Gegužės 11, 2016
Londono Karališkosios muzikos akademijos Asocijuoto nario laipsniu apdovanotas Martynas Levickis: noriu kad niekada nenustočiau svajoti.

“Aš žinau, kad su Eurovizijos blizgėjimu ši mano žinutė nepakonkuruos, bet džiaugiuos šiandien gavęs garbingą Asocijuoto nario laipsnį iš Londono Karališkosios muzikos akademijos. Tai man reiškia labai daug. Ypač kai didžioji dalis kitų pagerbtųjų gerokai už mane vyresni muzikos profesionalai. Senstu:)”, - savo Facebook puslapyje šiandien paskelbė akordeonistas Martynas Levickis.

Su Londoniete Martynas sutiko pasikalbėti iškart po iškilmingos ceremonijos.

Martynai, kaip jums pavyko gauti tokį garbų Asocijuoto nario laipsnį (Honorary Associate of the Royal Academy of Music (Hon ARAM)) iš Londono Karališkosios muzikos akademijos (Royal Academy of Music)?

Kaip pavyko... Tai buvo nuo manęs nepriklausantis apdovanojimas. Savotiškas mano karjeros įvertinimo apibrėžimas. Manau, jog mano profesorius Owen Murray laidavo už mano kandidatūrą, o vėliau komisijos, kurioje kaip garbės narys yra ir Elton John, dėka buvau atrinktas drauge su kitais kandidatais.

Galbūt tai vienas svarbiausių įvertinimų jūsų karjeroje?

Šis apdovanojimas man labai svarbus šiame etape, kai didelė dalis mano veiklos yra neypatingai akademinė. Tačiau ir tai, jog toliau tęsiu studijas klasikinio šiuolaikinio akordeono atlikimo mene ir tai, jog niekada akademinių pasirodymų neapleidau ir galiausiai tai, jog esu išties sėkmingas atlikėjas plačiau klausomuose, populiarios muzikos nišose, ko gero, lėmė pripažinimą tarp ypač aukšto rango akademikų. Man tai tikrai labai svarbu.

Jau esate labai žinomas muzikantas - kas toliau? Kokie dar apdovanojimai, pasiekimai, planai jūsų 'to do' sąraše?

Mano ‘to do list’ nėra apibrėžtas. Turiu gerų pavyzdžių savo aplinkoje, kai žmonės būdami ir 70 metų sugeba parduoti nuosavą didžiulį namą ir išsikraustyti kažkur kitur, organizuoti turistines keliones po Japoniją. Tokie man artimų žmonių pavyzdžiai nuolat įkvepia ir primena, kad aš pats esu dar tikrai tik pačioje pradžioje ir tai, jog ji sėkminga - mano jėgų, ambicijų ar svajonių nesumažina. Anaiptol, noriu kad niekada nenustočiau svajoti.

'Nervous but very ‪#‎happy‬. On the way to ARAM AWARDS. ‪#‎royal‬ ‪#‎academy‬ of ‪#‎music‬ ‪#‎associate‬', - prieš ceremoniją Facebook'e rašė Martynas. 'Nervous but very ‪#‎happy‬. On the way to ARAM AWARDS. ‪#‎royal‬ ‪#‎academy‬ of ‪#‎music‬ ‪#‎associate‬', - prieš ceremoniją Facebook'e rašė Martynas.

Kaip švęsite tokį įsimintiną įvykį?

Šįvakar Londone su savo artimiausiu britų ir lietuvių draugų ratu švenčiam privačiame klube Groucho, Soho rajone.

Kelsite vyno taurę ar šampano? Koks mėgstamiausias jūsų gėrimas?

Šampaną jau keliam {:-)}. Tuoj bus vakarienė {:-)}. Mėgstamiausias gėrimas yra vynas{:-)}.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai