Spalio 21, 2014
„Londonietės” sveikatos konsultantę natūralių vaistų ieškoti privertė liga
Deimantė Rapalytė konsultuos ne tik ligų gydymo natūraliais vaistais klausimais. © Asmeninio archyvo nuotr.

Nuo paauglystės persekiojusią aknę – spuoguotą odą – Deimantė Rapalytė išsigydė natūraliais homeopatiniais vaistais. Dvidešimt aštuonerių metų gydytoja-homeopatė „Londonietėje” nuo šiol rašys apie alternatyvią mediciną suaugusiesiems ir vaikams, taip pat gilinsis į sveiką mitybą ir žmogaus psichologiją.

Vieną kartą pavykus ligą įveikti natūraliai, Deimantė nusprendė studijuoti homeopatijos mokslą ir taip padėti kitiems išgyti nuo įvairių ligų. Moteris gydymu homeopatija užsiima jau trečius metus, kartu toliau gilina žinias studijuodama dietologiją ir natūropatiją.

„Vaikystėje vasaromis rinkdavau medicinines žoleles, jas džiovindavau, o atėjus žiemai visus gydydavau,” – pasakoja moteris, prisimindama savo aistrą natūraliai medicinai.

Vis dėlto ji pabrėžia, kad homeopatiniai vaistai – ne tik žolelės, kaip daugelis  galvoja. Jie gali būti gaminami iš gyvūninių, mineralinių ar kitų medžiagų.

„Gydant žmogų homeopatiniais vaistais svarbus ne tik ligos pavadinimas, bet individualiai tam žmogui būdingi simptomai”, – aiškina gydytoja. „Gilinamasi ne tik į paciento fizinius simptomus, bet ir į psichologinius.“ Pavyzdžiui, nuolatiniai skrandžio skausmai dažnai gali būti didelio streso, nervingumo ir pervargimo rezultatas. Tad homeopatiniais vaistais, anot gydytojos, stengiamasi pašalinti priežastį, o ne pasekmes.

Be to, vien tik vaistai, kad ir alternatyvūs, nepadės. Svarbi ir žmogaus mitybos, gyvenimo būdo, nuotaikų ir  išgyvenimų įtaka sveikatai.

Tad „Londonietėje” Deimantė rašys apie sveiką mityba ir jos papildymą vitaminais ir papildais, įvairių ligų gydymą žolelėmis ir homeopatiniais vaistais. Bus patarimų, kaip įveikti psichologines problemas, labiau pasitikėti savimi ir išmokti gyventi harmonijoje su savimi bei aplinka.

Jei norite gydytojai-homeopatei užduoti klausimų, siųskite juos  [email protected]

Raktažodžiai: Homeopatijanatūralus gydymasligospsichologija

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai