Liepos 13, 2020
Naują etapą Anglijoje pradeda lietuviai verslininkai: „svarbu rasti naujų idėjų, kurti planus, stiprėti ir augti “
Neuromokslininkė, verslo bei karjeros koučerė Gabija Toleikytė atskleis, kaip padidinti produktyvumą, prisitaikyti prie pokyčių ir sėkmingai vadovauti verslui.

Anglijoje pamažu švelninant koronaviruso sukeltus apribojimus naują etapą pradeda ir šalyje veikiantys lietuvių įkurti verslai. Rugpjūčio 6 dieną lietuvius verslininkus Jungtinėje Karalystėje vienijanti organizacija Lietuvos komercijos rūmai JK (Lithuanian Chamber of Commerce in the UK (LCCUK)) visus narius, verslininkus, planuojančius pradėti verslus ar besidominčius verslo galimybėmis kviečia į pirmąjį šių metų renginį

„LCCUK misija - palaikyti ir skatinti lietuvių įkurtus verslus JK, vienytis, padėti vieni kitiems, dalintis kontaktais, kurti darbo vietas ir garsinti Lietuvos vardą. Koronaviruso sukeltų padarinių akivaizdoje kaip niekad svarbu būti vieningiems, nenuleisti rankų, o užmegzti pažinčių, rasti naujų idėjų, kurti planus, stiprėti ir augti“, - sako LCCUK prezidentė Aistė Naujokaitytė.

Kontaktų dalinimosi (networking) vakare bus ne tik užmezgamos naujos pažintys: atvykusiems vertingus patarimus apie produktyvumą, pokyčius ir lyderystę dalins neuromokslininkė, verslo bei karjeros koučerė Gabija Toleikytė. Vakaro metu ji atskleis, kaip padidinti produktyvumą, prisitaikyti prie pokyčių ir sėkmingai vadovauti verslui. Seminarą Gabija skaitys anglų kalba.

Į renginį atvyks ir Lietuvos ambasados JK komercijos atašė Mantas Zamžickas, JK verslo atstovai, svečiai iš užsienio komercijos rūmų. Vakaras vyks erdviame lietuviškame restorane Bernelių Užeiga, įsikūrusiame Beckton’e.

„Kiek tik galėsime, stengsimės, kad kuo daugiau mūsų renginių vyktų lietuvių įkurtuose restoranuose, baruose, kavinėse. Bernelių Užeiga Beckton’e – lengvai pasiekiama, puiki, erdvi vieta pirmajam renginiui. Lapkritį planuojame narius ir svečius pakviesti į lietuvių įkurtą kavinę Eleto istoriniame Canterbury miestelyje“, - planais dalinasi A. Naujokaitytė.

Pasak LCCUK prezidentės, edukaciniai seminarai, kontaktų dalinimosi renginiai verslo bendruomenei planuojami kas ketvirtį. A. Naujokaitytė tikisi, jog organizacijos nariai ne tik aktyviai dalyvaus veikloje, kartu dirbs, bet ir pramogaus keliaus, kurs ilgalaikius ryšius.

LCCUK kontaktų užmezgimo vakaras (Networking Event and the Neuroscience of Productivity, Change, and Leadership)
Ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Durys atveriamos nuo 17 val.
Gabijos Toleikytės seminaras (anglų kalba) – 18 val.
Kontaktų užmezgimo vakaras – nuo 19.30 val.

Vietų skaičius labai ribotas, visų atvykusiųjų bus prašoma laikytis naujų saugumo ir sveikatos reikalavimų. Bilietai prie durų nebus pardavinėjami, visi norintys bilietus privalo įsigyti iš anksto. Bilieto kaina £15, įsigyti galima čia >>>>>

Bernelių Užeigoje aptarnavimas vyks tik prie staliukų, norintys nusipirkti restorano patiekalų ir gėrimų atsiskaityti galės tik grynaisiais.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai