Balandžio 1, 2012
IEVA ŠATKUTĖ
JULIJA KASPARAVIČIŪTĖ 1
© www.alvaidasphotography.com
„Rankinuke be elementarių daiktų, kuriuos nešiojasi kiekviena mergina, tokių kaip raktai, piniginė ar telefonas, visada turiu du lūpdažius – vieną dieninį (MAC Viva Glam Gaga Lustre) ir vieną vakarinį ryškesnį (Lancome 176 Le Rouge (iš naujausios L'Wren Scott sukurtos šventinės kolekcijos); skėtį, visgi Anglija, kokią nors knygą arba IQ/Vogue žurnalą ir vizitinių kortelių laikiklį. Per savaitę daiktų prisikaupia daug, bet man nepatinka nešiotis kilogramų rankinėje, svorius kilnoti reikia sporto salėje“. 
 
NAMAI 
Jau daugiau nei šeši metai gyvenu Chelsea rajone. Turiu nemažai netoliese gyvenančių draugų, savo pamėgtus barus ir restoranus. Mano namai erdvūs, šviesūs, aukštom lubom. Man svarbu yra namų jaukumas ir šiluma, tad stengiuosi atrasti daiktų, kurie padėtų tai sukurti, bet neužgrūstų patalpų. 
 
SAVAITGALIS 
Nuolat aplankau BFI South Bank, Saatchi meno galeriją, National Geographic store ir įvairias vietas Covent Garden'e. Sekmadieniais nusiperku The Sunday Times laikraštį ir einu pusryčiauti į Fulham Road esantį Paul‘s arba Troubadour pub‘ą.  
 
VERTA PAMATYTI 
Manau visiems verta pamatyti gerą koncertą Camden Round Hall arba O2 arenoje. Taip pat visada smagu išsitiesti ant sofų su taure vyno ir pažiūrėti gerą filmą Electric Cinema kino teatre (191 Portobello Rd, Londonas W11 2ED). 
 
TEATRAS 
Esu buvusi daugelyje spektaklių Bush Theatre, Royal Court, National Theatre ir kituose. Bet man labiau patinka miuziklai. Labiausiai - pagal V. Hugo knygą pastatytas Vargdieniai (pranc. Les Miserables, Queen‘s Theatre). 
 
ROMANTIŠKIAUSIA LONDONE 
Manau tai labai priklauso nuo progos ir nuo žmogaus. Londonas atgyja ir pasidaro gana romantiškas žiemą, kai pasipuošia šventinėm lemputėm. Man gražu žiūrėti į saulėlydį iš Tower 42 (Vertigo 42, Tower 42, 25 Old Broad St, EC2N 1HQ). Gana romantiška yra privati kapsulė ir šampanas London Eye ar ledo čiuožykla Somerset House. 
 
RESTORANAS  
Mėgstamiausias mano restoranas šiaip yra Don Alfonso, Amalfi pakrantėje netoli Sorrento miesto, Italijoje. Tai pats įspūdingiausias restoranas, kuriame teko kada lankytis. Jie turi labai seną ir unikalų vyno ir sūrių rūsį, kuris iškastas 1890-aisiais. Labai ypatinga vieta į kurią visada norisi sugrįžti. Londone man patinka Zuma (japoniška virtuvė), Notting Hill Braserie (moderni viduržemio) ar La Famiglia (itališka virtuvė). Labai dažnai su draugais einame į amerikietišką Big Easy, King‘s Road‘e – ten trečiadieniais kilogramas omaro ir Margarita kokteilis kainuoja vos £15! 

 
APRANGA 
Labai nebūdingas bruožas merginai, bet man iš tiesų labai nepatinka apsipirkinėti. Kad sutaupyti laiko, jėgų, bet rasti kažką kokybiško ir gražaus, jei reikia rūbų darbui ar šventei, aš dažniausiai keliauju į Harvey Nichols, Selfridges arba Peter Jones, Sloane Square. Kasdienių drabužių randu High Street parduotuvėse - Zara, Gap ar FCUK. 
 
NAUDINGAS ADRESAS 
Gerus skrydžius dažnai randu per www.edreams.com puslapį.  
 
KNYGA 
Dažnai skaitau kelias knygas tuo pat metu. Šiuo metu skaitau Balzako 'Old Goriot' ir Nikolaj Rysev 'Aktyvūs pardavimai'. Visiems patarčiau perskaityti Dale Carnegie knygą 'How To Win Friends And Influence People'. Man pats pavadinimas gal ir nelabai patinka, bet knyga tikrai puiki ir naudinga.

MUZIKA 
Su muzika atsikeliu ir einu miegoti, o ką pasirenku klausyti dažniausiai priklauso nuo nuotaikos. Šiuo metu labai patinka Dave Matthews Band, John MayerPaolo Nutini ir negaliu gyventi be Marijono Mikutavičiaus dainų. Dar turiu tokių 'muzikos angelų', kurie atsiunčia man gražiausias rastas dainas. Šokti labai mėgstu pagal salsos muziką ar senus gerus šlagerius. Aštuonis metus lankiau Klaipėdos Žuvėdros šokių kolektyvą ir man iki pat šiol šokti be galo patinka. 
 
KINAS 
Gan ilgą laiką mėgstamiausias buvo Roberto Benigni Life Is Beautiful (Gyvenimas yra gražus), bet yra tiek gerų filmų, kad net atrodo nepagarba išskirti kažkokį vieną. Man labai patinka dauguma Woodie Allen ir Quentin Tarantino darbų. 
 
CREDO 
Aš jau keli metai renku įvairių žymių žmonių frazes, posakius ir originalias mintis. Bet pati kiekvieną dieną vadovaujuosi keturių žodžių patarle išmokta vaikystėje – 'Ką darai, daryk gerai'. Sėkmė nusišypso tiems, kas žino ko nori ir tikslingai veikia, kad to pasiekti. Dar: 'Day by day, in every way, I’m getting better and better' (Napoleon Hill). 

SAVE LEPINU 
Esu kažkur skaičiusi, kad savo pasiekimus ar gerus darbus yra labai gerai kažkaip pažymėti. Taip pasirodo išsivysto smegenyse refleksas, kad pasiektas tikslas yra apdovanojamas. Tai padeda motyvacijai. Kartais patinka nueiti į Thai masažo saloną arba nusipirkti kažką, kas nėra būtina, bet teikia džiaugsmo. Paskutinis toks pirkinys buvo Gustav Klimt paveikslo The Kiss reprodukcija. O labiausiai džiaugiuosi jei kas nors kitas mane palepina. Tikrai nesu feministė ir man labai patinka, jei vyras stengdamasis padaro malonų siurprizą ar tiesiog parodo rūpestį.

Interviu su Ieva rasite čia>>>>>>
Raktažodžiai: SitisCitySičio klubasBig BrotherIeva ŠatkutėLCLC

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta