Liepos 3, 2018
„Southgate'o efektas“: anglai ėmė pirkti „Marks & Spencer“ liemenes
Gareth Southgate. © Foto: Wikipedia.

Britų mažmenininkas „Marks & Spencer“ fiksuoja sparčiai augančius liemenių pardavimus – šį drabužį pastarosiomis savaitėmis išpopuliarino Anglijos futbolo rinktinės treneris Garethas Southgate'as (Garetas Sautgeitas), kurio stilius sulaukė daugybės pagyrų.

Švarkus Anglijos rinktinei tiekianti „Marks & Spencer“ pirmadienį paskelbė, kad nuo pasaulio čempionato Rusijoje pradžios visų liemenių linijų pardavimai išaugo apie 35 procentais.

„Džiugu matyti, kaip puikiai Garethas atrodo ant suoliuko“, – naujienų agentūrai AFP sakė „Marks & Spencer“ atstovė.

Nepaisant karščio Rusijoje, G. Southgate'as visose Anglijos rinktinės rungtynėse vilkėjo marškinius, kaklaraištį bei liemenę.

Tačiau buvęs futbolininkas prieš aštuntfinalio rungtynes su Kolumbija kuklinosi bei teigė, kad „aš nesu Davidas Beckham'as (Deividas Bekhemas)“.

„Šiek tiek nerimauju, nes žaisdamas centro gynėjo pozicijoje ne kartą susitrenkiau galvą, dėl to paprastai nebuvau laikomas mados ikona“, – juokavo G. Southgate'as.

Nepaisant trenerio kuklumo, laikraštis „The Guardian“ jį pavadino „nesustabdoma mados ikona“.

Tuo tarpu „Daily Telegraph“ rašo, kad G. Southgate'o sprendimas vilkėti liemenę per rezultatu 6:1 laimėtas rungtynes prieš Panamą buvo „čerčiliškas įsipareigojimas britiškumui“.

O „Daily Mirror“ teigė, kad G. Southgate'as atrodo kaip „stilingiausias treneris pasaulio čempionate, ir viskas dėl 65 svarus kainuojančios „Marks & Spencer“ liemenės“.

BNS inf.

Raktažodžiai: AnglijaStilius

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta