Spalio 14, 2018
Pažintis. Lietuviško „X Faktoriaus“ žiūri sužavėjo Londono lietuvė
Liepa Maknevičiūtė vilki taip pat Londono lietuvės Sonatos Rapalytės kurtą suknią.

Liepą Maknavičiūtę, sceniniu vardu Ofelija, pažįsta lietuviško „X Faktoriaus“ žiūrovai. Tarp Lietuvos ir Londono gyvenanti ir kūrianti mergina šį sekmadienį sužavėjo muzikinio šou žiūri narius: Marijų Mikotavičių, Saulių Urbonavičių-Samą ir Saulių Prūsaitį. „Tu esi „rock and roll“ ir „metal“. Dėjai iš visų plaučių“, - teigė Samas. Pasak Sauliaus Prūsaičio, ji yra šių atrankų spalva, žmogus, kurio negalima sumaišyti su niekuo kitu.

Londonietės pažintis su talentinga mergina.

- Papasakokite apie save ir muzikinę veiklą? 

- Esu dainininkė, dainų autorė bei pianistė. Muzikuoju jau nuo penkerių, dabar man - dvidešim penkeri. Įrašinėju dainas, dirbu su prodiuseriu slovaku Philu Phauleriu ir taip pat mielai dalyvauju lietuviškuose muzikiniuose projektuose. Esu iš Vilniaus. Vos tik baigusi studijas Muzikos ir teatro akademijoje 2016 metais išvykau į Kiniją, ten dirbau modeliu bei dainavau. Taip pat Danijoje dalyvavau džiazo festivalyje „Girl powerin jazz“. Kadangi buvau gera studentė pasitaikė galimybė atlikti Erasmus praktiką Anglijoje, Ramsgate mieste. Vėliau atvykau gyventi į Londoną.

- Prieš dvejus metus išleidote savo pirmą albumą „Ofelija“, sulaukėte pagyrų netgi iš komplimentais nesižarstančio Algio Ramanausko. Kas pasikeitė, kaip toliau rutuliojosi gyvenimas po šio albumo?

- Šį albumą įrašinėjau keturis metus. Tik pabaigus Čiurlionio menų mokyklą ir pradėjus studijuoti Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Tuomet išgyvenau turbūt patį kūrybingiausią laikotarpį. Albumo išleidimas atvėrė kelius naujiems projektams ir idėjoms. Labai džiaugiausi gavusi M.A.M.A nominaciją „Metų proveržio“ kategorijoje. 

- Muzikos pasaulyje – didžiulė konkurencija. Vien gero balso, tikriausiai, nepakanka? Kokių dar savybių reikia? 

- Tikrai sutinku, kad muzikos pasaulyje vyrauja didelė konkurencija, todėl turi būti stiprus psichologiškai ir tikėti tuo, ką darai. 

- Dainuojate ir lietuviškai, ir angliškai? Ar Londone galima paklausyti jūsų dainų?

- Beveik visuomet viešėdama Londone turiu koncertus. Štai šį mėnesį muzikuoju kiekvieną savaitę. Mano repertuarą sudaro koveriai, originalios dainos bei džiazo standartai. Dainuoju ir angliškai, ir lietuviškai. Labai džiaugiuosi, kai žmonės pagiria už kūrybą.

- Ne tik kuriate dainas, muzikuojate, bet ir dirbate modeliu. Kas sunkiausia jūsų darbe? Su kokiais iššūkiais susiduriate?

- Nors modelio veikla šiuo metu yra šiek tiek sustabdyta, vis tiek gaunu pasiūlymų fotografuotis. Gavusi nuolatinį modelio kontraktą patirdavau daug streso, nes turėjau labai daug apribojimų, kurie man trukdė atsipalaiduoti ir žvelgti į modelio darbą kaip malonumą. Šiuo metu esu laisvai samdomas modelis. Klientai mane susiranda, arba aš juos, dirbu kada noriu ir esu tuo patenkinta.

- Ar Londoną galėtumėte pavadinti galimybių miestu? 

- Londone yra labai daug įvairios srities menininkų, tad tikrai gali surasti bendraminčių bei dalyvauti įvairiuose projektuose. Gyvenant Londone turbūt pagrindinis sunkumas - išlikti ramiam ir žinoti, kas yra tavo prioritetai. Tam, kad kažko čia pasiektum, turi būti draugiškas, nebijantis iššūkių, mąstantis.

Dievinu… saldumynus.
Siaubingai bijau… skristi lėktuvu.
Nemėgstu… šalčio.
Norėčiau turėti… mažą šuniuką.
Svajoju, kad… kažkada vis tiek pasieksiu savo tikslus muzikos srityje.
Labiausiai nusivyliau… baigus mokyklą ir pamačius tikrą gyvenimą.
Negaliu atsikratyti įpročio… išgirdus žadintuvą jį išjungti ir užmigti vėl.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai