Kovo 21, 2011
Studentams tobulėti padės lietuviai profesionalai iš JK ir JAV
LONDONIETĖ,
Londono Sityje dirbančių lietuvių profesionalų klubas „Lithuanian City of London Club“ (LCLC) jau trečius metus iš eilės organizuoja projektą „City Big Brother“. Šiais metais patyrę lietuviai profesionalai savo žiniomis ir patarimais padės tobulėti į verslo, ekonomikos, tarptautinių santykių, teisės bei meno sritis besigilinantiems studentams, siekiantiems karjeros ar tolimesnių studijų Lietuvoje bei užsienyje. Sėkmės sulaukęs projektas šiemet plečiamas toliau: prie Jungtinėje Karalystėje (JK) dirbančių profesionalų prisijungia ir 20 kvalifikuotų specialistų iš JAV.  
 
„Praėjusiais metais į projektą paraiškas pateikė 60 gabių studentų iš JK ir Lietuvos, iš kurių pusė buvo atrinkti dalyvauti. Šiais metais projektas padalintas į dvi dalis - „City Big Brother“ JK ir „USA Big Brother“ JAV - tad studentai galės pasirinkti, su kurios šalies didžiaisias broliais norėtų bendrauti. Planuojame, kad projektas sulauks virš 100 kandidatų paraiškų“, - džiaugėsi projektą sumanęs Rytis Vitkauskas. 
 
JK ir JAV šiemet atstovaus iš viso virš 50 didžiųjų brolių, tarp kurių – verslo konsultantai, teisininkai, finansų specialistai, tarptautinių santykių ir meno ekspertai. 
„Projektu skatiname bendradarbiavimą tarp sėkmingai užsienyje įsitvirtinusių lietuvių (didžiųjų brolių/seserų) ir jaunų, karjeras dar tik planuojančių studentų (mažųjų brolių/seserų). Tikimės, kad perspektyvus Lietuvos jaunimas galės profesiškai tobulėti, perimdamas vyresniųjų sukauptą tarptautinę patirtį, žinias ir sėkmės formules“ - pasakojo „USA Big Brother“ projekto koordinatorė Lina Tolvaišaitė. 
 
Kaip ir anksčiau, „City Big Brother“ Londone organizuoja Rytis Vitkauskas, privataus kapitalo fondo „Summit Partners“ viceprezidentas, Petras Vaičius, „BofA Merrill Lynch“ banko viceprezidentas investicinės bankininkystės srityje ir Indrė Dargytė, „Laven Partners“ dirbanti alternatyvių fondų analitikė. Šiemet komandą papildė ir Andrius Šlekys, pernai buvęs Ryčio mažuoju broliu. Šią vasarą jis karjerą pradės Londone, investiciniame banke „Jefferies“.  
 
JAV „USA Big Brother“ projektą kuruoja Lina Tolvaišaitė, LCLC nario Dariaus Daubaro mažoji sesutė, šiuo metu dirbanti Pasaulio Banke Vašingtone, bei „Global Lithuanian Leaders“ atstovai Rokas Beresniovas, HSBC banko Vašingtone viceprezidentas, ir Edvinas Minkštimas, pianistas, žymios Niujorko Juilliard menų mokyklos doktorantas.  
 
Projekte kviečiami dalyvauti paskutinių bakalauro ir magistro kursų studentai is Lietuvos, JK, JAV ir kitų šalių universitetų, rimtai besidomintys tolimesnėmis studijomis, profesine praktika ar karjera Lietuvoje ir užsienyje. Daugiau informacijos apie projektą ir jo dalyvavimo sąlygas galima rasti interneto svetainėse www.litcityclub.co.uk ir www.lithuanianleaders.org. Kandidatų paraiškos į vieną iš projektų pasirinktinai laukiamos iki balandžio 20 dienos el. paštu [email protected] („City Big Brother“) arba [email protected] („USA Big Brother“).   
 
Po dalyvių atrankos bei suskirstymo poromis prasidės neformalus bendravimas, kurio forma - skambučiai, elektroniniai laiškai, pokalbiai „Skype“ ar susitikimai prie puodelio kavos. Kandidatai įspėjami, kad dėl didelio didžiųjų brolių ir seserų užimtumo, bendravimo forma ir rezultatas priklausys tik nuo jų pačių aktyvumo bei organizuotumo.  
 
Global Lithuanian Leaders - socialinis tinklas, jungiantis tiek Lietuvoje, tiek užsienyje gyvenančius savo srities profesionalus, lyderius, neabejingus Lietuvai, jos žmonėms, mokslui, kultūrai bei Lietuvos vietai Pasaulyje. Per įvairius socialinius, akademinius projektus GLL siekia tapti pasaulinės patirties bei žinių tiltu į Tėvynę. 2010 metais įkurto GLL valdybą sudaro Rokas Beresniovas, Edvinas Minkštimas, Tadas Langaitis, Dalia Venslovaitė, Vida Bagdonavičienė ir Mykolas Lepeška.


Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai