Gegužės 22, 2019
Plaukikė R. Meilutytė baigia karjerą
Olimpinė plaukimo čempionė Rūta Meilutytė. © Foto: www.4000000.lt.

Olimpinė čempionė Rūta Meilutytė trečiadienį paskelbė, kad baigia profesionalios plaukikės karjerą.

Ji teigia, kad šį sprendimą priėmė dėl asmeninių priežasčių, o baigusi plaukimą nori sugrįžti prie mokslų.

„Esu pasiruošusi pradėti naują gyvenimo etapą. Ačiū visiems mane šiam kely palaikiusiems ir ne tik“, – pranešime spaudai teigė R. Meilutytė.

„Iki šiol visą save atidaviau plaukimui. Nuo ankstyvos paauglystės gyvenau šiuo sportu. Dėl įtempto treniruočių režimo atidėjau mokslus, prie kurių noriu dabar sugrįžti. Noriu patirti paprastus dalykus, augti, geriau suprasti save ir mane supantį pasaulį“, – sakė plaukikė.

Lietuvos plaukimo federacijos prezidentas Emilis Vaitkaitis BNS teigė neatmetantis galimybės, kad R. Meilutytė į profesionalaus sporto areną dar sugrįš.

„Aš neatmetu tos galimybės. Nemanau, kad ji visą savo potencialą yra išnaudojusi. Žinant jos fizines ypatybes, nuotolius ir būdą, tai manau, kad sugrįžt bus galimybė“, – teigė E. Vaitkaitis.

„Žinau, kad ji šiandien arba rytoj padarys įrašą ir paaiškins plačiau apie karjeros baigimą“, – pridūrė federacijos vadovas.

Būdama 15 metų R. Meilutytė laimėjo Londono olimpinių žaidynių auksą. Pasaulio ir Europos čempionatuose ji yra laimėjusi 18 apdovanojimų – 12 aukso ir šešis sidabro medalius.

BNS inf.

Raktažodžiai: Naujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai