Balandžio 19, 2018
Meghan Markle netikras brolis kaltina „apsimetėlę“ užmiršus savo šeimą
Meghan Markle. © Foto: Reitmans collection.

Didžiosios Britanijos princo Harry (Hario) sužadėtinės Meghan Markle (Megan Markl) netikras brolis davė virtinę interviu britų žiniasklaidai, kaltindamas būsimą nuotaką „užmiršus savo šaknis ir šeimą“ bei „apsimetinėjant“.

JAV Oregono valstijoje gyvenantis Thomas Markle'as (Tomas Marklas) užsipuolė savo 36 metų seserį iš tėvo pusės, kad tapusi garsia aktore ji nebepalaiko ryšių su savo giminaičiais.

„Dabar tai didžiausias pasirodymas jos gyvenime“, – sakė jis interviu „Daily Mirror“, kuris buvo paskelbtas ketvirtadienį.

„Ji apsimetinėja. Patekusi į Holivudą ji tapo kitu žmogumi, – kalbėjo brolis. – Ji tikrai užmiršo savo šaknis ir savo šeimą.“

Pasak jo, „Meg patinka vaidinti humanišką, bendraujantį, geraširdišką žmogų, bet savo šeimai ji tokia nėra“.

Kitą mėnesį Vindzoro pilies Šv. Jurgio koplyčioje M. Markle ištekės už princo Harry į ceremoniją pakviestų 600 svečių akivaizdoje.

Dar 2 640 žmonių bus priimta rūmų teritorijoje.

Tačiau Th. Markle'as prisipažino negavęs kvietimo į vestuves, nors tvirtino, kad 2009-2011 metais daug savaitgalių praleido kartu su netikra seserimi rūpindamasis demencija sirgusia jų močiute.

Th. Markle'as yra ne pirmas M. Markle giminaitis iš tėvo pusės, viešai prabilęs apie nesutarimus šeimoje.

Anksčiau netikra M. Markle sesuo Samantha Grant (Samanta Grant) taip pat kalbėjosi su žurnalistais ir rašė apie nutrūkusius šeimos santykius socialiniuose tinkluose.

Th. Markle'as sakė turintis vilties, kad vyresnieji karališkosios šeimos nariai įsikiš ir pasirūpins, kad jaunosios giminės būtų pakviesti į vestuves.

Meghan, Thomas ir Samantha yra vieno tėvo, kuris dabar gyvena Meksikoje, vaikai.

Kol kas nepatvirtinta, ar jaunosios tėvas dalyvaus gegužės 19 dieną įvyksiančiose vestuvėse.

Pasak Th. Markle'o, jų tėvas dalyvavo pirmose Meghan vestuvėse, kai 2011 metais Jamaikoje ji susituokė su kino prodiuseriu Trevoru Engelsonu. Vis dėlto po dvejų metų pora išsiskyrė.

BNS inf.

Raktažodžiai: Karališkos vestuvės

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai