Birželio 16, 2011
Nuo McDonald's iki Anglijos Beverli Hilso
DOVILĖ ILEVIČIŪTĖTekstas: DOVILĖ ILEVIČIŪTĖ
Gintarė (kairėje) su kliente © Asmeninis albumas

Sėkmingiausių Anglijos lietuvių pavardės dažnai slepiasi po angliškais kompanijų pavadinimais. Ir šį kartą tik laimingo atsitiktinumo dėka sužinau, kad Blossom & Jasmine įkūrėja  - Gintarė Lisauskienė. Prabangias grožio paslaugas siūlančiai kompanijai dar vos tik metai, tačiau lietuvės klientų sąraše jau puikuojasi visiems gerai pažįstamos pavardės: Nigella Lawson, Matt Damon, Uma Thurman.  

Susitinkame šalia South Kensington metro stoties esančioje Paul'o kavinukėje. Gintarė jau laukia užsakiusi puodelį kavos. Net nežinodama ji išrinko mano mėgstamiausią - latte. „Pataikiau“, - šypsosi ji. Didelė Mullbery rankinė, trumputė odinė striukė, džinsai, Vans tipo sportiniai bateliai. Nedidukė mergaičiukė labiau panaši į pirmo kurso studentę nei į  verslininkę, kurios užrašų knygutėje – susitikimai su žurnalų Vogue, Tatler, Marie Clarie, Red, OK, Evening Standart grožio redaktoriais.   

GARSŪS KAIMYNAI 
„Su vyru nuomojomės butą visai netoli South Kensington. Bet būdavo gan triukšminga ir mūsų katinui Pūkiui tai keldavo daug streso, - šypsena nuo Gintarės lūpų nedingsta viso mūsų pokalbio metu. - Dabar jau keturis mėnesius kaip gyvename mažame kaimelyje Surrey. Labai ramu, vakare matosi gausybė žvaigždžių“. 
Ramybės kol kas Gintarei nespėjo sudrumsti nei paparaciai. Oxshott miestelis, kur nuosavame, penkių kambarių name įsikūrė Gintarė su vyru ir katinu Pūkiu, kartais vadinamas Anglijos Beverli Hilsu. Apie 6100 gyventojų turintį  Oxshott  Daily Telegraph prieš kelis metus išrinko brangiausia ir prabangiausia gyvenviete Jungtinėje Karalystėje. O visai neseniai tas pats laikraštis jį pavadino 'futbolininkų kaimu' – vieta, kur gyvena daugiausiai Anglijos ir pasaulio futbolo rinktinėse žaidžiančių garsenybių.  
“O taip, mūsų kaimynas John Terry (buvęs Anglijos futbolo rinktinės kapitonas)“, - nusijuokia mergina. Žymus publicistas ir viešųjų ryšių specialistas Max  Clifford, Chelsea futbolo klubo gynėjas Paulo Ferreira kitus žymius kaimynus vardija Gintarė. „Mes čia dar tik keturi mėnesiai, tad nespėjome normaliai apsidairyti ir susipažinti“, - atsako ji, kai paklausiu, ar jau susidraugavo su WAGs (Anglijoje taip vadinamos futbolininkų žmonos – Wifes and Girlfriends). Lietuvė žymiais kaimynais atrodo nesistebi. Apie šeimos pagausėjimą dar negalvojanti mergina sako, kad kol kas svarbiausia, jog namai patinka numylėtiniui, katinui Pūkiui.   

Gintarė su žymiu britu žurnalistu, radijo laidų vedėju Johnny Vaughan ITV studijoje.

PRADŽIA – MCDONALD's 
Į savo pirmąją kelionę į Angliją iš gimtojo Kauno Gintarė išsiruošė vos tik baigusi vidurinę mokyklą, septyniolikos. Drauge su trejais metais vyresniu, savo būsimu vyru. “Mama labiau išleido negu tėtis. Bet jau taip buvome nusprendę, tad sustabdyti negalėjo. Tuo metu Anglijoje gyveno keli pažįstami, pradžioje apsistojome pas juos. Galvojom pagyvensim, padirbėsim pusę metų”, - pasakoja mergina. 
Nemokėdama anglų kabos, neturėdama išsilavinimo, tačiau nestokojanti energijos, ambicinga lietuvė lankė koledžą, dirbo viešbutyje, bulvytes čirškindavo McDonald's greito maisto restorane. „Oi ne, nieko ten baisaus, - mano didžiam nustebimui atsako Gintarė, kai suraukiu nosį išgirdusi McDonald's. - Man tai ten viskas gerai. Ir dabar dar su vyru kartais nueiname”. 
“Lietuvoje norėjau tapti kirpėja, - tęsia ji. - Pramokusi anglų kalbą lankiau įvairius kursus Londone: manikiūro, masažo, makiažo. Pirmas salonas, kuriame dirbau kaip grožio specialistė buvo Elizabeth Arden, Red Door Spa, Mayfair rajone. Bet man atrodė per mažai, visuomet norėjosi kažko daugiau. Netrukus išėjau dirbti į Selfridges trečiame aukšte esantį grožio saloną”. 
Selfridges lietuvė iškeitė į Harrods. Tačiau grožio specialistės pareigų garsiausiuose ir prabangiausiuose Londono salonuose lietuvei neužteko. “Pradėjau dirbti freelance (laisvai samdoma darbuotoja). Porą dienų - Harrods grožio salone, o kitas važinėdavau pas privačius klientus, kurių turėjau labai daug. Kelis kartus teko padirbėti vienoje Londono mobilaus grožio kompanijoje. Tada ir pagalvojau, kad galiu daug geriau nei jie, pamačiau jų klaidas”, - prisimena Blossom & Jasmine įkūrėja.   

- Kaip susiradai pirmuosius klientus? 
- Susipažinau, su kai kuriais susidraugavau dirbdama Harrods, kiti apie mane sužinodavo apsilankę tuometiniame tinklapyje Gintare Nails. Dar kitus rekomenduodavo nuolatiniai klientai.    

- Kas sugalvojo kompanijos pavadinimą. Blossom & Jasmine - skamba labai pavasariškai? 
- Vardą galvojau gal keturis mėnesius. Masčiau kažką apie moteris, grožį, pavasarį. Jazminas (Jasmine) labai graži gėlė, labai skaniai kvepia. Tad pradinis variantas buvo taip ir pavadinti Jasmine. Dabartinį pavadinimą man padėjo sugalvoti viena klientė anglė, skulptorė Jacqueline Kwinter. Ji po šiai dienai yra man labiau draugė, nei klientė. Jai 63 metai. Pažįstu jos šeimą, buvau, amžiną atilsį, mamos laidotuvėse. Labai susidraugavome.  
Tiesa, nuo pat pradžios norėjau orientuotis į prabangias grožio paslaugas. Todėl panašus pavadinimas kaip Mobile Beauty (Blossom & Jasmine teikia mobilias grožio paslaugas, t.y. lankosi pas klientus namuose) netiko. Be to, galvoju kada nors pristatyti ir Blossom & Jasmine grožio produktus. Gal kitais metais. Dar nenoriu apie tai šnekėti. Per metus laiko jau ir taip nemažai nuveikta.   

- Atrodo, kad labai patinki klientėms jei jos pas tave eina vėl ir vėl, o su kai kuriom taip artimai susidraugaujate. 
- Aš labai mėgstu bendrauti. Nežinau, ar  moku, bet žmonės sako, kad taip. Prilimpame – ir aš prie jų, ir jos prie manęs.    

- O žymių klientų turi? 
- Taip, gan nemažai. Uma Thurman, Kelly Rowland, Nigella Lawson, Matt Damon ir jo žmona, kai lankosi Anglijoje. Taip pat dirbame su ITV2 televizija. Neseniai darėm šukuosenas ir makiažus laidai Newsroom Got Talent. Bendradarbiaujam su Top Shop.    

- Kiek žmonių dirba tavo kompanijoje? 
- Šiuo metu -  48 panos. Darbo padaugėjo, nes Blossom & Jasmine vardas atsidūrė didžiausiuose Anglijos žurnaluose ir laikraščiuose, tad apie mus labai daug kas sužinojo. Esame lapkričio mėnesio (2010m.) Vogue žurnale. Apie mus parašė OK. Labai gerai sutariu su Evening Standart žurnalo redaktore. Šeštadienį einu susitikti su Tatler. Dabar bus ir pirmas lietuviškas žurnalas (šypsosi).  
Darbo tikrai daug. Blossom & Jasmine klientus aptarnauja ne tik Londone – atvykstame į bet kurią vietą Anglijoje, jei klientas pageidauja. Dirbam ir su viešbučiais. Ritz, Mayfair, InterContinental, Firmdale.   

- Didelė komanda, daug darbo. Ar tenka ir pačiai prisiminti kosmetologės įgūdžius ir padirbėti? 
- Taip, tenka. Turiu pastovias klientes, kurias aptarnauju pati.   

- Ar spėji ir verslu pasirūpinti, ir dar su žurnalais bendrauti? 
- Pradžioje samdžiausi viešųjų ryšių kompaniją. Mokėjau £1750 per mėnesį. Bet nebuvau labai patenkinta jų darbu, tad po keturių mėnesių nutraukiau kontraktą. Lankiau neakivaizdinius PR (viešieji ryšiai) kursus. Pati noriu visko išmokti. Jau septynis mėnesius pati darausi pr'ą, turiu kontaktus su redaktoriais, rašau pranešimus spaudai. Dabar jau mane patys pradėjo kontaktuoti.   

KLIENTAS – NE VISADA TEISUS 
“Gal einam į kitą kavinę”, - pasiūlo Gintarė ištuštėjus mūsų kavos puodeliams. Diena graži, saulėta, tik šiek tiek šalta. Įsisukusios į šalikus dairomės įdomesnės kavinės, o pro šalį plaukia šalta prabanga dvelkiančios parduotuvės. Chanel, D&G... 
“Kai su vyru Anglijoje įsigijome pirmą automobilį, kartą važiavom pro šį rajoną, dairėmės į žmones, taip gražiai kavinėse gurkšnojančius kavą. Tuomet pasakiau vyrui, kad ir aš vieną dieną taip norėčiau”, - prisimena Gintarė.   
“Labiausiai tai patinka Kylie ir Madonna, bet klausau ir lietuviškos muzikos, - lengvai šnekučiuojamės, ieškodamos, kur galime prisėsti antram puodeliui kavos. -  Gal esu senamadiška, bet mėgstu ir Rytį Ciciną. Kartais klausau Foje, 69 danguje“. 
Gintarės du telefonai – blackberry ir iphone - skamba be perstojo. Mergina kartais atsiprašo ir atsako į vieną kitą žinutę. „Visi galvoja, kad aš crazy, bet man tikrai jų reikia, - apie du mobiliuosius paaiškina ji. - Vienas verslui, kitas asmeninis“. Pagaliau įsitaisome kavinėje.   

- Kompanija gyvuoja dar tik metus, o jau tiek nuveikta. 
- Mano mama ir vyras gali patvirtinti, kad dirbdavau vos ne 24 valandas per parą. Aš tikrai tikrai daug dirbau ir stengiausi. Net mano vyras vieną dieną pasakė – pasižiūrėk į veidrodį kaip tu atrodai, kiek tu gali prie kompiuterio sėdėti. Dabar jau geriau. Bet darbo nemažėja. Nepastebiu kaip laikas eina.    

- Galbūt vyras šiek tiek padeda tvarkytis su Blossom & Jasmine verslo reikalais? 
- Džiaugiuosi, kad vyras mane palaiko. Jis pats turi savo veiklą, statybų verslą ir mane supranta. Jis man be galo daug padėjo ir padeda. Kai nusprendžiau kurti savo grožio verslą pirmiausia idėjas papasakojau vyrui, pasitariau su juo. Jis ir pasakė, gerai, štai tau pradinė pinigų suma, jos grąžinti nereikės, daryk.   

- Jei ne paslaptis, kokia buvo ta pradinė, vyro investicija? 
- Keliasdešimt tūkstančių. Labai daug kainavo tinklapis, kurį keitėm tris kartus, PR kompanija, reklama.   

- Bet tikriausiai dabar jis nesigaili pasitikėjęs žmona? 
- Žinoma, kad ne. Dabar tai jau atsipirko šimtą kartų.   

- Papasakok, kokias paslaugas teikia Blossom & Jasmine? 
- Tai mobilus grožio verslas – važiuojame pas klientus į namus, viešbučius, studijas ir panašiai. Paslaugas teikiame įvairiausias, pradedant nuo įprastų grožio procedūrų, makiažo, masažo, veido valymo, plaukų kirpimo, baigiant personal shopping (asmeniniais apsipirkimo asistentais), pilatės, jogos treniruotėmis, dietologų konsultacijomis. Taip pat atvykstame į vadinamuosius 'pamper' (pasilepinimo) vakarėlius.   

- Kiek kainuoja jūsų paslaugos? 
- Jei kažkas pageidauja manikiūro, atvažiuotume į namus ar kur tik klientas pageidauja ir valanda kainuotų £55.   

- Jei mergina išteka ir išsikviečia Blossom & Jasmine į namus paruošti ją didžiajai dienai? 
- Nuo £680. Žiūrint ko klientas pageidauja. Pavyzdžiui, vienose vestuvėse mūsų paslaugas užsakė dviems dienoms. Tai kainavo £1600, bet dvi dienas ruošėme ne tik jaunąją, bet ir jos bei jaunikio mamas, tėčius bei keturias pamerges.     

- Pasitaiko keistų užsakymų? 
- Ir dar kokių! Reikia būti pasiruošus viskam. Turime labai įnoringų klientų, kurie nuolatos skundžiasi, viskuo nepatenkinti. Sunkiausia dirbti su klientais vyrais. Žinoma, yra normalių. Bet yra tokių, kurie po kurio laiko prašo 'extra', masažistėms pasako, kad 'you driving me crazy' (tu mane vedi iš proto), o paskui kaltina jas. Vienas klientas kartą bandė apkaltinti darbuotoją, kad ji prie jo, o ne jis prie jos lindo. O ji pas mane dirbo metus, gerai ją žinojau, kad yra ištekėjusi, padori moteris. To kliento daugiau neaptarnavome.   

- Tai klientas ne visuomet teisus tavo atžvilgiu? 
- Oi ne. Tikrai ne.   

- Kaip sekasi vadovauti nemažam merginų būriui? 
- Visko būna. Nesakau, kad tai mano kompanija, sakau, kad čia dirbu. Ir kadangi pati nusimanau grožio srityje tai labai greitai suprantu, kas meluoja, neturi patirties. Sunku, bet kartais reikia darbuotojas ir atleisti. Stengiuosi būti gera, bet reikia ir griežtumo.   

- Kaip manai, kokios savybės reikalingos žmogui, norinčiam sukurti sėkmingą verslą? 
- Kažkokią gyslelę vistiek reikia turėti. Pinigai pradžiai kartais irgi praverčia. Esu be galo dėkinga savo vyrui. Aš verslo gyslelę tikriausiai paveldėjau iš tėvų. Jie abu verslininkai, turi maisto prekių parduotuvę, seniau prekiaudavo turguje, visada labai sunkiai ir daug dirbo. Dar kai buvau maža sakydavo, na čia tai jau bus verslininkė. O mano polinkis į grožį paveldėtas iš močiutės. Jai visuomet patikdavo visokie masažai, šukuosenos, mados.    

- Kokius grožio produktus naudoji pati? 
- Skystą Nars pudrą. Chanel akių tušą. Atradau naują lūpdažį - Helen E. Nebrangiai, tik septynis svarus kainuoja. Bet Diorkiss in Blueberry Muffin lūpų blizgesys fainiausias. Ir skaniai kvepia, ir blizga gražiai. Nemėgstu raudonų lūpų, jos patinka blyškios. Jei einu į vakarėlį, renkuosi ryškų, padūmavusių akių makiažą.    

- O kaip leidi savaitgalius? 
- Man savaitgalis kartais kaip pirmadienis. Bet laisvalaikiu mėgstu lankytis restoranuose. Patinka italų ir indų virtuvės. Abu su vyru beveik negeriame (na aš kartais taurę vyno, jis – bokalą alaus), visai nerūkome, tad dažniausiai laisvalaikiai ramūs.  Jau ko ko, bet sukinėtis virtuvėje nemėgstu. Be to, mano vyras labai išrankus ir dažnai nevalgo to, ką pagaminu. Kartą kepiau karbonadus, bet vakare jis vistiek užsisakė picą.  Jei blogai jaučiuosi, save lepinu refleksologija (reflexology) – labai atpalaiduoja, suteikia energijos. 
Visiems rekomenduočiau savaitgalį nuvažiuoti į Land's End. Su vyru jau buvome keturis ar penkis kartus ir vėl ruošiamės. Apie šešias valandas reikia važiuoti, bet ten pasaka.. Ir gamta, ir jausmas, ir vanduo, ir žmonių mažai. Man labai patinka ramybė.   

- Ko palinkėtumei skaitytojams? 
- Kad būtų linksmesni, ne tokie niūrūs. Juk nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Kai atvažiuoju į oro uostą galvoju, Dieve, ko jūs visi tokie pykti. Daugiau šypsotis reikia. Bent man taip atrodo. Gal todėl, kad aš pati daug šypsausi.   
 

Straipsnio komentarai

 • 18. nera ko pavydeti // Balandžio 5, 2012 // 00:58
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Mante Self, nepavydek - cia jokia paslaptis, nes buvau tinklapyje blossom & jasmine ir ten pvz yra Uman Turman pasisakymas, kad jai patiko ir t.t. tik neieskokit cia kazkokiu tai nesamoniu o pasidziaukit zmogaus sekmes.
  17. :) // Kovo 11, 2012 // 14:44
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Klientu vardu ir pavardziu mineti be ju paciu leidimo yra grieztai draudziama! Kazin tik ar jie ji dave?Aisku,kad ne.
  16. Mante Self // Kovo 11, 2012 // 10:34
  1
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • ...kad plaukai turbut pridetinei kaip ir blakstienos....
  15. .... // Kovo 9, 2012 // 21:37
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Nu viskas saunu ir grazu,nepavydekit o patys kazka darykit!!!Tik mergaite visus grazina,o savo veideli primirsus:)Reiktu numesti truputeli kg ir pataidyti veideli!tokiam versle pirmiausia reikia grazaus veido plauku neuztenka:)
  14. Vardas // Kovo 7, 2012 // 17:26
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Sauni moteris. Baltas pavydas apeme. Patinka detales, pvz mulberry tases ne kiekviena ipirks. O siaip ispustas biski,gerai sake, matos kad verslas sekas, tai kam dar apie tuos iphone.
  13. angliete // Kovo 1, 2012 // 21:54
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • kazkaiptruputi gal juoka sukelia ,kad laba stengiamasi del katinelio pukio:))),jam ten streso per daug buvo,cia jam labai patinka,ar cia taip madinga kalbeti tokias nesamones ar zmones tikrai "nupushineja" galutinai shiame pasaulyje.nenoriu nieko izeisti ,cia tik mano nuomone.sorry
  12. reda // Vasario 29, 2012 // 22:20
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Ot saunuole :) Dziaugiuosi.
  11. Irena // Vasario 28, 2012 // 22:04
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • pasidomejau as cia komoanija, kreditas nulis, tai reiskia nepatikima kompanija. Antras dalykas vieta kur ji gyvena tai tame rajone kur gyvena futbolistai, bet tikrai jie ne jos kaimynai. Namo kur ji gyvena kaina apie 250 000 , o kur futbolistai gyvena tame rajone kainos prasideda nuo keliu milijonu ir kyla. Ir kodel zmones megsta kalbet ir dar viesai perdetai. Tikrai dziaugciausi jos sekme, bet kiek cia tiesos ???
  10. Vardas // Vasario 28, 2012 // 17:48
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Saunu, kad versla ikure, super grazus vidus, bet jau isore :DDD ka jai makiazo niekas nepadaro :DD
  9. Vardas // Vasario 28, 2012 // 16:13
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Saunus straipsnis ! Jaunoji verslininke tiesiog svyti geraja energija, sypsena skaitant atsirado ir man. Sekmes jai !
  8. Vardas // Vasario 28, 2012 // 15:10
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Nereik verkt mieli Lietuviai,NEZUDYSI-NEGYVENSI. Tokie skrudzai ir sukciai ir gyveni, o jus sedit ir verkiat, darykit isvadas!
  7. - // Vasario 28, 2012 // 14:33
  1
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • zinau jos vyra, aferistas senas, kiek darbininku apgaves :(
  6. as // Vasario 28, 2012 // 13:00
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Nieko,kai reikes pradet skolas atidavinet,matysim kaip ten jum sekasi
  5. tomas // Vasario 26, 2012 // 22:07
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • o jus Gintarytes paklauskite is kur jos vyras gavo tuos keliasdesimt tukstanciu!!! ogi liko skolingas visiems darbininkams tukstantines sumas, ir paskelbe bankrota! nu ir ko tau nesisypsot, brangioji, tame oro uoste? tau turbut juokas ima is tu varguoliu, kai tu tokia sekminga "verslininke".
  4. mindaugas // Vasario 25, 2012 // 11:40
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • o man labai patinka skaityti, kai daug detaliu, juk pasakoja apie zmogu ir manau tos detales labai daug ka pasako - taigi - kuo tiksliau, tuo geriau:)
  3. Morta // Rugsėjo 14, 2011 // 11:33
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • O dieve... per daug tu visu D&G and Dior , iphone ir tralialia... Ir taip aisku kad sekmingas verslas ir yra tu pinigu, nereikia ant tiek smulkiai aprasineti kas ka turi ir kiek,nes slykstu skaityti... O panele saunuole, linkiu ir toliau didelio pasisekimo!
  2. :/ // Rugsėjo 14, 2011 // 10:35
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Zaviuosi tokiais zmonem!! :)
  1. Vardas // Rugpjūčio 30, 2011 // 14:27
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Zaviuosi tokiais zmonem!! :)
  1. Vardas // Rugpjūčio 30, 2011 // 14:27
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • O dieve... per daug tu visu D&G and Dior , iphone ir tralialia... Ir taip aisku kad sekmingas verslas ir yra tu pinigu, nereikia ant tiek smulkiai aprasineti kas ka turi ir kiek,nes slykstu skaityti... O panele saunuole, linkiu ir toliau didelio pasisekimo!
  2. :/ // Rugsėjo 14, 2011 // 10:35
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • o man labai patinka skaityti, kai daug detaliu, juk pasakoja apie zmogu ir manau tos detales labai daug ka pasako - taigi - kuo tiksliau, tuo geriau:)
  3. Morta // Rugsėjo 14, 2011 // 11:33
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • o jus Gintarytes paklauskite is kur jos vyras gavo tuos keliasdesimt tukstanciu!!! ogi liko skolingas visiems darbininkams tukstantines sumas, ir paskelbe bankrota! nu ir ko tau nesisypsot, brangioji, tame oro uoste? tau turbut juokas ima is tu varguoliu, kai tu tokia sekminga "verslininke".
  4. mindaugas // Vasario 25, 2012 // 11:40
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Nieko,kai reikes pradet skolas atidavinet,matysim kaip ten jum sekasi
  5. tomas // Vasario 26, 2012 // 22:07
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • zinau jos vyra, aferistas senas, kiek darbininku apgaves :(
  6. as // Vasario 28, 2012 // 13:00
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Nereik verkt mieli Lietuviai,NEZUDYSI-NEGYVENSI. Tokie skrudzai ir sukciai ir gyveni, o jus sedit ir verkiat, darykit isvadas!
  7. - // Vasario 28, 2012 // 14:33
  1
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Saunus straipsnis ! Jaunoji verslininke tiesiog svyti geraja energija, sypsena skaitant atsirado ir man. Sekmes jai !
  8. Vardas // Vasario 28, 2012 // 15:10
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Saunu, kad versla ikure, super grazus vidus, bet jau isore :DDD ka jai makiazo niekas nepadaro :DD
  9. Vardas // Vasario 28, 2012 // 16:13
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • pasidomejau as cia komoanija, kreditas nulis, tai reiskia nepatikima kompanija. Antras dalykas vieta kur ji gyvena tai tame rajone kur gyvena futbolistai, bet tikrai jie ne jos kaimynai. Namo kur ji gyvena kaina apie 250 000 , o kur futbolistai gyvena tame rajone kainos prasideda nuo keliu milijonu ir kyla. Ir kodel zmones megsta kalbet ir dar viesai perdetai. Tikrai dziaugciausi jos sekme, bet kiek cia tiesos ???
  10. Vardas // Vasario 28, 2012 // 17:48
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Ot saunuole :) Dziaugiuosi.
  11. Irena // Vasario 28, 2012 // 22:04
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • kazkaiptruputi gal juoka sukelia ,kad laba stengiamasi del katinelio pukio:))),jam ten streso per daug buvo,cia jam labai patinka,ar cia taip madinga kalbeti tokias nesamones ar zmones tikrai "nupushineja" galutinai shiame pasaulyje.nenoriu nieko izeisti ,cia tik mano nuomone.sorry
  12. reda // Vasario 29, 2012 // 22:20
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Sauni moteris. Baltas pavydas apeme. Patinka detales, pvz mulberry tases ne kiekviena ipirks. O siaip ispustas biski,gerai sake, matos kad verslas sekas, tai kam dar apie tuos iphone.
  13. angliete // Kovo 1, 2012 // 21:54
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Nu viskas saunu ir grazu,nepavydekit o patys kazka darykit!!!Tik mergaite visus grazina,o savo veideli primirsus:)Reiktu numesti truputeli kg ir pataidyti veideli!tokiam versle pirmiausia reikia grazaus veido plauku neuztenka:)
  14. Vardas // Kovo 7, 2012 // 17:26
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • ...kad plaukai turbut pridetinei kaip ir blakstienos....
  15. .... // Kovo 9, 2012 // 21:37
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Klientu vardu ir pavardziu mineti be ju paciu leidimo yra grieztai draudziama! Kazin tik ar jie ji dave?Aisku,kad ne.
  16. Mante Self // Kovo 11, 2012 // 10:34
  1
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Mante Self, nepavydek - cia jokia paslaptis, nes buvau tinklapyje blossom & jasmine ir ten pvz yra Uman Turman pasisakymas, kad jai patiko ir t.t. tik neieskokit cia kazkokiu tai nesamoniu o pasidziaukit zmogaus sekmes.
  17. :) // Kovo 11, 2012 // 14:44
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • 18. nera ko pavydeti // Balandžio 5, 2012 // 00:58
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • o jus Gintarytes paklauskite is kur jos vyras gavo tuos keliasdesimt tukstanciu!!! ogi liko skolingas visiems darbininkams tukstantines sumas, ir paskelbe bankrota! nu ir ko tau nesisypsot, brangioji, tame oro uoste? tau turbut juokas ima is tu varguoliu, kai tu tokia sekminga "verslininke".
  1. mindaugas // Vasario 25, 2012 // 11:40
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • pasidomejau as cia komoanija, kreditas nulis, tai reiskia nepatikima kompanija. Antras dalykas vieta kur ji gyvena tai tame rajone kur gyvena futbolistai, bet tikrai jie ne jos kaimynai. Namo kur ji gyvena kaina apie 250 000 , o kur futbolistai gyvena tame rajone kainos prasideda nuo keliu milijonu ir kyla. Ir kodel zmones megsta kalbet ir dar viesai perdetai. Tikrai dziaugciausi jos sekme, bet kiek cia tiesos ???
  2. Vardas // Vasario 28, 2012 // 17:48
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Nu viskas saunu ir grazu,nepavydekit o patys kazka darykit!!!Tik mergaite visus grazina,o savo veideli primirsus:)Reiktu numesti truputeli kg ir pataidyti veideli!tokiam versle pirmiausia reikia grazaus veido plauku neuztenka:)
  3. Vardas // Kovo 7, 2012 // 17:26
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Saunu, kad versla ikure, super grazus vidus, bet jau isore :DDD ka jai makiazo niekas nepadaro :DD
  4. Vardas // Vasario 28, 2012 // 16:13
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • o man labai patinka skaityti, kai daug detaliu, juk pasakoja apie zmogu ir manau tos detales labai daug ka pasako - taigi - kuo tiksliau, tuo geriau:)
  5. Morta // Rugsėjo 14, 2011 // 11:33
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • zinau jos vyra, aferistas senas, kiek darbininku apgaves :(
  6. as // Vasario 28, 2012 // 13:00
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Nereik verkt mieli Lietuviai,NEZUDYSI-NEGYVENSI. Tokie skrudzai ir sukciai ir gyveni, o jus sedit ir verkiat, darykit isvadas!
  1. - // Vasario 28, 2012 // 14:33
  1
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Klientu vardu ir pavardziu mineti be ju paciu leidimo yra grieztai draudziama! Kazin tik ar jie ji dave?Aisku,kad ne.
  2. Mante Self // Kovo 11, 2012 // 10:34
  1
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti