Rugsėjo 20, 2010
Žvaigždėm vakarėlius organizuojanti lietuvė linksmintis kviečia ir tautiečius
JURGITA VEČKYTĖ, 26
© Asmeninis albumas
Antrus metus Londone gyvenanti Justė Juozapaitytė jau spėjo atsidurti sostinės paparacių akiratyje. Gražuolės lietuvaitės nuotrauka, kurioje ji palieka klubą į parankę įsikibusi aktoriui Mickey Rourke'ui, apkeliavo bene visų Anglijos bulvarinių laikraščių puslapius.  
„Vieno geriausių Londone klubo savininkas tik į mane pažiūrėjo ir pasakė: „Tu pradedi dirbti rytoj!“, - pažintį su sostinės naktiniais klubais prisimena Justė. 
Privačius vakarėlius pasaulinio garso žvaigždėm organizuojanti dvidešimtmetė palangiškė prabangiuose Londono klubuose rengia ir vakarėlius lietuviams.   
 
Kodėl nori organizuoti renginius lietuviams? Juk kartais yra galvojama, kad lietuviai nelabai ir mėgsta, vengia vieni kitų?   
Taip išėjo, kad nuo pat atvažiavimo pradžios teko dirbti naktiniuose klubuose - nuo promotion iki vadybininkės. Dalyvavau daugybėje skirtingų vakarėlių ir vis pagalvodavau, kodėl niekas nedaro didelių gerų vakarėlių mums, lietuviams? Kai ateina metas geram vakarėliui – priešų nebelieka, nesvarbu tai lietuvis ar ne. Beje, manau, daug smagiau linksmintis tarp 'savų' bent retkarčiais, kai gali šnekėti gimta kalba ir klausytis mėgstamų lietuviu atlikėjų:). Taigi susirinkau savo kontaktus ir suorganizavau pimą vakarėlį. Grojo 'Flaxen Beats' ir oficialus grupės 'Gorillaz' DJ Davy Diamond - jis mano pažįstamas, todėl mielai sutiko pagroti! Renginys vyko prabangiame klube Londono centre 'Runway'.


Justei teko paragauti ir modelio duonos.

Suaugusiųjų pasaulyje atsidūrei dar sėdėdama mokyklos suole. Būdama vos septyniolikos dalyvavai 'Mis Lietuva 2007' konkurse, tapai 'Mis Foto'.   
Dalyvauti 'Mis Lietuva' konkurse mane įkalbėjo mama. Po rinkimų teisėjai sakė, kad buvau per jauna dalyvauti 'Mis Pasaulyje', bet turėčiau bandyti po kelių metų. Tuo viskas nesibaigė. Per pagrindinę repeticiją mane pastebėjo vienos modelių agentūros savininkė ir paprašė prisijungti: jau kitą dieną po konkurso turėjau susitikimą su vienos italų modelių agentūros skautu. Jam patiko mano išvaizda ir jis pasakė: „Susitiksim Milane už kelių savaičių!“ Taip ir įsibėgėjo mano modelio karjera.  
 
Būdama dvyliktokė gavai pasiūlymą tapti 'Fashion TV' vedėja?   
Prabuvau Milane visą vasarą, grįžau mokytis ir netrukus gavau pasiūlymą iš 'Fashion TV' dalyvauti jų grožio konkurse su galimybe tapti šios televizijos veidu. Apkeliavau daug šalių, nuo Honkongo iki Vietnamo... 2008-ųjų Naujųjų metų naktį vyko konkurso finalas. Laimėjau jį ir didžiulį kontraktą – metus dirbti 'Fashion TV'. Lietuvoje išlaikius egzaminus iškart turėjau išvažiuoti. Net į savo mokyklos išleistuves ėjau tiesiai iš oro uosto:).   
Tačiau su 'Fashion TV' - liūdna istorija: jie man niekada nesumokėjo nei už laimėjimą, nei už darbą. Gal dėl mano agentūros kaltės, o gal agentūra pasiėmė pinigus ir nedavė man? Nežinau tikslios priežasties, bet mano laimėti tūkstančiai tiesiog pradingo.     


Į Londoną Justė atvyko su £300 kišenėje. 

Kaip atsidūrei Londone?   
Lietuvoje nebebuvo man ką veikti, sugalvojau išvažiuoti į Londoną, bent apsižvalgyti.. Su savim turėjau tik £300.. Maniau, jei nepasiseks, grįšiu namo. Apsigyvenau centriniame Londone, pas brolio geriausią draugą, kuris jau čia senokai gyveno. Pinigų užteko kelioms savaitėms nuomai ir maistui.. Pradėjau ieškoti modelių agentūros ar šiaip bet kokio darbo pradžiai.. Po savaitės paieškų suradau vieną modelių agentūrą, gavau keletą nedidelių darbelių, pinigų užteko paprastam pragyvenimui.  
 
Papasakok kaip pradėjai organizuoti renginius?     
Vieną vakarą susipažinau su apsauginiu, kuris dirbo viename iš geriausių Londono West End'o klubų - 'Jalouse'. Jis pakvietė apsilankyti, pažadėjo, kad įleis nemokamai. Nuėjau, mane supažindino su klubo vadybininke. Jai užsiminiau, kad ieškau darbo, teko primeluoti, jog klubuose dirbau - juk visi ieško žmonių su patirtimi. Klube tuo metu kaip tik buvo ir savininkas. 'Jalouse' vadybininkė pasiūlė supažindinti ir paklausti, ar reikia darbuotojų. Priėjau prie jo, jis į mane pažiūrėjo ir pasakė: „Tu pradedi rytoj!“ 
Mano pirmasis darbas buvo hostess – turėjau palydėti žmones prie jų užsakyto staliuko. Uždirbdavau gan gerai, kartais gaudavau ir arbatpinigių vertų vakaro algos. Po darbo dažniausiai sėdėdavau prie savininko stalo, gurkšnodavau 'Crystal' šampaną. Vieną vakarą tokia panelė priėjo ir paklausė, ar gali prisėsti. Pakėliau akis, o ten - Paris Hilton! Maniau, gal per daug jau šampano ar ką:) Na aš Paris best friend (liet. geriausia drauge) netapau, bet jau keletą kartų esam susitikusios. 
Čia ne vienintelė žvaigždė su kuria teko susipažinti – taip pat susipažinau su Leonardo DiCaprio, Katie Price, Kanye West, Jamiroquai, Mickey Rourke (su juo paparaciai nufotografavo išeinant iš klubo ir prirašė visur, kad mes pora!) ir daugeliu kitų. Tai va.. 
Po kiek laiko sužinojau apie klubų promoterio darbą, nusprendžiau, kad verta pabandyti. Pradėjau kviesti lietuves paneles išeiti pasilinksminti, bet kadangi dauguma lietuvių net neįsivaizdavo, kas yra klubo promoteris, mane išvadindavo hooker, paleistuve, neva seniams paneles vedu pasilinksminti:)  
Reklamuodama, promotindama kitus klubus susipažinau su daug žmonių, pradėjau po truputį organizuoti renginius pati.  

 
"Su Mickey Rourke paparaciai nufotografavo išeinant iš klubo ir prirašė visur, kad mes pora".

Su kuria žvaigžde buvo maloniausia bendrauti? 
Maloniausias iš visų sutiktų buvo dainininkas Jason Kay, grupės 'Jamiroquai' vokalistas. Iš pradžių jį sutikusi nežinojau, kad jis tas dainininkas, šnekučiavomės visą vakarą labai smagiai vienoje parodoje, kol man draugė pradėjo trankyti iš alkūnės į pašonę ir šnibždėti į ausį 'čia jis! čia jis!' :) 
Labai nepatiko Katie Price (Jordan). Susipažinau su ja per bendrą pažįstamą viename klube. Ji buvo labai arogantiška, nekontroliavo savo veiksmų, moterų tualete nusiėmė savo mažą juodą aptemptą suknelę ir rodė visoms savo netikrą krūtinę, eidama per klubą visus stumdė į šalis. 
"Išvaizda man padeda siekti tikslų". 

Ar jautiesi atradusi save, norėtum ir toliau organizuoti renginius?
Vos tik pradėjusi dirbti klube supratau, kad man tai labai patinka. Visada mėgau organizuoti ką nors. Manau, kad tai bus tikrai ne paskutinis mano rengtas vakarėlis lietuviams! Taip pat mėgstu menus, kūrybą, ateitį planuoju sieti su grafikos dizainu. 

 

Gyveni Londone viena ar su šeima?   
Aš į Londoną atvažiavau prieš du metus, o mano tėvai - prieš metus. Kol kas tikrai neplanuojame grįžti į Lietuvą. Jaunesnysis brolis, dvylikos metų Gediminas mokosi mokykloje. Labai protingas berniukas, be vargų priėmė į geriausią mūsų rajono akademiją! Vyresnysis brolis Andrius dirba automobilių kompanijoje. Abu tėvai, Zuzana ir Gediminas, kol kas mokosi koledže anglų kalbos. 
 
Kaip manai, ar grožis tau padeda siekti tikslų?   
Londonas yra toks miestas, kur grožis labai daug reiškia. Negalvoju, kad esu jau visiška gražuolė, bet komplimentų tikrai netrūksta ir, manau, kad man išvaizda tikrai daug padeda siekiant tikslų. 
 
Justės rankinę rasite čia >>>

Lipsy

Raktažodžiai: Laisvalaikisklubaigrožispodiumasmodeliai

Straipsnio komentarai

 • As buvau ir esu didele Justes fane per BNTM, taip didziuojuos, kad mano tautiete tiek toli nuejo, labai grazu makeover'i padare, super nuotraukos, galejo ir laimet tikrai, bet kad mergina talentinga modelio karjeroje tikrai matesi, tik del jos ir ziurejau BNTM, SAUNUOLE!
  26. kauniete // Rugsėjo 28, 2011 // 18:23
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • ne nu jus zmones ziaurus...reikia dziaugtis kad bent kam sekasi is musu tos varganos Lietuvos. ka jum gal smagiau skaityti kai lietuvei ka nors nusauna ar apvogia...nesuprantu ant kiek cia tos ir mergos pagiezingos pacios sedit kazkur sulinde ir tik kitus apkalbinet mokat...Juste saunuole va ka galiu pasakyt,bent zino ko is gyvenimo nori ir tikiu kad ji dar pasieks ko istikruju nori didziausios tau sekmes :) o jus kaimetes nedarykit gedos normaliems zmonems jei pacios nieko neismanot o tik pavydu gyvenat tai savo sapaliones pasilikit sau.
  25. nikiii // Rugsėjo 26, 2011 // 16:11
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Ei, chebra! Sitaip negalima... Kas jums visiems yra? Ko tokie nepatenkinti, kad ja susidomejo ir parase apie ja straipsni? Juk reikia dziaugtis uz tautiecius, kuriems kitose salyse sekasi!! As skaitau visus jusu slykscius komentarus ir man bloga darosi... Is kur tiek neapykantos? Pavydzios mergeles sedi prie klavieturos ir raso visokius atsiliepimus "anoreksike", "melage" ir pan... Ir Erika!! Jau geriau buti mamyciuke nei tokiai bailei ir nevykelei kaip tu, kuri tik sugeba rasyti slykscius ir pavydzius komentarus ir krapstyti nosi nieko nenuveikus gyvenime, kaip pykus ant viso pasaulio!!! Grauzkit visi titnaga, nevykelei!!! O Juste!! As tave palaikau :*
  24. Sim // Kovo 12, 2011 // 10:10
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • ziuriu daug kam pavydas bamba grauzia :D
  23. girl // Vasario 22, 2011 // 02:38
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Fu kokia baisi...
  22. egle // Sausio 21, 2011 // 23:34
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Labai grazi mergina, tik ta nuotrauka, kur pusnuoge sedi lovoj- panasi i ta anoreksike, kuri mire
  21. virginija // Sausio 17, 2011 // 09:47
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Jei yra geru komentaru tai kas juos ten raso? Mamyte sedi ir komentuoja. Cha, cha, cha. Ar visa laika ir busi mamyciuke?
  20. erika // Lapkričio 30, 2010 // 23:22
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Tikra saunuole . Ir pavyzdys niurzgaliams . Grozis tikrai daug ka reiskia ir isorinis ir vidinis , o kai abu "priziureti" yra ir rezultatas. Jei jau tokie issisokimai del smulkutes istorijos ... Toliau bus graziau. Sekmes Juste ir visada atsimink kas tu esi.
  19. Sima // Lapkričio 25, 2010 // 11:56
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • dat straipsnis parasytas netiksliai, slepe kazka zalciuke, viska mes zinom, bet tiek to pati zinai, paskaityk idemei pries gala, ne viska noeri zmonem papasakoti, kodel? Mat esi nesazininga...
  18. mika // Rugsėjo 25, 2010 // 23:28
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • kol jauna tegul daro ka nori. jei butu durna, jau butu ir prasigerus, ir prasinarkosinus, ir prasi.... bet matyt, kad turi didesniu ambiciju ir siekia visais imanomais budais. as palaikau;)
  17. Sostine,Lt // Rugsėjo 25, 2010 // 10:58
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Zinai, visi tie tavo pasiekimai, k......., gyvenimas dalykas kur kas rimtesni, eik mokytis tau patarciau, o tuoj prasirukysi ir prasinarkasinsi ir prasi...... . O Lietuvoj tokia zvaigzde kaip tu tikrai ,,laukiama" cha, cha, cha todel ir nenorit i ta Lietuva, Lietuvai reikalingi tik GERI zmones.
  16. as // Rugsėjo 24, 2010 // 22:32
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Tiesiog neidomus straipsnis, apie tikrai eiline lietuvaite..Sutinku,kad gerai,jog ji reklamuojasi, kad kazko siekia,pozityvi ir t.t. Bet apskritai, nejau nera idomesniu zmoniu, daugiau rimtesnese sferose pasiekusiu, kuriems ne vien isore nesa laime >??
  15. neidomu // Rugsėjo 24, 2010 // 14:01
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Aisku kad saunuole, blm lietuviai slykstus zmones vistiek. Ji jums vakareli organizuoja, o jus... gerai kad save reklamuoja, kazkaip reikia viska pradet. Saunuole!!!
  14. Uz_pitaka // Rugsėjo 21, 2010 // 22:23
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Pritariu visiems pozityviems komentarams. Ir gerai, kad mergina save reklamuoja, juk dabartinemis salygomis turi save "parduoti". As pati kaip tik darbo ieskausi- ne fabrike, ir ne zemes ukyje, ir ne kavineje, o kur kas auksciau. Kas bande-zino kaip tai yra sunku. O visokie advaiseriai tik ir patarineja kaip parduoti save darbdaviui ir itikinti, kad esi tinkamiausias tai vietai uzimti. Taip kad salin lietuviska kukluma. Juste tikriausiai ismintinga mergina ir nesustos ties darbu klube. Ji juk dar labai jauna. Ir dar palyginus neseniai atvykus. Linkiu visokelriopos sekmes jai.
  13. M // Rugsėjo 21, 2010 // 16:09
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • butent - tokiu panu yra tukstanciai, bet ne visos sugeba normaliai pareklamuoti nei renginio, nei saves. juste - nekreipk demesio i buku lietuviu komentarus. visose normaliose salyse - jei kazka darai, tai stengiesi, kad apie tave suzinotu, o nesedi kaip pilka pele ir verki, kad niekam taves nereikia, niekas taves nemato, negirdi. lietuviai - gi kankiniu tauta, o jei atsiranda drasesnis, sumanesnis - tai jau visi klykia, kaip cia jis taip izuliai visur lenda. sekmes drasiems, sumaniems lietuviams!
  12. piarscikas // Rugsėjo 21, 2010 // 10:31
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Nu aiskina jie kazka apie gerus darbus blogus darbus, penktadieni vakarelis, o jus dvasios ubagai juk galit net nesirodyti ten, o ka jau kalbeti apie jusu komentaru rodyma mums ? Iskarto matosi kas cia antra karta nuo plugo
  11. Big Benas // Rugsėjo 21, 2010 // 09:33
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Reikia dziaugtis, kad kazkas kazka daro, o Justei patarsiu nekreipti demesio i tokius komentarus ir veikti toliau. Siunciame didziausius palaikymus is Battersea, didelis aciu, ir iki pasimatymo penktadieni:))
  10. Super star // Rugsėjo 21, 2010 // 00:56
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Kaip jus nesuprantat kad esmė visai ne ta ar promotere ji... Esmė kad daro vakarėlį lietuviams.. Kad nesvarbu kas rinkosi pries tai klube..juk bus LIETUVIŲ vakarelis... O ne ghetto... Kokie ištikrųjų lietuviai pavydus.. Aš tai palaikau Juste! Saunu kai žmones siekia kažko.. Sekmės didžiausios!
  9. Nu jooo // Rugsėjo 20, 2010 // 21:22
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Zvirbliai JUS! :) Ne klubo lygije ir ne tame ar jum atrodo tai rimta ar ne esme. Svarbu, kad JJ kazko siekia, jai tai sekas ir svarbiausia patinka. Kiek Lietuviu sugeba isvaziave i UK apsigyventi londone? Dauguma isvis nedrista isvykti, o kiti kas isvyksta beveik visi fabrikuose arba laukuose nagus galanda.<br /><br />100%-inis palaikymas is mano puses! Saunuole JJ!
  8. Jurunas // Rugsėjo 20, 2010 // 19:47
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • tokiu paneliu daranciu ta pati londone yra 1000000, na Lietuvai tai jo cia labai dideli pasiekimai ! nejuokinkik svieto !
  7. Inesa // Rugsėjo 20, 2010 // 17:16
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Visada galvodavau kad hostess/promoteres darbas yra nerimtas. Ir tikrai taip yra, nes viskas yra paremta isvaizda. O savo grozio, taip pigiai nereiketu parduoti. Bet kuriuo atveju didziausios sekmes! :)
  6. Sutinku Su Rimtante // Rugsėjo 20, 2010 // 15:53
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Zinau kad itiktum visiems reikia ivairiu istoriju, bet tokie vakareliu organizatvimai prilinga zema kvalifikacija ir issilavinima turintiems asmenims. Prasau parasykit apie idomesnius lietuvius kurie JK pasieke ko nors ispudingesnio. Linkiu Justei visokeriopos sekmes, bet si hostess/promoteres/klubo vadybininkes karjera atrodo nerimta ir trumpalaike. Be to net pati Juste pripazista jog paremta fizine isvaizda.
  5. Rimante // Rugsėjo 20, 2010 // 14:53
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • dagne gal blogai promotini kad klubas tuscia :D :D
  4. andrejus // Rugsėjo 20, 2010 // 14:22
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • As pati dirbu promotere beweik visuose Mayfair klubuose. Kazkada teko promotinti RUNWAY - ir jis TIKRAI nera geras klubas. Wisada tuscias, pradzioje keli staliukai buna uzimti - ten sedi promoteriai, jie atsiweda sawo draugus ir swecius, isgeria nemokamus gerimus ir tada iseina i normalius klubus. Siuo metu Runway promotina tik pora kompaniju. Sis klubas labiau zinomas kaip Ghetto - nes jei ten ir susirenka zmoniu, jie tikrai nebuna Mayfair tipo. Klubas wisgi yra tarp Tottenham Court Road ir Holborn - kur linksminasi prasta kompanija.... Nors kainos ir yra lygiai tokios patos kaip top klubu, Runway NIEKADA neprilygs Mayfair ir Park Lane esantiems klubams.
  3. Dagne // Rugsėjo 20, 2010 // 14:20
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Samanta, o ko tu cia isikarsciavai - jeigu kazka zmogus daro, veikia, tai ir saunu, kad apie tai papasakoja, nes kaip mes kitaip suzinosime???? niekur straipsnyje neradau, kad yra pasakyta, kad klubas SUPER, o kad prabangus - teisybe - as irgi ten buvau. vasara penktadienio vakarais visi klubai pustsciai;)))
  2. Vardas // Rugsėjo 20, 2010 // 14:10
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Tegu ji nenusisneka, Runway tikrai nera prabangus klubas ! Taip jis aukstesnio lygio nei kai kurie Londono klubai ,bet tikrai nera SUPER auksto lygio kur lankos zvaigzdes ! kainos ten labai aukstos ir net penktadienio wakara klubas pustustis .... panele sugalvojo reklama pasidaryti ir tiek ! esu buvusi 2 kartus tam klube ir nenoiu ten gristi... Tikrai yra daug geresniu vietu londone nei Runway !!! patikekit manim !
  1. samanta // Rugsėjo 20, 2010 // 14:02
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Tegu ji nenusisneka, Runway tikrai nera prabangus klubas ! Taip jis aukstesnio lygio nei kai kurie Londono klubai ,bet tikrai nera SUPER auksto lygio kur lankos zvaigzdes ! kainos ten labai aukstos ir net penktadienio wakara klubas pustustis .... panele sugalvojo reklama pasidaryti ir tiek ! esu buvusi 2 kartus tam klube ir nenoiu ten gristi... Tikrai yra daug geresniu vietu londone nei Runway !!! patikekit manim !
  1. samanta // Rugsėjo 20, 2010 // 14:02
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Samanta, o ko tu cia isikarsciavai - jeigu kazka zmogus daro, veikia, tai ir saunu, kad apie tai papasakoja, nes kaip mes kitaip suzinosime???? niekur straipsnyje neradau, kad yra pasakyta, kad klubas SUPER, o kad prabangus - teisybe - as irgi ten buvau. vasara penktadienio vakarais visi klubai pustsciai;)))
  2. Vardas // Rugsėjo 20, 2010 // 14:10
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • As pati dirbu promotere beweik visuose Mayfair klubuose. Kazkada teko promotinti RUNWAY - ir jis TIKRAI nera geras klubas. Wisada tuscias, pradzioje keli staliukai buna uzimti - ten sedi promoteriai, jie atsiweda sawo draugus ir swecius, isgeria nemokamus gerimus ir tada iseina i normalius klubus. Siuo metu Runway promotina tik pora kompaniju. Sis klubas labiau zinomas kaip Ghetto - nes jei ten ir susirenka zmoniu, jie tikrai nebuna Mayfair tipo. Klubas wisgi yra tarp Tottenham Court Road ir Holborn - kur linksminasi prasta kompanija.... Nors kainos ir yra lygiai tokios patos kaip top klubu, Runway NIEKADA neprilygs Mayfair ir Park Lane esantiems klubams.
  3. Dagne // Rugsėjo 20, 2010 // 14:20
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • dagne gal blogai promotini kad klubas tuscia :D :D
  4. andrejus // Rugsėjo 20, 2010 // 14:22
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Zinau kad itiktum visiems reikia ivairiu istoriju, bet tokie vakareliu organizatvimai prilinga zema kvalifikacija ir issilavinima turintiems asmenims. Prasau parasykit apie idomesnius lietuvius kurie JK pasieke ko nors ispudingesnio. Linkiu Justei visokeriopos sekmes, bet si hostess/promoteres/klubo vadybininkes karjera atrodo nerimta ir trumpalaike. Be to net pati Juste pripazista jog paremta fizine isvaizda.
  5. Rimante // Rugsėjo 20, 2010 // 14:53
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Visada galvodavau kad hostess/promoteres darbas yra nerimtas. Ir tikrai taip yra, nes viskas yra paremta isvaizda. O savo grozio, taip pigiai nereiketu parduoti. Bet kuriuo atveju didziausios sekmes! :)
  6. Sutinku Su Rimtante // Rugsėjo 20, 2010 // 15:53
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • tokiu paneliu daranciu ta pati londone yra 1000000, na Lietuvai tai jo cia labai dideli pasiekimai ! nejuokinkik svieto !
  7. Inesa // Rugsėjo 20, 2010 // 17:16
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Zvirbliai JUS! :) Ne klubo lygije ir ne tame ar jum atrodo tai rimta ar ne esme. Svarbu, kad JJ kazko siekia, jai tai sekas ir svarbiausia patinka. Kiek Lietuviu sugeba isvaziave i UK apsigyventi londone? Dauguma isvis nedrista isvykti, o kiti kas isvyksta beveik visi fabrikuose arba laukuose nagus galanda.<br /><br />100%-inis palaikymas is mano puses! Saunuole JJ!
  8. Jurunas // Rugsėjo 20, 2010 // 19:47
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Kaip jus nesuprantat kad esmė visai ne ta ar promotere ji... Esmė kad daro vakarėlį lietuviams.. Kad nesvarbu kas rinkosi pries tai klube..juk bus LIETUVIŲ vakarelis... O ne ghetto... Kokie ištikrųjų lietuviai pavydus.. Aš tai palaikau Juste! Saunu kai žmones siekia kažko.. Sekmės didžiausios!
  9. Nu jooo // Rugsėjo 20, 2010 // 21:22
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Reikia dziaugtis, kad kazkas kazka daro, o Justei patarsiu nekreipti demesio i tokius komentarus ir veikti toliau. Siunciame didziausius palaikymus is Battersea, didelis aciu, ir iki pasimatymo penktadieni:))
  10. Super star // Rugsėjo 21, 2010 // 00:56
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Nu aiskina jie kazka apie gerus darbus blogus darbus, penktadieni vakarelis, o jus dvasios ubagai juk galit net nesirodyti ten, o ka jau kalbeti apie jusu komentaru rodyma mums ? Iskarto matosi kas cia antra karta nuo plugo
  11. Big Benas // Rugsėjo 21, 2010 // 09:33
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • butent - tokiu panu yra tukstanciai, bet ne visos sugeba normaliai pareklamuoti nei renginio, nei saves. juste - nekreipk demesio i buku lietuviu komentarus. visose normaliose salyse - jei kazka darai, tai stengiesi, kad apie tave suzinotu, o nesedi kaip pilka pele ir verki, kad niekam taves nereikia, niekas taves nemato, negirdi. lietuviai - gi kankiniu tauta, o jei atsiranda drasesnis, sumanesnis - tai jau visi klykia, kaip cia jis taip izuliai visur lenda. sekmes drasiems, sumaniems lietuviams!
  12. piarscikas // Rugsėjo 21, 2010 // 10:31
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Pritariu visiems pozityviems komentarams. Ir gerai, kad mergina save reklamuoja, juk dabartinemis salygomis turi save "parduoti". As pati kaip tik darbo ieskausi- ne fabrike, ir ne zemes ukyje, ir ne kavineje, o kur kas auksciau. Kas bande-zino kaip tai yra sunku. O visokie advaiseriai tik ir patarineja kaip parduoti save darbdaviui ir itikinti, kad esi tinkamiausias tai vietai uzimti. Taip kad salin lietuviska kukluma. Juste tikriausiai ismintinga mergina ir nesustos ties darbu klube. Ji juk dar labai jauna. Ir dar palyginus neseniai atvykus. Linkiu visokelriopos sekmes jai.
  13. M // Rugsėjo 21, 2010 // 16:09
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Aisku kad saunuole, blm lietuviai slykstus zmones vistiek. Ji jums vakareli organizuoja, o jus... gerai kad save reklamuoja, kazkaip reikia viska pradet. Saunuole!!!
  14. Uz_pitaka // Rugsėjo 21, 2010 // 22:23
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Tiesiog neidomus straipsnis, apie tikrai eiline lietuvaite..Sutinku,kad gerai,jog ji reklamuojasi, kad kazko siekia,pozityvi ir t.t. Bet apskritai, nejau nera idomesniu zmoniu, daugiau rimtesnese sferose pasiekusiu, kuriems ne vien isore nesa laime >??
  15. neidomu // Rugsėjo 24, 2010 // 14:01
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Zinai, visi tie tavo pasiekimai, k......., gyvenimas dalykas kur kas rimtesni, eik mokytis tau patarciau, o tuoj prasirukysi ir prasinarkasinsi ir prasi...... . O Lietuvoj tokia zvaigzde kaip tu tikrai ,,laukiama" cha, cha, cha todel ir nenorit i ta Lietuva, Lietuvai reikalingi tik GERI zmones.
  16. as // Rugsėjo 24, 2010 // 22:32
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • kol jauna tegul daro ka nori. jei butu durna, jau butu ir prasigerus, ir prasinarkosinus, ir prasi.... bet matyt, kad turi didesniu ambiciju ir siekia visais imanomais budais. as palaikau;)
  17. Sostine,Lt // Rugsėjo 25, 2010 // 10:58
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • dat straipsnis parasytas netiksliai, slepe kazka zalciuke, viska mes zinom, bet tiek to pati zinai, paskaityk idemei pries gala, ne viska noeri zmonem papasakoti, kodel? Mat esi nesazininga...
  18. mika // Rugsėjo 25, 2010 // 23:28
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Tikra saunuole . Ir pavyzdys niurzgaliams . Grozis tikrai daug ka reiskia ir isorinis ir vidinis , o kai abu "priziureti" yra ir rezultatas. Jei jau tokie issisokimai del smulkutes istorijos ... Toliau bus graziau. Sekmes Juste ir visada atsimink kas tu esi.
  19. Sima // Lapkričio 25, 2010 // 11:56
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Jei yra geru komentaru tai kas juos ten raso? Mamyte sedi ir komentuoja. Cha, cha, cha. Ar visa laika ir busi mamyciuke?
  20. erika // Lapkričio 30, 2010 // 23:22
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Labai grazi mergina, tik ta nuotrauka, kur pusnuoge sedi lovoj- panasi i ta anoreksike, kuri mire
  21. virginija // Sausio 17, 2011 // 09:47
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Fu kokia baisi...
  22. egle // Sausio 21, 2011 // 23:34
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • ziuriu daug kam pavydas bamba grauzia :D
  23. girl // Vasario 22, 2011 // 02:38
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Ei, chebra! Sitaip negalima... Kas jums visiems yra? Ko tokie nepatenkinti, kad ja susidomejo ir parase apie ja straipsni? Juk reikia dziaugtis uz tautiecius, kuriems kitose salyse sekasi!! As skaitau visus jusu slykscius komentarus ir man bloga darosi... Is kur tiek neapykantos? Pavydzios mergeles sedi prie klavieturos ir raso visokius atsiliepimus "anoreksike", "melage" ir pan... Ir Erika!! Jau geriau buti mamyciuke nei tokiai bailei ir nevykelei kaip tu, kuri tik sugeba rasyti slykscius ir pavydzius komentarus ir krapstyti nosi nieko nenuveikus gyvenime, kaip pykus ant viso pasaulio!!! Grauzkit visi titnaga, nevykelei!!! O Juste!! As tave palaikau :*
  24. Sim // Kovo 12, 2011 // 10:10
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • ne nu jus zmones ziaurus...reikia dziaugtis kad bent kam sekasi is musu tos varganos Lietuvos. ka jum gal smagiau skaityti kai lietuvei ka nors nusauna ar apvogia...nesuprantu ant kiek cia tos ir mergos pagiezingos pacios sedit kazkur sulinde ir tik kitus apkalbinet mokat...Juste saunuole va ka galiu pasakyt,bent zino ko is gyvenimo nori ir tikiu kad ji dar pasieks ko istikruju nori didziausios tau sekmes :) o jus kaimetes nedarykit gedos normaliems zmonems jei pacios nieko neismanot o tik pavydu gyvenat tai savo sapaliones pasilikit sau.
  25. nikiii // Rugsėjo 26, 2011 // 16:11
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • As buvau ir esu didele Justes fane per BNTM, taip didziuojuos, kad mano tautiete tiek toli nuejo, labai grazu makeover'i padare, super nuotraukos, galejo ir laimet tikrai, bet kad mergina talentinga modelio karjeroje tikrai matesi, tik del jos ir ziurejau BNTM, SAUNUOLE!
  26. kauniete // Rugsėjo 28, 2011 // 18:23
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta