Gruodžio 9, 2020
Investicijų į NT Anglijoje kliūtys ir nesėkmės. Nemokamame seminare lietuviams - statybų verslo įkūrėjos patarimai kaip jų išvengti

Kiekvienas esame girdėję daugybę sėkmės istorijų, tačiau pasimokyti galime ir iš klaidų. „Nuolatos matau, kad žmonės investuodami į nekilnojamąjį turtą, daro tas pačias klaidas. Geriau jų nekartoti ir pasistengti išvengti, pasitelkus ekspertų žinias”, - įsitikinusi INDRĖ SERVAITĖ, nekilnojamojo turto, pastolių verslo savininkė, kompanijų Jonas Properties ir Ieremie Contractors įkūrėja. 

Ketvirtadienį, gruodžio 10 d., savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi ji pasidalins su lietuviais virtualiame nemokamame seminare. Lektorė papasakos apie nekilnojamojo turto subtilybes ir investavimą į NT Anglijoje bei su kokiais iššūkiais  gali tekti susidurti dabartinėje nekilnojamojo turto rinkoje. Šį ketvirtadienį lietuvė seminare kalbės būtent apie nesėkmes nekilnojamojo turto versle bei dažniausiai pasitaikančias klaidas perkant ar parduodant būstą.

„Daugelis kalba apie verslo sėkmę, bet pastebiu, jog vengia kalbėti apie verslo nesėkmes, - teigia I.Servaitė. - Jeigu planuojate pirkti būstą ar investuoti į nekilnojamąjį turtą, šiuo metu jūsų laukia sudėtingas laikotarpis, turite būti itin atsargūs, ką perkate, nes kainos svyruoja kiekvieną mėnesį. Galimybių yra, bet reikia atkreipti dėmesį į NT rinkos pokyčius ir kapitalo prieaugio mokesčius, kurie gali įsitvirtinti 2021 balandžio pradžioje. Plačiau apie tai papasakosiu seminare“.

Seminaro lektorė dėmesį taip pat atkreips įsigyto objekto renovacijos biudžeto apskaičiavimams. „Neteisingai apskaičiuotas renovacijos biudžetas ir su tuo susijusios išlaidos - viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų investuojant į NT,  - įsitikinusi I.Servaitė. - Žmonės ‘tikisi’, bet iš tikrųjų reikia būti labai tiksliems, ko jie nori pasiekti būtent iš tam tikro objekto pirkimo. Ar tai būstas sau, ar namas nuomai, ar projektas pirkimui ir pardavimui - visas renovacijos procesas turi būti labai detaliai apgalvotas pasitelkus profesionalią komandą“.

Visiems, užsiregistravusiems į nemokamą seminarą šią savaitę Indrė padovanos jau paruoštą būtiniausių renovacijos punktų sąrašą (renovation viewing spreadsheet), kuris padės apskaičiuoti remonto išlaidas. „Drauge su vyru statybų versle esame jau daugybę metų, sėkmingai įvykdėme ne vieną investavimo projektą, tad žinau, jog šis  dokumentas bus labai naudingas būsimiems namų pirkėjams ir tiems, kurie nori pradėti investuoti į NT“.

Pasak Indrės, daugelis naujokų investuojančių į NT koncentruojasi į tai, kaip greičiau uždirbti. Tačiau jie pamiršta vieną iš esminių punktų investuojant į NT - taupymą: kaip teisingai apskaičiuoti ir neišlaidauti ten kur visiškai nereikia. Taupymas turi būti apgalvotas ir tikslingas, paremtas žiniomis, o ne tik aklu noru išleisti kuo mažiau. „Mes, lietuviai, iš prigimties esam taupūs ir lietuviška patarlė, kad vargšas moka dukart beveik 99% visada pasitvirtina. Kai žmonės neturi pakankamai žinių ir stengiasi sutaupyti, dažniausiai išleidžia daugiau nei tikėjosi, arba namo renovacija užsitęsia, o kartais ir nesibaigia“, - patirtimi dalinasi lietuvė.

Seminaro lektorė pataria niekada netaupyti gerai komandai, profesionaliam buhalteriui, žinių apie NT rinką bei derybų meną gilinimui.

„Noriu įkvėpti lietuvius ir visus semtis žinių NT srityje. Siekiu pasidalinti savo sukaupta patirtimi ir parodyti kaip investuoti ir uždirbti. Nesu profesionali lektorė, tačiau esu sėkminga verslininkė bei profesionali investuotoja į nekilnojamąjį turtą. Ypatingai norėčiau paskatinti moteris domėtis šia sritimi, tapti nepriklausomomis, imtis verslo, kuris suteiktų ne tik finansinę laisvę, bet ir galimybių daugiau laiko skirti šeimai ir vaikams“, - sako Indrė.

Nemokamas seminaras apie investicijas į NT Anglijoje jau šį ketvirtadienį, gruodžio 10 d., 19 val. JK laiku. Registracija būtina: register.gotowebinar.com

Seminaro lektorė  Indrė Servaitė: sėkminga verslininkė, investuotoja į nekilnojamąjį turtą (NT). Kartu su savo gyvenimo partneriu per šešerius metus ji Anglijoje sukūrė pelningą NT portfolio, HMO (Houses in multiple occupation), taip pat pastolių ir statybos verslą. Indrė paskaitas apie investicijas skaitė septyniose Europos šalyse ir yra mokiusi užsienio investuotojus, kaip sėkmingai investuoti Anglijoje, naudojant įvairius finansavimo metodus ir sukurti pasyvias pajamas iš šio verslo.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai