Balandžio 30, 2014
JURGA. Verslininkė, vertimų biuro Today Translations įkūrėja

LIETUVOJE

Į Lietuvą dažniausiai važiuoju verslo reikalais, labai retai tenka lankytis laisvalaikiu. Lietuvoje būtinai aplankau brolį. Žinoma, užsuku ir į savo ofisą Kaune. Labai pasiilgstu Vilniuje, Gedimino prospekte priešais Katedrą anksčiau buvusio restorano Literatų Svetainė. Sostinėje mėgstu apsistoti Šekspyroviešbutyje Bernardinų gatvėje. Visuomet prašau to paties kambario, su vaizdu į Šv. Onos bažnyčią. Esu gražių vaizdų mėgėja.

 

RESTORANAS

Patinka japoniška virtuvė. Nepaprastai mėgstu jūros gėrybes, net kartais juokauju, kad praeitame gyvenime buvau katinas. Dažnai vakarieniauju Mayfair rajone Londone esančiame kinų restorane Kai (65 South Audley Street, W1K 2QU). Taip pat man patinka maisto sintezė (angl. fusion food). Puikus maisto sintezės virtuvės pavyzdys The Providores restoranas (109 Marylebone High Street, Londonas W1U 4RX).

 

KINO FILMAS

Laikas namuose, prie televizorius ekrano man ir mano vyrui yra prabanga. Labai mėgtu senus filmus, juodai baltus, nebylųjį kiną. Galėčiau vėl ir vėl žiūrėti vokiečių melodramą Pandoras' Box (1929 m.).

 

NAMAI

Mano namai neabejotinai yra Londonas. Labai mėgstu keliauti, aplankyti kitas šalis, bet net negalvoju apie gyvenimą kitur. Londonas labai įvarus ir man tai patinka. Čia vyksta tiek daug dalykų. Teatrai, restoranai, žmonės, laisvalaikis, kultūra, tradicijos, architektūra... Net nežinau, kur kitur galima būtų rasti tokią įvairovę.

 

LONDONE

Labai mėgstu gražius vaizdus ir laiką leisti The National Liberal Club aplinkoje (www.nlc.org.uk).

 

KVEPALAI

Amouage Ubar.

 

ĮSIMINTINIAUSIOS ATOSTOGOS

Kelionė į Niujorką, plaukiant per Atlanto vandenyną Queen Mary kruiziniu laivu. Šešias dienas praleidome denyje. O visą kelionę vainikavo nuostabus rytas, atplaukus į Niujorką 4am.

 

STILIUS

Pirmas įspūdis apie žmogų svarbus tiek gyvenime, tiek versle. Moksliškai įrodyta, kad nuomonę susidarome per pirmąsias trisdešimt susitikimo sekundžių. Apranga daug ką pasako ir apie žmogų, ir apie kompaniją, kuriai jis vadovauja, jos produktus, patikimumą. Jaučiu silpnybę tvido audiniams ir pagal užsakymą siūtiems drabužiams (angl. bespoke English tailoring). Nemėgstu vaikščioti po parduotuves, dažniausiai renkuosi pagal užsakymą siūtus drabužius. Taip pat mėgstu Ralph Lauren gaminius.

 

CREDO

Kaip pasakė seras Winston'as Churchill'is: „niekada nepasiduokite... Niekada, niekada, niekada, niekada... Niekur, mažame ar dideliame, reikšmingame ar smulkiame – niekada nepasiduokite, išskyrus garbei ir geram skoniui liepiant“.

 

MUZIKOS GROTUVĖ

Max Raabe and the Palast Orchestra

 

GROŽIS

Esu Bobbi Brown kosmetikos fanė. Taip pat geriu daug vandens. Kiekvienas besirūpinantis savo sveikata tai turėtų daryti.

 

PALINKĖJIMAS

Ieškokite įkvėpimo, būkite įkvėpimu kitiems, visuomet žiūrėkite į priekį ir skaitykite Londonietę. 


Interviu su Jurga Žilinskiene rasite čia>>>>>>>>>


Raktažodžiai: Jurga ŽilinskienėRankinukas

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta