Lapkričio 25, 2012
Londone vykusiame labdaros pokylyje surinkta virš £10 000 kovai prieš vėžį Lietuvoje
LONDONIETĖ, 19
Iš kairės - Julia Shawash, Rozita Gončarė, Ieva Šatkutė, Raminta Dereškevičiūtė, Beata Nicholson, Viktorija Vasiliauskaitė.
Lapkričio 22-osios vakarą prašmatniame The Berkeley Hotel įvyko jau tradicine tapusi Lietuvos komercijos rūmų Jungtinėje Karalystėje (LKRJK) ir Lietuvos ambasados organizuojama Kalėdų labdaros vakarienė. 

Į Knightsbridge rajone, šalia garsiojo Harrods įsikūrusį viešbutį susirinko Londono lietuvių organizacijų atstovai ir jų draugai. Šiemet renginyje dalyvavo ypatingas svečias – visą pasaulį nustebinusi Olimpinė čempionė Rūta Meilutytė. Kalėdinėje vakarienėje apsilankė ir Europos Sąjungos misijos Afganistane vadovas Vygaudas Ušackas su žmona Loreta. Renginį vedė visiems gerai pažįstama TV laidų vedėja ir kulinarė Beata Nicholson ir vienas talentingiausių Lietuvos tenorų Edgaras Montvidas. 

Lietuvos komercijos rūmai Jungtinėje Karalystėje labdaros pokylį Londone organizuoja jau ketvirtus metus. Šių metų šventinio vakaro metu surinktos lėšos bus skirtos „The Tiltas Trust“ labdaros fondui, kuris rūpinasi vėžiu sergančiais pacientais ir jų šeimomis Lietuvoje. Vakaro dalyviai renginį pradėjo su šampano taure ir vakariene, klausėsi pianisto Rimanto Vingro, žiūrėjo video įrašą iš Londono Olimpiados ir dar kartą prisiminė Rūtos Meilutytės pergalę. Pagrindinėje programos dalyje svečiai mėgavosi pianistų Indrės Petrauskaitės ir Sten Lassmann atliekamais kūriniais bei sulaukė staigmenos – vakaro vedantysis Edgaras Montvidas sugrįžo į operos solisto vaidmenį ir susirinkusiems atliko kūrinį „Granada“. 

Žinoma, svarbiausias vakaro tikslas buvo lėšų rinkimas „The Tiltas Trust“ paramos fondui. Aukciono metu brangiausiai parduota plaukimo pamoka su Rūta Meilutyte – už £1100 ją įsigijo Anglia Claims organizacijos atstovai. Vlado Mackevičiaus meno kūrinį „Behind the curtains“ įsigijo Insurance Corporation of Afghanistan kompanijos atstovas už £1000. Nuolatinis lietuvių labdaros vakaro svečias Ramin Vali nusipirko Jurgitos Gerlikaitės paveikslą „Man and Woman“ taip pat už £1000. Du savaitgalius automobiliu Aston Martin BD9 mėgausis  LKRJK bei LCLC (Londono lietuvių Sičio klubo) narė, teisininkė Laura Budrytė su LCLC  klubo nare Viktorija Vasiliauskaite. Jos  įsigijusios šį priza  labdarai paaukojo £1000. Marškinėliai su Olimpinės Lietuvos krepšinio komandos narių parašais už £800 atiteko gydytojui Laimonui Gončarui. Penkias dienas Palangos viešbučio svetingumu ir spa malonumais už £1000 mėgausis Richard Williams, Insurance Corporation of Afghanistan svečias. Du VIP bilietai į Chelsea futbolo klubo rungtynes parduoti už  £600. Nakvynę Berkeley viešbutyje už £550 įsigijo Gerald Hyam. LKRJK prezidentė Olga Jachimovič už £500 fotografuosis pas Sigitą Matulį. Pranas Preidžius, Dynamic Solar Ltd, aukcione įsigijo  dviejų dienų marketingo kursus  organizuojamus  Romerco kopmanijos specialistų  (£800). Dvi dizainerio Roubi l'Roubi palaidinės parduotos už £400. Laisvojo kritimo patirtis vėjo tunelyje parduota už £400. 

Pasak LKRJK prezidentės O.Jachimovič, šiuo metu jau suskaičiuota, kad „The Tiltas Trust“ paramos fondui surinkta  £10 500. „Ši suma dar nėra galutinė, mat dar skaičiuojama, kiek labdarai lėšų surinkta iš nuotraukų pardavimų. Čekį su galutine suma „The Tiltas Trust“ organizacijai įteiksime gruodžio mėnesį, LKRJK kalėdinio vakaro metu“, - teigia ji. 

Pagrindinis kasmetinis lietuvių kalėdinio labdaros vakaro Londone tikslas – surinkti lėšų ir jas paaukoti vienam iš labdaros fondų, besirūpinančiam lietuviais, kuriems reikalinga pagalba. Praėjusiais metais vykusiame labdaros pokylyje vakaro svečiai paaukojo 7300 svarų neįgaliais vaikais ir juos auginančiomis šeimomis besirūpinančiam paramos fondui „Algojimas“. 2010-aisiais surinkta 8100 svarų, kurie skirti ponios Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondui. 2009-aisiais Lietuvos M. Rostropovičiaus fondui paaukota daugiau nei 12 tūkstančių svarų sterlingų. 

2008-aisiais vykusiame lietuviškame labdaros vakare dalyvavo ir britų kulinarijos žvaigždė Jamie Oliver'is bei filmo Lok, Stok arba Šauk (Lock, Stock and Two Smoking Barrels) aktoriai Jason Flemyn bei Dexter'is Fletcher'is. Režisierės Dalios Ibelhauptaitės režisuoto vakaro metu Tauragės apskrities vaikams paremti tuomet surinka apie 56 tūkstančiai svarų – du kartus daugiau nei 2007-aisiais, kada lietuviškas Kalėdų labdaros renginys vyko pirmą kartą. 

Alvaido Lukausko (http://www.alvaidasphotography.com/) fotoreportažas: 

„The Tiltas Trust“ organizacijos nariai

Rūta Meilutytė į renginį atvyko ne tik su savo, bet ir trenerio Jon Rudd šeima - drauge Teresa Normington, dukra Aimee Normington, sūnumi Tomu Normington.

Iš kairės - gydytojas Laimonas Gončaras su žmona Rozita ir LCLC nariai - Laurynas Gadeikis, Ieva Šatkutė, Žilvinas Gradauskas, Julia Shawash.

Europos Sąjungos misijos Afganistane vadovas Vygaudas Ušackas ir jo žmona Loreta Ušackienė.
 
Vakaro vedėjai: Beata ir Edgaras.

LKRJK prezidentė Olga Jachimovič su sužadėtiniu Vladimiru. Sigito Matulio nuotr.
 
Iš kairės - kompanijos Audita atstovė Lina Rimašauskienė, restorano Juoda Balta įkūrėja Džiuljeta, restorano Krantas savininkės Jolanta ir Giedrė.
 
Anglia Claims vadovas Sigitas Katinas su drauge Irina Korallo.
 
Kompanijos Romerco atstovai  (iš kairės) - Andrew Ross, Elyssa Katz, Rick Katz.
 
ICA (Insurance Corporation of Afghanistan) kompanijos vadovas Leonard Delunas su žmona Natalija ir Londono lietuvių Sičio klubo (LCLC) narė Ieva Šatkutė. 
 
Skelbimų portalo „Skelbkitės“ įkūrėjas Andrius Milašius su žmona Monika.
 
Iš kairės - Giedrius Paškauskas su žmona Gitana, Aira Jakimavičienė, Darius Paškauskas.
 
Kompanijos Romerco atstovė Kay Porter ir Paul Newman.
 
Martyna Jovaišaitė ir garsaus Londono klubo Mahiki vadybininkas Antoine Fayman.
 
Vygaudo Ušacko pakviesti į labdaros vakarą iš Afganistano atvyko Richard Williams ir Emily Robb.
 
Iš kairės - LKRJK prezidentė Olga Jachimovič, teisininkė Laura Budrytė, Beata Nicholson.
 
Lebara kompanijos marketingo vadovė Jūratė Puodžiukaitė (k.) ir Sandra Bernytė, CST The Gate kompanijos marketingo strategijos vadovė.
 
Brolis ir sesuo, Jurgita ir Darijus Gerlikai, Londono Islington rajone esančios meno galerijos „Creative Solutions Art&Design“ įkūrėjai.
 
Rūta Meilutytė.
 
Rūta Meilutytė su tėčiu Sigitu ir jo drauge Rasa.
 
NatWest banko santykių su klientais vadovė Jurgita Rodriquez (k.) ir LKRJK prezidentė Olga Jachimovič.
 
Beata Nicholson ir Diana Docenko, Maybourne Hotel Group pardavimų vadovė.
 
Kompanijos Eurobaltika kolektyvas (iš kairės): Diana Školaitė, Yuliya Bekh, Olga Jachimovič, Valerija Kveselaitytė, Ingrida Yanko. Sigito Matulio nuotr.
 
Berkeley viešbučio pokylių salė.


  
Verslininkas, kompanijų grupės savininkas ir investuotojas Ramin Wali.
 
Pranas Preidžius, kompanijos Dynamic Solar įkūrėjas.
 
Prestižinėje Bond Street gatvėje Londone parduotuve turintis dizaineris Roubi l'Roubi ne tik vakarui papuošė renginio vedėją Beata Nicholson, bet labdaros aukcionui padovanojo ir dvi palaidines, kurios bus iš naujo pasiūtos jas įsigijusiems, pagal išmatavimus (tailor made).
 
Berkeley viešbutis.


Raktažodžiai: LabdaragalaLCCUKLKRJKkalėdinis vakarasaukojimasDalia Ibelhauptaitė

Straipsnio komentarai

 • Teko buti siam renginyje pries keleta metu. Galiu palinketi visiems dalyvaujantiems maziau investuoti i rubus, nes isleidziate ne ten kur reikia ir persipuosiate. Labdaros renginyje nepriimta puikuotis apdarais. Privalu deveti kuklius rubus, nors tai ir butu proginiai, bet nesipuikavimui. Deja, daug dalyvaujanciu visai ne tokie, kurie galetu paaukoti, tai daugiau prestizas nuvaziuoti pasipuikuoti savimi, deja, tai niekaip nesusije, su aukojimu. Nuo skonio, iki beskonybes netoli. Gal gerai atrodysit nuotraukose, bet ar garbingai ir pagal proga ? Ne ! Nedarykit musu tautai gedos. Organizatoriai turetu ispeti apie aprangos koda ir deja paaiskinti kad labdaros renginiuose net zvaigzdziu zvaigzdes drapanomis nesipuikuoja.
  19. Egle // Gegužės 12, 2013 // 00:17
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • ta beata nicholson geriau nelystu i eteri su savo receptais tipo. kopijuoja is anglu tv chefu ir rodo lietuvai tipo jos. ir su savo zargonu, nemoksiskumu geda ziureti i ja. elita, auksta klase vaizduoja. istekejo uz vidutinioko anglo, tai kelia save i padanges, kaip super star, bet visiska nevala ir nemoksa- tik turinti pazinciu lietuvos tv ir ziniasklaidoj. lietuviai uzsienyje juokiasi is jos....
  18. ditka // Sausio 31, 2013 // 17:19
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Labai saunu, kad zmones organizuoja tokius renginius! Juk malonu nueiti i rengini, kuris dar ir kazkoki geresni tiksla turi. Tuo paciu pramoga tau, ir pagalba kitiems. Juk nebutina ten susirinkus liudeti ir verkti, kaip pasaulyje blogai,kaip tik riekia pasipusoti, pasitempti, tureti gera laika! Juk visi zmonems dirba, turi kasdieninius rupescius ir betkokia proga isieti ir super. As tik uz tokius renginius, su laiku reikia aisku tobulinti organizavima, bet visi esame zmones juk..Linkiu organizuoti daugiau renginiu ir patiems londonieciams daugiau isieti is anmu aplinkos ;)
  17. Londoniete // Gruodžio 6, 2012 // 12:22
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Labai labai grazi, elegantiska USACKIENE
  16. DaliaH // Gruodžio 5, 2012 // 11:31
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • I ta engini bet kas pakliuti gali. Susimoki ir eini. niekada nesusigundziau eiti i toki rengini. geriau tiesiai sviesiai paaukoti labdarai pinigus negu eiti i toki rengini
  15. Lo // Lapkričio 28, 2012 // 20:39
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • nereikia jokio pakvietimo, viesai platinami buvo bilietai, susimoki ir eini.
  14. to 13 // Lapkričio 28, 2012 // 16:31
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Beskonybes ponai demonstravo. Bet puiku, kad tokie renginiai organizuojami, butu labai fainai but pakviestai, tik neaisku, kiek pinigu reikia turet ir kaip but nusipelnius, kad nusipelnytumei pakvietima gauti...
  13. mhjoo // Lapkričio 27, 2012 // 23:38
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Stengėtės pasipuošti, bet nepasisekė... Beskonybė per kraštus liejasi deja... Gaila. Tiek pastangų per niek...
  12. M // Lapkričio 27, 2012 // 10:03
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Usackai, kaip visada, elegantiski, plius Rutele ir jos tetes drauge, plius Ieva Satkute, daugiau siurpuliai:)
  11. montblanc // Lapkričio 25, 2012 // 23:35
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Gal laikas butu renginio organizatorius pakeisti, na tokius kaip ponia Olga, tai gal kas nors ir pasikeistu is esmes. Zmones organizuoja tai jau kelintus metus ir gal issiseme o gal niekada ir neturejo originalesniu ideju ir suvokimo koks tas renginys tyretu buti ir kokia tikroji jo prasme.
  10. nesvarbus // Lapkričio 25, 2012 // 23:03
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Saunu kad kazkas organizuoja tokius renginius ir surenka pinigus kur ju tikrai reikia. Grazus vakaras!
  9. Saunus renginys // Lapkričio 25, 2012 // 21:00
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Buvau, maciau, neblogai buvo. Tikrai daugiau apie Tiltas Trust galejo parodyti ir papasakoti. <br />Suaukota nei daug , nei mažai. Geriau nei nieko, bet galima buvo ir daugiau surinkti tinkamiau renginį pakreipus.
  8. Renginys // Lapkričio 25, 2012 // 20:06
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Dar niekuomet nemaciau vienoje vietoje tiek neskoningu ir negraziu lietuvaiciu ,kraupu !!! Viena Ruta Meilutyte atrodo puikiai.Na tokia beskonybe senai buvau bemaciusi :(
  7. as :)) // Lapkričio 25, 2012 // 19:30
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • geriausia foto - 9 nuo apacios, kur berniuka sviesiaplauki du padavejai aptarnauja:DDD snobizmu snobizmas
  6. snobu vakarelis // Lapkričio 25, 2012 // 12:41
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • nu bet to dizainerio bliuskos tai ka as zinau....
  5. dizaineris is bond street // Lapkričio 25, 2012 // 12:40
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Ruta nusluoste nosis daugeliui damuciu ir atrode elegantiskiau nei daugelis moteru, kurios pagal amziu jau turetu tureti stiliaus suvokima. Labai grazi, elegantiska, pavyzdys merginoms.
  4. Ruta sauniausia // Lapkričio 25, 2012 // 12:39
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Atejo LT zmogenai saves parodyt, o suaukojo beveik ne lietuviai, grazumelis... maskaradas... gal renginio kvietimuose reikejo paaiskint tiksla renginio, nes akivaizdu, kad dauguma jo nesuprato
  3. gedinga // Lapkričio 25, 2012 // 11:30
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • buvau renginyje ir daugiau neisiu.. truko nuosirdumo ir tikrojo sio renginio tikslo akcentavimo. organizatoriu kalba - baisu buvo klausytis, tas pats per ta pati is popieriuko. vakarienes pradzioje pusvalandi dar karta rode video is Olimpiniu, su Rutos pergale vietoje to, kad parodytu nuo vezio kenciancius ar koki klipa apie Tiltas Trust. Zodziu, pratempe laika ikise ta video. Viskas istesta, neidomu, snobizmu snobizmas.. Bilietas kainavo £160 ir maniau, kad bent dalis nuo bilieto atiteks labdarai, pasirodo, kad ne..
  2. svecias // Lapkričio 25, 2012 // 11:26
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Apgailetina... Tokie ponai surinko 10k. Suknelės, kostiumai... Turtuoliai, o aukojimas vargšų.... Na kaip bebūtų tai dėl kilnaus tikslo.
  1. Ponai // Lapkričio 25, 2012 // 11:12
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Apgailetina... Tokie ponai surinko 10k. Suknelės, kostiumai... Turtuoliai, o aukojimas vargšų.... Na kaip bebūtų tai dėl kilnaus tikslo.
  1. Ponai // Lapkričio 25, 2012 // 11:12
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • buvau renginyje ir daugiau neisiu.. truko nuosirdumo ir tikrojo sio renginio tikslo akcentavimo. organizatoriu kalba - baisu buvo klausytis, tas pats per ta pati is popieriuko. vakarienes pradzioje pusvalandi dar karta rode video is Olimpiniu, su Rutos pergale vietoje to, kad parodytu nuo vezio kenciancius ar koki klipa apie Tiltas Trust. Zodziu, pratempe laika ikise ta video. Viskas istesta, neidomu, snobizmu snobizmas.. Bilietas kainavo £160 ir maniau, kad bent dalis nuo bilieto atiteks labdarai, pasirodo, kad ne..
  2. svecias // Lapkričio 25, 2012 // 11:26
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Atejo LT zmogenai saves parodyt, o suaukojo beveik ne lietuviai, grazumelis... maskaradas... gal renginio kvietimuose reikejo paaiskint tiksla renginio, nes akivaizdu, kad dauguma jo nesuprato
  3. gedinga // Lapkričio 25, 2012 // 11:30
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Ruta nusluoste nosis daugeliui damuciu ir atrode elegantiskiau nei daugelis moteru, kurios pagal amziu jau turetu tureti stiliaus suvokima. Labai grazi, elegantiska, pavyzdys merginoms.
  4. Ruta sauniausia // Lapkričio 25, 2012 // 12:39
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • nu bet to dizainerio bliuskos tai ka as zinau....
  5. dizaineris is bond street // Lapkričio 25, 2012 // 12:40
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • geriausia foto - 9 nuo apacios, kur berniuka sviesiaplauki du padavejai aptarnauja:DDD snobizmu snobizmas
  6. snobu vakarelis // Lapkričio 25, 2012 // 12:41
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Dar niekuomet nemaciau vienoje vietoje tiek neskoningu ir negraziu lietuvaiciu ,kraupu !!! Viena Ruta Meilutyte atrodo puikiai.Na tokia beskonybe senai buvau bemaciusi :(
  7. as :)) // Lapkričio 25, 2012 // 19:30
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Buvau, maciau, neblogai buvo. Tikrai daugiau apie Tiltas Trust galejo parodyti ir papasakoti. <br />Suaukota nei daug , nei mažai. Geriau nei nieko, bet galima buvo ir daugiau surinkti tinkamiau renginį pakreipus.
  8. Renginys // Lapkričio 25, 2012 // 20:06
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Saunu kad kazkas organizuoja tokius renginius ir surenka pinigus kur ju tikrai reikia. Grazus vakaras!
  9. Saunus renginys // Lapkričio 25, 2012 // 21:00
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Gal laikas butu renginio organizatorius pakeisti, na tokius kaip ponia Olga, tai gal kas nors ir pasikeistu is esmes. Zmones organizuoja tai jau kelintus metus ir gal issiseme o gal niekada ir neturejo originalesniu ideju ir suvokimo koks tas renginys tyretu buti ir kokia tikroji jo prasme.
  10. nesvarbus // Lapkričio 25, 2012 // 23:03
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Usackai, kaip visada, elegantiski, plius Rutele ir jos tetes drauge, plius Ieva Satkute, daugiau siurpuliai:)
  11. montblanc // Lapkričio 25, 2012 // 23:35
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Stengėtės pasipuošti, bet nepasisekė... Beskonybė per kraštus liejasi deja... Gaila. Tiek pastangų per niek...
  12. M // Lapkričio 27, 2012 // 10:03
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Beskonybes ponai demonstravo. Bet puiku, kad tokie renginiai organizuojami, butu labai fainai but pakviestai, tik neaisku, kiek pinigu reikia turet ir kaip but nusipelnius, kad nusipelnytumei pakvietima gauti...
  13. mhjoo // Lapkričio 27, 2012 // 23:38
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • nereikia jokio pakvietimo, viesai platinami buvo bilietai, susimoki ir eini.
  14. to 13 // Lapkričio 28, 2012 // 16:31
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • I ta engini bet kas pakliuti gali. Susimoki ir eini. niekada nesusigundziau eiti i toki rengini. geriau tiesiai sviesiai paaukoti labdarai pinigus negu eiti i toki rengini
  15. Lo // Lapkričio 28, 2012 // 20:39
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Labai labai grazi, elegantiska USACKIENE
  16. DaliaH // Gruodžio 5, 2012 // 11:31
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Labai saunu, kad zmones organizuoja tokius renginius! Juk malonu nueiti i rengini, kuris dar ir kazkoki geresni tiksla turi. Tuo paciu pramoga tau, ir pagalba kitiems. Juk nebutina ten susirinkus liudeti ir verkti, kaip pasaulyje blogai,kaip tik riekia pasipusoti, pasitempti, tureti gera laika! Juk visi zmonems dirba, turi kasdieninius rupescius ir betkokia proga isieti ir super. As tik uz tokius renginius, su laiku reikia aisku tobulinti organizavima, bet visi esame zmones juk..Linkiu organizuoti daugiau renginiu ir patiems londonieciams daugiau isieti is anmu aplinkos ;)
  17. Londoniete // Gruodžio 6, 2012 // 12:22
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • ta beata nicholson geriau nelystu i eteri su savo receptais tipo. kopijuoja is anglu tv chefu ir rodo lietuvai tipo jos. ir su savo zargonu, nemoksiskumu geda ziureti i ja. elita, auksta klase vaizduoja. istekejo uz vidutinioko anglo, tai kelia save i padanges, kaip super star, bet visiska nevala ir nemoksa- tik turinti pazinciu lietuvos tv ir ziniasklaidoj. lietuviai uzsienyje juokiasi is jos....
  18. ditka // Sausio 31, 2013 // 17:19
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Teko buti siam renginyje pries keleta metu. Galiu palinketi visiems dalyvaujantiems maziau investuoti i rubus, nes isleidziate ne ten kur reikia ir persipuosiate. Labdaros renginyje nepriimta puikuotis apdarais. Privalu deveti kuklius rubus, nors tai ir butu proginiai, bet nesipuikavimui. Deja, daug dalyvaujanciu visai ne tokie, kurie galetu paaukoti, tai daugiau prestizas nuvaziuoti pasipuikuoti savimi, deja, tai niekaip nesusije, su aukojimu. Nuo skonio, iki beskonybes netoli. Gal gerai atrodysit nuotraukose, bet ar garbingai ir pagal proga ? Ne ! Nedarykit musu tautai gedos. Organizatoriai turetu ispeti apie aprangos koda ir deja paaiskinti kad labdaros renginiuose net zvaigzdziu zvaigzdes drapanomis nesipuikuoja.
  19. Egle // Gegužės 12, 2013 // 00:17
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Teko buti siam renginyje pries keleta metu. Galiu palinketi visiems dalyvaujantiems maziau investuoti i rubus, nes isleidziate ne ten kur reikia ir persipuosiate. Labdaros renginyje nepriimta puikuotis apdarais. Privalu deveti kuklius rubus, nors tai ir butu proginiai, bet nesipuikavimui. Deja, daug dalyvaujanciu visai ne tokie, kurie galetu paaukoti, tai daugiau prestizas nuvaziuoti pasipuikuoti savimi, deja, tai niekaip nesusije, su aukojimu. Nuo skonio, iki beskonybes netoli. Gal gerai atrodysit nuotraukose, bet ar garbingai ir pagal proga ? Ne ! Nedarykit musu tautai gedos. Organizatoriai turetu ispeti apie aprangos koda ir deja paaiskinti kad labdaros renginiuose net zvaigzdziu zvaigzdes drapanomis nesipuikuoja.
  1. Egle // Gegužės 12, 2013 // 00:17
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Labai labai grazi, elegantiska USACKIENE
  2. DaliaH // Gruodžio 5, 2012 // 11:31
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • ta beata nicholson geriau nelystu i eteri su savo receptais tipo. kopijuoja is anglu tv chefu ir rodo lietuvai tipo jos. ir su savo zargonu, nemoksiskumu geda ziureti i ja. elita, auksta klase vaizduoja. istekejo uz vidutinioko anglo, tai kelia save i padanges, kaip super star, bet visiska nevala ir nemoksa- tik turinti pazinciu lietuvos tv ir ziniasklaidoj. lietuviai uzsienyje juokiasi is jos....
  3. ditka // Sausio 31, 2013 // 17:19
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • nereikia jokio pakvietimo, viesai platinami buvo bilietai, susimoki ir eini.
  4. to 13 // Lapkričio 28, 2012 // 16:31
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
Tokių komentarų nerasta