Spalio 1, 2020
Lietuvių organizuojama konferencija suburs moteris iš viso pasaulio

Lietuva, JAV, Singapūras, Kosta Rika, Italija, Izraelis, Jungtinė Karalystė, Saudo Arabija, Vokietija, tai – šalys, iš kurių, spalio 5–9 dienomis WHUB SUMMIT virtualioje konferencijoje dalyvaus pranešėjos ir pašnekovės iš skirtingų sektorių, įvairaus amžiaus, kilmės. Jos dalinsis patirtimi, gyvenimiškomis istorijomis, praktinėmis žiniomis bei naudingais patarimais, padedančiais gyvenimui, verslui ar karjerai akseleruoti.

Konferencijoje pranešimą skaitys dr. Amanda Foreman, parašiusi knygą „Hercogienė’’ (angl. The Duchess), kuri ekranizuota ir Holivudo žvaigždė Keira Knigthley atlieka pagrindinį vaidmenį; Danguolė Altman bei Lina Gallagher – verslininkės, nominuotos tarp „100 Lietuvos moterų“, Ieva Rekštytė-Matuliauskė, buvusi žurnalo „Moteris“ vyr. redaktorė, Elena Keidošiūtė - Lietuvos kultūros atašė Izraelyje, ir Lina Gabrielaitytė-Kazulėnienė – Italijoje. Pašnekovių gretas papildys laidų vedėja Beata Nicholson, rašytoja Vaiva Rykštaitė ir kitos įspūdingų patirčių moterys. Taip pat, šalia virtualių konferencijos renginių, dalyvės turės galimybę susitikti gyvai ir savo pažinčių ratą praplėsti tinkląveikos (angl. networking) renginyje, kuris vyks viešbutyje „PACAI’’ spalio 8d.

Pavasarį sėkmingai debiutavusi, bei gausaus susidomėjimo sulaukusi konferencija subūrė pasaulio, tarp kurių ir žinomos Lietuvoje, moteris – Arminta Saladžienė, „Nasdaq’’ viceprezidentė Europos rinkai, Kotryna Stankutė-Jaščemskienė, „MJJ fondo’’ vadovė, Rūta Pulkauninkaitė-Macikė, viešbučio „PACAI’’ generalinė direktorė.

Konferencijos organizatorės kviečia į įkvėpimo kupiną savaitę, kurioje bus nagrinėjamos temos ne tik apie verslą, lyderystę, bet karjerą ir šeimą, tvarumą, prabangą. Klausytojai išgirs mokslininkių pranešimus apie moterų istorijos ištakas, naujausius mokslo pasiekimus sveikatinimosi srityje, bei kitas temas, nepamirštant meno, kultūros, meditacijos ir jogos svarbos mūsų kūnui, sielai, protui.

WHUB klubo įkūrėjos Justina ir Patricija. WHUB klubo įkūrėjos Justina ir Patricija.

„Norime sujungti moteris iš viso pasaulio, skirtingų sektorių ir amžių, pabūti kartu, praturtinti ratą naujomis pažintimis ir patirtimis. Nustokime konkuruoti ir siekime ateities, kupinos palaikymo, supratingumo, tikrosios lyderystės ir solidarumo, kuria galėtų didžiuotis mūsų vaikai.“ – sako konferencijos sumanytojos ir organizatorės Justina Kasparavičienė bei Patricija Miklušienė. 

Nuo visų parduotų bilietų sumos 5% organizatoriai aukos Sengirės fondui, kurio misija – išsaugoti senuosius Lietuvos miškus.  

WHUB klubas duris atvėrė 2019m. gruodžio mėnesį, įsikūręs Viniuje, Naugarduko g. 3. Koncepcija kurta sujungus tris funkcijas: narių klubo (angl. member’s club), atviro biuro (angl. open office) ir bendradarbystės erdvės (angl. coworking). WHUB klubas tai - erdvė, kur moterys gali dirbti, susipažinti, praleisti laisvalaikį. Klubas taip pat du kartus metuose organizuoja WHUB Summit virtualią konferenciją. 

Registracija: www.whubsummit.com

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai