Liepos 14, 2016
Laimingos moters patarimas - išdrįsk!
Viktorija prieš ir po.

Moters laimė dažnai apibūdinama aplinkos faktoriais: šeima, vaikai, jaukūs namai. Tai neabejotinai yra sudedamosios laimės sąvokos dalys. Visgi tos laimės pagrindas – yra pačios moters savijauta. Kaip suteikti sau laimės?

„Išdrįskite atrodyti, taip kaip norite“, - sako Londone gyvenanti fitneso sportininkė Viktorija.

Žiūrint, atrodytų, į dvi visiškai skirtingas moteris, sunku suvokti, jog vos per kelerius metus žmogaus išvaizda gali pasikeisti kardinaliai. „Ir nuotaika bei vidinė savijauta taip pat“, - priduria besišypsodama Viktorija.

Grožis ir sportas – neatsiejama

26-erių metų Viktorija Londone dirba grožio sferoje. Ji yra kosmetologė-permanentinio makiažo meistrė. Prieš pusantrų metų profesionaliai fitneso sportu pradėjusi užsiiminėti Viktorija, šiandien rytų Londone veikiančiame sporto klube „Phoenix“ sporto ir mitybos klausimais konsultuoja klubo lankytojus.

„Mano gyvenime svarbios kelios sritys: sportas, sveika gyvensena ir grožis. Atlikdama moterims grožio procedūras, stengiuosi kiek įmanoma daugiau joms suteikti pasitikėjimo savimi. O savo pačios gyvenimo jau neįsivaizduoju be sporto ir sveikos gyvensenos. Sveikas ir ištreniruotas kūnas yra mano pasitikėjimo savimi šaltinis“, - apie save pradeda pasakoti moteris.

Svarbiausia rasti vidinės motyvacijos ir galimybėms sakyti - TAIP

Nors dažnai galvojame, kad kūno sandara nulemta genuose, Viktorijos pavyzdys paneigia šią mintį. Svarbiausia – asmeninė fizinė kontrolė ir disciplina.

„Visada buvau smulkutė, šokau pramoginius šokius, tačiau baigus studijas persikėliau gyventi ir dirbti į Egiptą. Ten sėdimas darbas ir mažai fizinės veiklos pridėjo ne vieną nereikalingą kilogramą. Tada susirūpinau savimi: užsirašiau  į Zumbos šokių treniruotes. Po kiek laiko pradėjau eiti į sporto salę, ten dažniausiai darydavau kardio treniruotes. Tačiau vieną dieną atėjus į sporto klubą, visi bėgimo takeliai buvo užimti ir treneris pasiūlė pabandyti treniruotę su svoriais. Paprastai pratimų su svoriais vengdavau, nes galvojau, kad tapsiu didelė ir raumeninga (šypsosi). Tačiau buvo priešingai. Nauja patirtis pasirodė labai įdomi. Pradėjau domėtis sportu su svarmenimis ir, žinoma, sveika mityba. Kūnas keistis pradėjo beprotiškai greitai ir aš nebegalėjau sustoti. Noras jaustis energingai, būti sveikai bei patenkintai savo išvaizda mane motyvuoja labiausiai“, - savo istorija dalinosi Viktorija.

Sunkiausia – laikytis mitybos rėžimo

Mityba – esminis ir svarbiausias elementas, pradedant formuoti savo kūną norima linkme, sako Viktorija. „Man tai buvo pats sunkiausias dalykas, nes beprotiškai mėgstu valgyti. Tad norinčioms pakeisti savo kūną, patarčiau pradėti nuo mitybos įpročių. Banali tiesa, tačiau, tai, ką dedame į burną – taip ir atrodome“, - sako jauna moteris.

Krūtų sportu neužauginsi

Sportas – galingas įrankis kūno formavimui. Disciplinuotu ir atsidavusiu darbu galima suformuoti tokias kūno linijas, kokių norisi. Deja, krūtinės sportu neužauginsi. Priešingai,  kaip pasakoja Viktorija, pradėjus aktyviai sportuoti ir sveikai maitintis, krūtinė natūraliai dar labiau sumažėja. Vienintelė išeitis – plastinė krūtų didinimo implantais operacija.

Daug dėmesio savo fiziniam kūnui skirianti moteris kuo palankiausiai atsiliepia apie plastinę chirurgiją.

„Nebijau kalbėti šia tema. Kiekviena moteris turi teisę ir visas galimybes pasirinkti atrodyti taip, kaip nori. Ir jei laikui bėgant pradeda erzinti tam tikri pakitimai kūne: raukšlelės aplink akis ar stangrumą praradusi krūtinė – šiandien prieinami visi korekciniai variantai“, – savo nuomone dalinosi Viktorija.

„Subalansuota mityba ir tinkamai parinkti pratimai gali suformuoti riestą užpakaliuką, norimo stangrumo ir raumenyno kojas, nugarą ir pečius. Tačiau krūtinės apimčiai padidinti, nekeičiant kitų kūno dalių masės – būdų nėra“, - sako gegužės mėnesį Latvijoje vykusiame Nac Latvia open bodybuilding and fitness čempionate 4 vietą užėmusi sportininkė.  

„Aš krūtinę pasididinau dėl savęs ir dėl sportinio intereso – norėjau turėti proporcingą kūną. Prieš operaciją mano krūtinė buvo A dydžio, šiuo metu džiaugiuosi C dydžio (375 ml. implantai) krūtine. Nors pati dirbu grožio sferoje, renkantis implantus visiškai pasiklioviau plastikos chirurgo rekomendacijomis ir šiandien esu labai patenkinta savo kūnu“, - kalbėjo Viktorija.

Moteris į pirmąjį vizitą su plastikos chirurgu vyko gerai žinodama, ko nori – didesnės krūtinės, kad pagerėtų bendras kūno proporcingumas. Viktorija su plastikos chirurgu pirmiausia susitiko Londone, vėliau operacijai grįžo į Lietuvą.

Viktoriją operavęs plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas, sako, jog Londone gyvenančios moterys lengviau pasiryžta savo kūno tobulinimui, nei gyvenančios Lietuvoje. „Jau ketverius metus reguliariai atvykstu į Londoną ir čia konsultuoju moteris ir vyrus norimoms operacijoms. Kiekvieną kartą susitikus su pacientu, man svarbiausia išsiaiškinti jų lūkesčius ir norimą rezultatą, bei įvertinus fizinę sandarą ir būklę, nupasakoti savo matomo rezultato vaizdinį“, - pasakojo plastikos chirurgas.

Viktorija sako, jog šiandien yra be galo laiminga. „Pirmiausia myliu save, esu patenkinta tiek savo išvaizda, tiek savo mylima veikla. Džiaugiuosi, jog šalia manęs žmonės, kurie mano gyvenimui suteikia pilnatvę. Ir vis tai, tikrai ne dėl padidėjusios krūtinės – tai vidinis pasitenkinimas savimi. Tikiu, jog kiekviena moteris renkasi, tai, ko jai reikia.Gyvename tik vieną kartą ir jeigu patobulinus vieną ar kitą kūno dalį, gyvenimas tampa gražesnis ir lengvesnis, tuomet tik pirmyn!”, - pokalbį baigė Viktorija.

Raktažodžiai: GrožisStiliusSportasSveikataFitnesasMityba

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai