Spalio 22, 2020
Sėkmingą statybų verslą Anglijoje sukūrusi lietuvė: „noriu paskatinti visus, ypač moteris, susikurti finansinį saugumą“
DOVILĖ ILEVIČIŪTĖTekstas: DOVILĖ ILEVIČIŪTĖ
Virtualus seminaras apie NT investicijas Jungtinėje Karalystėje jau šį trečiadienį. Lektorė Indrė Servaitė papasakos, kaip įmanoma užsidirbti investuojant į nekilnojamąjį turtą JK.

Statybų ir nekilnojamojo turto (NT) versle dominuoja vyrai, tačiau vis daugiau moterų sėkmingai darbuojasi šioje srityje. INDRĖ SERVAITĖ, nekilnojamojo turto, pastolių ir statybų verslo savininkė, kompanijų Jonas Properties ir Ieremie Contractors įkūrėja teigia norinti paskatinti visus, ypatingai kuo daugiau moterų domėtis šia sritimi, imtis veiklos, kuri suteiktų ne tik finansinę laisvę, bet ir galimybių daugiau laiko skirti šeimai ir vaikams. 

Investuoti į nekilnojamąjį turtą Didžiojoje Britanijoje lietuvė pradėjo prieš šešis metus ir kartu su gyvenimo partneriu sukūrė pelningą NT portfolio. Indrė paskaitas skaitė septyniose Europos šalyse ir yra mokiusi Kanados bei Australijos investuotojus, kaip imtis sėkmingo NT verslo JK. Trečiadienį, spalio 28 d., savo sukauptomis žinomis ir patirtimi ji pasidalins su lietuviais virtualiame nemokamame seminare. „Toks seminaras lietuviams įvyks jau trečią kartą. Sulaukiau labai daug žinučių iš tautiečių, tad seminare papasakosiu apie visas nekilnojamojo turto subtilybes ir NT investavimą Anglijoje, net ir tuos atvejus, kai nėra santaupų. Aptarsių startegijas, kurios bus labai naudingos ir jas vykdant galite sėkmingai užsidirbti iš NT“.

Indre, papasakokite kas jus paskatino imtis veiklos NT srityje?

Atvykau į Angliją 2010-aisiais baigusi magistro studijas, nes Lietuvoje dirbant dėstytoja buvo sunku išgyventi. Kaip ir daugelis tautiečių atvykau ieškoti geresnio gyvenimo į svetimą šalį. Pradėjau nuo valytojos darbo viešbutyje, paskuidirbau privačioje mokykloje kol susilaukiau sūnaus Jono. Nuo pat vaiko gimimo ieškojau galimybių pradėti savoverslą, esu linkusi į veganizmą, galvojau atidaryti savo kavinę, bet norėjau surastį pajamų šaltinį, kuris generuotų pastovias pajamas 24 val. per parą. Nekilnojamojo turto verslas atitiko mano visus lūkesčius.

Su kokiomis kliūtimis susidūrėte pradėjusi verslą?

Turbūt vienas iš pagrindinių sunkumų buvo negatyvūs žmonės aplink mane. Daugelis nepritarė mano veiklai, bet ašstengiausi atsiriboti nuo negatyvių kalbų ir toliau siekti savo tikslų. Netgi tėvai nepritarė mano sprendimui, bet vis dėlto palaikymo sulaukiau iš vyresniojo brolio.

Pačioje verslo pradžioje taip pat buvo sunku kontroliuoti statybų darbus ir finansavimą. Tačiau kuo daugiau projektų įvykdėme, tuo tapo lengviau. Baigiau nekilnojamojo turto studijas su Asset Academy (viena iš geriausių Anglijoje nekilnojamojo turto mokymo organizacijų). Įgijus profesionalių investuotojų palaikymą, paramą, žinias užsbrėžtus tikslus pasiekiau greičiau.

Kokiais pasiekimais versle labiausiai didžiuojatės?

Po dviejų metų investavimo į nekilnojąmąjį turtą niekada nebereikėjo dirbti kitiems. Jau 6 metai esu verslo savininkė ir labai mėgstu savo veiklą. Investavimo ėmiausi neturėdama daug santaupų, tačiau skaičiuojame jau 22 sėkmingus projektus. Šiais ir kitais metais koncentruojuosi tik į komercinių projektų vykdymą, pavyzdžiui, senų barų konvertavimą į butus. Apie tai plačiau papasakosiu savo seminare šį savaitgalį.

Kokias didžiausias pamokas išmokote savo verslo kelionėje?

Visada pasitikėti savimi ir siekti savo tikslų. Gyvename tik vieną kartą, todėl turime išnaudoti visas galimybes ir įveikti visus įššūkius.

Geriausia patarimas, kokį išgirdote?

Visuomet turėti planą B ir pasirūpinti finansais, kad sunkumams užklupus jaustumėtės saugiai.

Kaip išliekate produktyvi?

Stengiuosi bendrauti su pozityviais žmonėmis,  turiningai leisti laiką su šeima, skaityti knygas, kai vairuoju visuomet klausausi podcast’ų, audio knygų. Nežiūriu televizoriaus, nemėgstu apsipirkinėti, net neturiu tam laiko. Sportuoju, nes tai suteikia energijos bei padeda nuveikti daugiau darbų: penkis kartus per savaitę lankausi sporto salėje, mėgstu gamtą, pasivažinėjimus dviračiu, bėgioti, keliauti. Praėjusiais metais apkeliavau Europą, tačiau dėl susiklosčiusios situacijos keliones atidėjau ir šuo metu koncentruojuosi tik ties savo verslu JK. Taip pat save apsupu sėkmingais žmonėmis, iš jų mokausi augti bei siekti savo tikslų.

Indrė su verslo ir gyvenimo partneriu Daniel. Indrė su verslo ir gyvenimo partneriu Daniel.

Kaip gyvenimas svečioje šalyje jūs užgrūdino, įtakojo, pakeitė jūsų asmenybę?

Į Angliją atvažiavau visiškai viena ir nors buvau labai išsilavinusi, anglų kalbos nemokėjau, nes studijavau kitas užsienios kalbas. Stengiausi kuo daugiau bendrauti su anglakalbiais, dirbti tarp angliškai kalbančių, o po darbų studijavau anglų kalbą. Atvykimas į naują šalį padėjo tapti savarankiška ir suprasti tikrąsias gyvenimo vertybes. Man patiko šalies ekonominė politika ir nuo pat pradžių mačiau ateitį šitoje šalyje.

Kokia jūsų verslo ateities vizija?

Noriu įkvėpti lietuvius ir visus semtis žinių NT srityje. Siekiu pasidalinti savo sukaupta patirtimi ir parodyti kaip investuoti ir uždirbti. Nesu profesionali lektorė, tačiau esu sėkminga verslininkė bei profesionali investuotoja į nekilnojamąjį turtą. Ypatingai norėčiau paskatinti moteris domėtis šia sritimi, tapti nepriklausomomis, imtis verslo, kuris suteiktų ne tik finansinę laisvę, bet ir galimybių daugiau laiko skirti šeimai ir vaikams. Noriu, kad mano sūnus manimi didžiuotųsi ir sektų mano pavyzdžiu.

Virtualus seminaras apie NT investicijas Jungtinėje Karalystėje jau šį trečiadienį. Lektorė Indrė Servaitė papasakos, kaip įmanoma užsidirbti investuojant į nekilnojamąjį turtą JK. Visi iš anksto užsiregistravę į NEMOKAMĄ internetinį seminarą, jame galės dalyvauti nepalikdami namų Lietuvoje, Anglijoje ar bet kurioje pasaulio šalyje.  Seminaras vyks lietuvių kalba.

Data: Spalio 28 d., trečiadienis
Laikas: 6.30pm (JK laiku)
Nuoroda registracijai (naudojama Go to Webinar programa): register.gotowebinar.com

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai