Vasario 24, 2015
Nuo realybės šou šlovės užuovėją rado lietuviškame restorane (video)
londoniete.lt 2
Ramunė savaitgalius „parduoda" dainuodama lietuviškame restorane, tačiau užtat ilsisi prabangiausiuose Turkijos kurortuose. © Asmeninio archyvo nuotr.

Prieš devynerius metus dalyvavusi muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes 2” , vėliau - „Žvaigždžių duetuose”, lietuvaitė Ramunė Gaigalaitė sako nuo šlovės ir nesuskaičiuojamų koncertų pabėgusi į Londoną. Nors čia ji kitų kurėjų dainas atlieka lietuviškame restorane, jis jai tapo tikrais namais.

Su žinomų atlikėjų Radžio, Mino ir Vudžio kolege „Londonietė" susitiko Londono Leytonstono rajone įsikūriusioje „Bernelių užeigoje”. Būtent čia Ramunė leidžia savo savaitgalius koncertuodama tautiečiams. Skambant lietuviškai muzikai, su keturiomis kalbomis dainuojančia atlikėja, moteriškai plepėjome ne tik apie dainavimą, bet ir apie pažintį su mylimuoju ir jo netikėtą meilės pripažinimą Turkijos kurorte.

Ramune, prieš 5-erius metus atvykote į Londoną. Ar tuo metu netrūko Lietuvoje paliktų scenos kolegų ir gerbėjų dėmesio?

Buvo atėjęs laikas, kai viską norėjosi gerai apgalvoti, šiek tiek pailsėti – buvo tinkamas metas pokyčiams.

Po džiazo studijų Juozo Tallat-Kelpšos muzikos konservatorijoje, realybės šou „Kelias į žvaigzdes”  bei begalės koncertų su tokiais žinomais atlikėjais kaip Skamp, Mino, Vytautu Šiškausku, Radži ir kitais, man reikėjo pertraukos. O ir tuometinė krizė kirto artistų kišenėms.

Ramunė su Radžiu (Asmeninio archyvo nuotr.). Ramunė su Radžiu (Asmeninio archyvo nuotr.).

Ramunė su geru draugu, atlikėju Mino (Asmeninio archyvo nuotr.). Ramunė su geru draugu, atlikėju Mino (Asmeninio archyvo nuotr.).

Tačiau skirtingai nei daugelis tautiečių, aš Londoną iškart pamilau. Kurį laiką netgi dainavau anglų roko grupėje vietiniuose baruose –  AC/DC dainos tuo metu buvo bene populiariausios iš mūsų repertuaro. Muzikinės veiklos, užimtumo nė kiek netrūko.

Vieną dieną nutariau susisiekti su restoranu „Smiltė” – jie kaip tik tuo metu ieškojo dainininkės. Tai buvo lyg mano grįžimas į lietuviškąją  sceną  – su lietuviškomis dainomis bei sava publika.

„Smiltėje” neužsibuvote, jau 3-erius metus dainuojate „Bernelių užeigoje”?

Nors „Smiltėje” ilgai nedainavau,  ji paliko pėdsaką – būtent ten sutikau savo dabartinį širdies draugą. Kartu esame jau trejus metus.

Pamenu, Darius (Ramunės draugas - aut. past.), siekdamas manęs, buvo labai atkaklus. Prie gerbėjų dėmesio buvau pratusi, bet jo drąsumas mane netgi stebino. Šiek tiek dvejojau, tačiau jis užvaldė mano širdį. Laikui bėgant  pradėjome dirbti kartu. Jis tapo mano garso režisieriumi. Esame neišskiriami ir scenoje, ir gyvenime, jis mane labai palaiko.

Asmeninio archyvo nuotr. Asmeninio archyvo nuotr.

Ir šiame prabangiame Turkijos kurorte Ramunė mėgavosi scenos šlove (Asmeninio archyvo nuotr.). Ir šiame prabangiame Turkijos kurorte Ramunė mėgavosi scenos šlove (Asmeninio archyvo nuotr.).

Praėjusią vasarą keliavome atostogų į prabangų „Utopia World” kurortąTurkijoje – norėjome pasilepinti. Man nežinant Darius viešbučio programos vedėjui pasakė, kad esu dainininkė. Vos vakarui prasidėjus, vedantysis pasikvietė mane ant scenos ir paprašė padainuoti.

Buvo labai netikėta, tačiau nesuglumau ir atlikau Gloria Gaynor „I Will Survive” dainą. Publika liko sužavėta – nuo to vakaro koncertavau kasdien iki pat grįžimo atgal į Londoną. Prieš pat išvykstant sulaukiau pasiūlymo likti nuolatiniam darbui – tai buvo geriausias įvertinimas.

Pasiūlymas viliojantis, kodėl nepasilikote?

Vėl viską iš esmės keisti? Nenorėjau, nesiryžau.

Londone gyvena mano sesuo – mano vienintelė geriausia draugė. Esame labai artimos ir tai man labai svarbu.

Taip pat būtent sostinėje jau turėjau veiklos ir pažįstamų, o ir kolegos iš Lietuvos mane aplanko koncertuodami „Bernelių užeigoje”.

Būtent čia dažniausiai tenka susitikti su Mino, „69 Danguje”, „16Hz”, netgi Ryčiu Cicinu.

Taip pat sulaukiu užsakymų ne tik iš sostinės, bet ir už jos ribų: lietuviai kviečiasi mane jubiliejams, vestuvėms bei kitomis ypatingoms progoms.

Ramune, ar kuriate savus dainų tekstus ar perdainuojate kitų atlikėjų dainas?

Turiu ir savo kurtų dainų, bet neesu jų dar niekur dainavusi viešai -  jos skirtos šiek tiek kitokiai auditorijai. Šiai dienai savo klausytojams atlieku visų seniai žinomas dainas ir nė kiek dėl to nenusimenu. Viskam savas laikas.

Savo kurtų dainų Ramunė kol kas dar nėra viešai dainavusi (Asmeninio archyvo nuotr.). Savo kurtų dainų Ramunė kol kas dar nėra viešai dainavusi (Asmeninio archyvo nuotr.).

Ar kartais nesijaučiate nedrąsiai, jei tenka koncertuoti šalia tokių scenos grandų kaip Rytis Cicinas ar Gytis Paškevicius?

Nemeluosiu, drebuliuką kojose jaučiu, tačiau atsiduodu muzikai, dainavimui ir apie nieką kitą tuo metu negalvoju.

Vakaro pabaigoje nulipu nuo scenos lyg paglostyta širdele, kad teko garbė pabuvoti su žymiais atlikėjais vienoje scenoje.

Ir apskritai, Londono publiką aš labai myliu –  kartu su manimi jie noriai dainuoja, šoka, dalyvauja žaidimuose ir išlydi nuo scenos  aplodismentais bei prašymais pakartoti. Tai ir yra dėl ko aš gyvenu.

Tolimesnėje ateityje ruošiuosi perduoti savo tiek Lietuvoje tiek Londone sukauptą patirtį tiems, kurie myli muziką ir nori tobulėti, tad artimiausiuose planuose mano vedamos vokalo pamokos.

Straipsnio komentarai

  • Šaunuolė, Ramunė, esi veržli,protinga, talentinga, tau viskas bus gerai. Džiaugiuosi dėl taves.
    1. Daiva // Vasario 26, 2015 // 06:53
    0
    Cituoti komentarą Siūlau šalinti
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai