Lapkričio 1, 2008
Evelina Puzaitė
LONDONIETĖ, 1

'Turiu labai didelę rankinę', - šypsosi Evelina Puzaitė. 

KĄ VISUOMET NEŠIOJIESI RANKINĖJE?
Natų sąsiuvinius. Važiuodama metro, autobusu išsitraukiu ne knygą, o natas. Knyga save palepinu prieš miegą. Mylimiausia mano knyga - apie mandagų imigrantą meškiną su aplamdytu lagaminu, pripildytu marmeladiniais sumuštiniais ir pasipuošusį skrybėle. Žinau, kad A Bear Called Paddington (Meškiukas vardu Padingtonas) yra vaikiška knyga. Tačiau istorija labai linksma, naivi. Manau, kad skaityti apie tikrovę nėra taip įdomu kaip nusikelti į visiškai kitą pasaulį. Jei išsitraukiu knygelę metro traukinyje, kartais sulaukiu keistų žvilgsnių. Su meškiuku susipažinau įrašinėdama diską vieną žiemą už Londono. Įrašų studija buvo miške. Visai netoliese - didžiulė pilis, kurioje gyvena muzikantų šeima. Ten apsistojau, kol įrašinėjau albumą. Šeimoje augo du vaikai – mergaitė ir berniukas, penkerių – šešerių metų. Berniukas buvo Paddington Bear fanas. Jis mane labai pamilo ir prieš išvažiuojant įteikė savo mylimiausią knygelę. Knygelė buvo sulankstyta, apiplyšus, matėsi, kad mylimiausia. Perskaičiau ją, labai juokiausi, patiko. Tuomet nusipirkau visą likusią seriją.


Dar visuomet nešiojuosi lūpų blizgesį. Mėgstu Body Shop odos priežiūros gaminius. Žinoma, dar mobilus, studento kortelė, be kurios man kartais sunku būtų patekti į klubus ar nusipirkti alkoholinį gėrimą. Dažnai įtaria, kad man dar nėra aštuoniolikos.

KUR PERKI DRABUŽIUS?
Apsipirkti lietuvei patinka nežinomose parduotuvėse labiau nei didžiuosiuose centruose. Labai nemėgstu eiti į populiarias vietas. Paskui matai, kad visi vaikšto su tavo drabužiais. Apdarus dažnai renkuosi Lietuvoje, nes Anglijoje niekas tokių neturi. Mėgstu Naf Naf ir Mango. Be to, Anglijoje sunku rasti sau tinkamą dydį. Net mažiausias būna per didelis.

KĄ VEIKI LAISVALAIKIU, JEI NEGROJI PIANINU?
Dievinu šokius. Lankau tango pamokas netoli Holborn'o įsikūrusioje mokykloje. Kažkada patiko ir salsa. Kai tik atvažiavau į Londoną buvau įsimylėjusi šį šokį, bet tai jau praeitas etapas. Viskas baigėsi tuo, kad mėgstamame Salsos klube Totenham Court Rd dingo mano geros draugės rankinukas.

KUR LONDONE MĖGSTI LANKYTIS?
Mėgstamiausių mano vietų sąraše – Shunt (20 Stainer St., SE1 9RL) klubas, įsikūręs Londono Bridge požemiuose. Suradau vietą, kokių Lietuvoje dar nėra. Čia renkasi labai įdomūs žmonės. Jautiesi, kad patekai į pragarą: interjeras papuoštas katilais, atrodo kaip velnių ir raganų buveinė. Itin originali vieta. Netipiška. Niekur kitur neteko jausti tokios mistiškos, bet kartu jaukios atmosferos. Kai tik turiu laiko penktadienį ten visuomet užeinu.

Klausausi džiazo ir dažnai apsilankau viename garsiausių Londono džiazo klubų Ronnie Scott's (47 Frith Street, Soho, Londonas, W1D 4HT). Bilietai kainuoja apie 20-25 svarus. Bet ten dažniausiai groja apšildomoji ir pagrindinė grupė. Tad išeini pasiklausęs dviejų gyvo garso džiazo koncertų.

Apie Eveliną skaitykite čia >

Raktažodžiai: Evelina Puzaitėrankinukasmuzika

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta