Lapkričio 11, 2010
Londono Sičio lietuviai susitiko su prezidentu V. Adamkumi
LONDONIETĖ,
© Andrius Petrucenia
Ketvirtadienis, lapkričio 11 d. Jungtinėje Karalystėje viešintis kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus ir ponia Alma Adamkienė lapkričio 10 d. dalyvavo Londono Sityje dirbančių lietuvių profesionalų klubo Lithuanian City of London Club (LCLC) surengtame susipažinimo vakare, į kurį buvo pakviesti Lietuvos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje Oskaras Jusys, LCLC klubo nariai bei kiti svečiai.  
Sičio klubo prezidentė Ieva Šatkutė su prezidentu Valdu Adamkumi ir Alma Adamkiene.
 
Buvęs šalies vadovas susitikimo metu pasakojo apie savo patirtį Lietuvoje ir JAV, taip pat diskutavo išeivijai rūpimais klausimais. Londone dirbantys lietuviai dalinosi idėjomis, kaip pritaikyti čia sukauptas žinias iniciatyvų ir projektų vystymui Lietuvoje. 
 
„Nepaprastai džiaugiamės galėdami suteikti galimybę savo nariams susipažinti su tokiu garbingu svečiu. Prezidentas V. Adamkus paliko labai nuoširdaus  ir šiltai bendraujančio žmogaus įspūdį, labai tikiuosi, kad dar turėsime progų pabendrauti ateityje,“ – džiaugėsi Londono lietuvių Sičio klubo prezidentė Ieva Šatkutė.  
 
Lietuvių Londono Sičio Klubas (LCLC) siekia suburti Sičio ir Londono lietuvius profesionalus, dirbančius finansų, teisės ir verslo konsultacijų srityse. Klubas skatina profesinį, intelektualinį, socialinį ir kultūrinį narių bendravimą, aktyviai dalyvauja bendruose projektuose su kitų šalių Sičio klubais, taip pat Jungtinėje Karalystėje veikiančiomis lietuvių organizacijomis ir LR Ambasada, plečia ryšius su Lietuvos verslo bei politikos lyderiais. 
 
2006 metais tuometinio ambasadoriaus Vygaudo Ušacko iniciatyva įkurtam klubui šiuo metu vadovauja Ieva Šatkutė, į valdybą taip pat įeina Viktoras Jucikas, Rasa Balsytė, Petras Vaičius ir Indrė Dargytė. 

Foto: Andrius Petrucenia. Daugiau vakaro akimirkų rasite čia >>>Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai