Balandžio 24, 2019
Lietuvės įkurtai kompanijai – Anglijos karalienės apdovanojimas
DOVILĖ ILEVIČIŪTĖTekstas: DOVILĖ ILEVIČIŪTĖ
„Today Translations“ įkūrėja Jurga Žilinskienė. © Foto: Asmeninis albumas.

Pasaulinei vertimų bendrovei „Today Translations“ vadovaujanti Jurga Žilinskienė savaitės pradžioje pasidalino džiugia žinia: lietuvės įkurtai kompanijai įteiktas prestižinis Jos Didenybės Anglijos karalienės apdovanojimas „Queen's Award for Enterprise“ tarptautinio verslo kategorijoje. 

„Nesitiki, kad tai įvyko, tačiau į šalį padėjusi emocijas, kurias sukelia tokia didžiulė garbė, negaliu sakyti, kad tai visiškai netikėta. Įtariau ir vyliausi, jog ši diena kada nors ateis. <…> Etiškas verslas, pagarba komandai bei klientams pagaliau grįžta į madą! Daugelį metų garbinome tuos, kurie griebdavosi bet ko, kad tik uždirbtų visuomenės sąskaita, tačiau šiandien vertiname sąžiningas įmones, priimančias teisingus sprendimus ir užtikrinančias, jog visi gautų geriausią kokybę ir būtų apsaugoti nuo vadovų sprendimų“, - „Today Translations“ puslapyje mintimis dalinasi J.Žilinskienė. 

Pagrindinis „Today Translations“ biuras veikia viename didžiausių komercinių bei finansinių centrų pasaulyje – Londono City. Prieš septyniolika metų šį vertimų biurą lietuvė įkūrė vos pabaigusi teisės ir ekonomikos studijas Londono universitete. Šiandien Today Translations turi daugiau nei tris tūkstančius vertėjų 160-yje pasaulio šalių ir vertimų paslaugas teikia daugiau nei 200 kalbomis. J.Žilinskienės kompanijos klientų sąraše – nuo didžiausių pasaulio bankų, teisininkų, medijų, grožio industrijos atstovų, valstybinių organizacijų iki Jordanijos karaliaus. Prieš kelis metus Londonietės parengtą interviu su verslininke galite skaityti čia >>>>>>

Karalienės apdovanojimų verslui programa (The Queen's Awards for Enterprise) skirta Britanijos įmonėms ir kitoms organizacijoms, kurios itin sėkmingai veikia tarptautinės prekybos, inovacijų ir tvaraus verslo augimo srityse. The Queen's Awards for Enterprise yra aukščiausi oficialūs JK apdovanojimai Britanijoje veikiančioms įmonėms. Pirmą kartą jie buvo įteikti 1965-aisiais.

„Nusipelnėme šio įvertinimo, nes atitinkame visus reikiamus kriterijus, o daugiau nei 40% mūsų pajamų atkeliauja iš tarptautinės prekybos. Tai yra faktai, kuriais labai didžiuojamės“, - džiaugiasi verslininkė ir teigia, kad sąžiningas, kryptingas, sunkus darbas ir yra kelias į sėkmę.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai