Rugpjūčio 21, 2019
Olimpietė Modesta Vžesniauskaitė suburs Lietuvos verslininkus dėl kilnaus tikslo
Olimpietė Modesta Vžesniauskaitė ir jos širdies draugas, britų verslininkas John Caudwell.

Monake gyvenanti viena garsiausių Lietuvos dviratininkių Modesta Vžesniauskaitė labdaros renginius svečioje šalyje organizuoja ketverius metus. Tačiau šiemet Modesta drauge su labdaros fondu „Auginam Lietuvai čempionus“ nusprendė labdarai sutelkti ir Lietuvos verslininkus. 

„Pamenu savo karjeros pradžią, ir puikiai suvokiu, kad be finansinės paramos inventoriui, sportiniams rūbams, nebūčiau galėjusi net svajoti apie didįjį sportą. Tačiau dar vaikystėje man padovanotas rėmėjų dviratis, tinkama apranga leido treniruotis ir uoliai artėti prie svajonės – Pekino olimpiados, kurioje Lietuvai atstovavau 2008 metais“, – sako Modesta.

Rugsėjo 21 d., 10.00 val. dviračių sportui neabejingi sportininkai ir verslininkai iš Lietuvos bei užsienio startuos prie Vilniaus Katedros ir važiuos 70 kilometrų Trakų link. Vėliau labdaringo renginio dalyviai rinksis sostinės restorane „Bizarre“, kur vakarienės metu bus galima sudalyvauti ir labdaringame aukcione. Visos lėšos, surinktos iš dalyvių registracijos mokesčio bei vakarinio renginio metu, bus skirtos talentingiems mažiesiems dviratininkams remti.

Specialiai į Vilnių dėl šio renginio atvyksta ir Italijoje gyvenanti pasaulio čempionė, Tour de France bei Giro d'Italia varžybų nugalėtoja Edita Pučinskaitė. „Editos įkalbinėti nereikėjo, ji puikiai žino, kokia reikšminga yra rėmėjų pagalba talentingiems sportui vaikams, o tokias galimybes galime jiems suteikti  tik sutelkę sporto profesionalų ir verslo atstovų pajėgas“, – teigia Modesta.

Šią dviratininkės idėją palaiko ir jos širdies draugas, britų verslininkas John Caudwell, kuris taip pat prisijungs prie labdaringo renginio Vilniuje. „Pasidalinusi mintimis surinkti paramą Lietuvos vaikams, iš karto sulaukiau draugų palaikymo, tad Vilniuje susirinks mūsų su Johnu bičiuliai iš viso pasaulio. Neabejingos šiai akcijai yra ir bendrovės „Linas Agro“, „Vitkus Clinic“, „Grande Belleza“, suteikiančios paramą šiai akcijai“, –  džiaugiasi M. Vžesniauskaitė. 

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai