympia, pirmas Brian Ferry albumas po trijų metų pertraukos, prekyboje pasirodys spalio 25-ąją.
Raktažodžiai: nuotraukosKate Mossgrožismuzika

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta