Lapkričio 17, 2020
GOOD IN BED. Patalynę kuriantys lietuviai klientus visame pasaulyje žavi šmaikštumu ir kokybe

Kaip reaguotumėte gavę siuntinį, ant kurio didelėmis raidėmis parašyta GOOD IN BED? Greičiausiai, nusišypsotumėte. Bent jau to tikisi Jurgita ir Tomas Alijošiai – lietuvių pora, kurianti ir gaminanti patalynę, iš aukščiausios kokybės medvilnės. Šis užrašas pasiekia jų klientus visame pasaulyje, o visuomenei nuolat aukštinant užimtumą, nuolatinį bėgimą ir skubėjimą, Jurgitos ir Tomo misija - grąžinti miegą į madą.

Kaip gimė „Bedroommood“?

Jurgita: Kaip ir daugelis verslų, visiškai natūraliai – iš asmeninio poreikio. Pastebėjome, kad rinkoje labai sunku rasti patalynės, kurios kaina būtų prieinama, o kokybė – džiugintų. Tai reiškia natūralius audinius, ilgaamžiškumą, gerą išvaizdą. Norėjome minimalistinės patalynės, kuri kviestų praleisti daugiau laiko miegamajame.

Tomas: Esame įsitikinę, kad daugelis, išbandę „Bedroommood“, sutiktų su Jurgitos žodžiais: mūsų kuriama patalynė išties užpildo svarbią nišą rinkoje. Tiesą sakant, esame pakankamai užtikrinti jos kokybe, tad drąsiai siūlome 30 dienų grąžinimo garantiją, kuri galioja net ir išbandžius patalus.

Užrašas ant jūsų pakuotės yra išties skandalingas: GOOD IN BED. Ar nebijojote likti nesuprasti?

Jurgita (juokiasi): Iš pradžių gal kiek ir dvejojome, bet paskui nusprendėme, kad nėra ko, nes tokia tiesa: „Bedroommood“ patalynė yra tikrai gera lovoje! O juk joje praleidžiame daugiau nei trečdalį savo gyvenimo, tad patalynei tikrai turėtume taikyti pačius aukščiausius standartus. Šis teiginys padeda atkreipti dėmesį ir į kitą mūsų tikslą: padaryti miegą vėl madingą. Visuomenei nuolat aukštinant užimtumą, nuolatinį bėgimą ir skubėjimą, miegas nustumiamas į antrą planą. Tačiau mokslinių tyrimų išvados yra vienareikšmiškos: miegas yra nepaprastai svarbus mūsų fizinei ir emocinei sveikatai. Apie tai daug išmokome iš britų mokslininko John Walker, ypač – jo knygos „Why We Sleep“. Dabar didžiuojamės, kad kurdami kokybiškus produktus miegamajam paskatiname žmones skirti daugiau dėmesio miegui.  

Kalbėdami ypač dažnai minite kokybę. Ar galėtumėte konkrečiau papasakoti, ką turite omenyje, kai sakote „kokybiška patalynė“?

Jurgita: Visų pirma, žinoma, svarbus yra audinys. Juk jis tarsi drabužis apgaubia žmogų visą miego laiką. Dėl to labai svarbu, kad audinio gamyboje nebūtų naudojamos jokios cheminės medžiagos. Pačius audinius renkamės tiesiogiai iš gamintojų.  Šiuo metu patalynę gaminame iš ilgapluoštės 100% egiptietiškos medvilnės, satino ir perkelio audinių. Mums labai svarbu, kad patalynė tarnautų ilgus metus. Turbūt ne vienas esame nusivylę, kai po kelių skalbimų patalai tarsi „nusiskalbia“ ir atrodo susidėvėję. Su mūsų produktais to nebūna – vienas komplektas, tinkamai prižiūrimas, gali tarnauti ne vienerius metus. Suprantame, kad mūsų pirkėjas dėl to pas mus lankysis rečiau, tačiau toks ir yra mūsų tikslas. Kartu žinome, kad mūsų produktai nėra patys pigiausi, dėl to norime, kad pirkėjas jaustųsi taip, tarsi po ilgo naudojimo investicija būtų atsipirkusi.

Tomas: Kokybei užtikrinti padeda ir tai, kad, nors medžiagas siunčiamės iš kitų šalių, patalynę siuvame čia pat, Lietuvoje. Džiaugiamės, kad mums siuvančios siuvėjos yra tikros savo srities profesionalės, su jomis malonu ir įdomu kalbėti apie siuvimo tradicijas, ypatumus ir subtilybes.  

Juokaujame, kad mūsų siuvykla yra praktiškai mūsų pačių kieme. Tai leidžia ne tik prižiūrėti visus procesus, bet ir greitai įgyvendinti nestandartinius užsakymus. Visiškai natūraliai, nuo pirmos „Bedroommood“ dienos, pakuotėje nėra jokio plastiko. Patalynę dedame į maišelius pasiūtus iš audinio likučių ir siunčiame perdirbto kartono dėžėje, kuri suyra per 4-6 mėn. 

Taip pat norėčiau atkreipti dėmesį ir į kitą kokybės aspektą – pralaidumą orui. Vos tik pradėję galvoti apie „Bedroommood“ įkūrimą, ypač daug gilinomės į įvairius miego aspektus bei su juo susijusias problemas. Pastebėjome, kad daug žmonių kamuoja naktinis prakaitavimas – būtent jo sukeliamiems nepatogumams ir reikalinga drėgmę lengvai išgarinanti patalynė. Be to, ji turi būti lengva, neapsunkinti miego, leisti odai kvėpuoti – juk būtent oda yra pagrindinis už natūralią detoksikaciją atsakingas organas.

Savo klientams siūlote eksperimentuoti lovoje maišant įvairias patalynės spalvas. Kokie deriniai yra mėgstamiausi jūsų?

Jurgita: Langelių rašto ir šviesiai pilkas combo.

Tomas: Tamsiai pilkas ir baltas combo.

Turbūt teisinga sakyti, kad esate patalynės ekspertai. Ką patartumėte tiems, kas nori išrinkti tobulą patalynės komplektą sau ar artimiesiems dovanų?

Jurgita: Visų pirma, reikia atkreipti dėmesį į audinį ir žmogaus miegojimo ypatumus. Mėgstantys miegoti vėsiai įprastai renkasi perkelį, nes jis ypač gaivus, kaskart atsigulus suteikia šviežiai pakeistos patalynės pojūtį – kaip viešbutyje. Be to, jis ypač stilingai ir moderniai atrodo dėl savo švelnaus susiglamžymo. Satinas, tuo tarpu, tinkamas tiems, kas mėgsta šilumą ir prabangą. Jis yra kiek sunkesnis, tad labai patinka tiems, kas mėgsta miegoti šiltai. Blizgus jo paviršius atrodo ypač prabangiai. Jei renkate dovaną ir tiksliai nežinote, kaip žmogus mėgsta miegoti, patariame rinktis satiną žiemai, o perkelį – vasarai.

Tomas: Satinas yra klasikinis dovanos variantas, perkelį priskirčiau prie kiek modernesnių. Taip pat atkreipčiau dėmesį į spalvas: žinoma, geriausia rinktis neutralesnes. Visgi, jei dovana skirta žmogui, kuris domisi dizainu ar turi išskirtinį skonį, „miško“ spalva ar langelių raštas jį tikrai sužavės.

Apie jūsų prekės ženklą Lietuvoje girdėjo jau ko gero visi. Ar čia ir yra pagrindinė jūsų rinka?

Tomas: Taip, didžioji mūsų klientų dalis yra lietuviai. Visgi jau beveik dvejus metus intensyviai plečiamės, esame atpažįstami Estijoje, po truputį žengiame į Jungtinės Karalystės ir Švedijos rinkas. Savo klientams siūlome siuntimą į visą pasaulį ir džiaugiamės, kad mūsų patalynės mylėtojų geografija plečiasi vis labiau. 

I: www. bedroommood.com
Facebook @Bedroommood
Instagram @bedroommood

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai