Gegužės 12, 2020
Grožio imperiją Anglijoje sukūrusi lietuvė verslą pritaiko prie šiandienos: teiks pagalbą išgyvenantiems smurtą ir psichologines problemas
NATALIJA VORONINA
GiGi Loves komanda: Gintarė - pirma iš kairės.

Visame pasaulyje paplitusi koronaviruso infekcija (Covid-19) grožio industrijai smogė iš peties – profesionalias paslaugas teikiančių kompanijų darbas daugelyje šalių yra lig šiol sustojęs: klientų vizitai atšaukti, o grožio salonų durys tebėra uždarytos.

Londone gyvenanti Gintarė Liudvik (Lisauskienė) pasidalino savo patirtimi apie iššūkius, su kuriais teko susidurti per šiuos pastaruosius mėnesius, bei tuo, kaip dabartinė situacija paveikė jos verslo kryptį bei įgalino ją suteikti taip reikiamą pagalbą kitiems.

Grožis – kur kas daugiau nei išvaizda

Apie sėkmingą lietuvę jau ne kartą rašė Lietuvos ir užsienio naujienų portalai, jos veidą buvo galima išvysti ir televizijos laidose. Daugiau nei dešimtmetį skaičiuojantis Gintarės verslo („Gigi Loves”, tuomet “Blossom & Jasmine“) pamatas pradėtas statyti Jungtinėje Karalystėje, tačiau jau neilgai trukus kompanijos veikla persikels ir už Atlanto vandenyno – į Niujorką. Ten žadamos grožio butiko įkurtuvės, tačiau, kaip verslininkė sako, svarbu paminėti, jog žodyje „grožis” telpa daug daugiau nei tik fiziniai duomenys, išvaizda.
Įprastinės grožio ir SPA procedūros, banglenčių, irklalenčių ir jėgos aitvarų pamokos, kelionės sraigtasparniais, jachtomis ar po pasaulį, šventės gamtoje šiai dienai nėra galimos, tačiau Gintarė perkėlė kitas kompanijos teikiamas paslaugas į virtualią erdvę. Gėlių pristatymas, maisto ir gėrimų gamybos kursai, stilisto paslaugos, joga ir pilatės pamokos ar asmeninio trenerio sudarytos programos nuo šiol yra prieinamos internetu.

„Gana greitai supratome, kad turime ir galime prisitaikyti prie esamos situacijos. Rankų nuleisti tikrai nereikia. Koronavirusas paveikė daugybę žmonių, tačiau labiausiai – morališkai. Psichologinis gerbūvis koreliuoja su kiekvieno iš mūsų išvaizda, todėl man labai svarbu pagelbėti tiems, kuriems to reikia. Ir tai apima nuo įvairių grožio triukų iki patarimų apie gyvenimo būdą, sveikatingumą, o dabar leidžiamės ir į pagalbą su neretai sunkiau išsprendžiamomis bėdomis“, – dalinasi pašnekovė.

Išgyvenatiems smurtą ir psichologines problemas 

Paskatinta Covid-19 padarinių, Gintarė norėtų ištiesti pagalbos ranką: „Buvimas namuose ir su artimaisiais, kad ir neįprastomis sąlygomis, turėtų būti užuovėja, atokvėpis nuo kasdieninio bėgimo per gyvenimą, tačiau taip galėtų pasakyti tikrai ne visi. Pradėjome teikti psichoterapeuto bei savigynos paslaugas, kurios prieinamos visiems, turintiems internetą“.

Psichologinis ir fizinis smurtas už uždarų durų išaugo visame pasaulyje ir keliauja greta koronaviruso epidemijos. Kalbėti apie tai bei turėti su kuo pasikalbėti apie savo problemas, jų išsprendimo link, išgali tik vienas kitas. Lietuvė nutarė pradėti bendradarbiauti su specialistais, kurie galėtų padėti esantiems bėdoje. 

Psichoterapeuto pagalba teikiama patiriantiems smurtą, tiems, kurie išgyvena saviizoliaciją vieni, neturi su kuo pasikalbėti, jaučiasi vieniši. 

Taipogi daugeliui šis metas parodė, kas yra svarbu, kokią reikšmę jų gyvenime turi tam tikri žmonės, materialūs dalykai, kokias vertybes jie norėtų išsigryninti, su kokiomis mintimis susigyventi ir kokias problemas išspręsti. 

„Iš tiesų, ši pagalba skirta visiems. Išgyvenantiems sunkumus, pasimetusiems, ieškantiems, ar tiesiog norintiems pasikalbėti. Konfidencialumas – garantuotas“, – priduria Gintarė.

Dar viena itin aktuali paslauga yra savigynos pamokos internetu. Savigyna – nebūtinai yra kova, nes psichologinis pasiruošimas savigynoje vaidina svarbiausią vaidmenį. Tai mokėjimas suvaldyti stresinę būseną bei gebėjimas užplūdusį adrenaliną panaudoti savo naudai. Dėl šių priežasčių savigyna skirta ne tik tiems, kurie išgyvena smurtą, tačiau visiems, kurie nori įgyti savigynos žinių, įskaitant ir vaikus.

Ir nors šiuo metu abi paminėtos paslaugos teikiamos anglų kalba, esant paklausai, Gintarė pažada padėti – rasti lietuvių specialistų ar bent jau vertėjauti ten, kur įmanoma, kol pagalba bus suteikta.

Susisiekti su Gintare galite: [email protected] arba telefonu 08452695937

 

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai