Lapkričio 17, 2022
Legendinis Lietuvos estrados duetas atvyksta į JK: pasirodymus surengs Notting Hill‘e ir gražiausiame Anglijos miestelyje

Oresto ir Džildos Vaigauskų  pristatinėti nereikia. Sarkastiški, šmaikštūs, ryškūs ir kandūs jie nusišypsoti privers kiekvieną. Vasario mėnesį šis garsus estrados duetas surengs net du pasirodymus Anglijos lietuviams: garsiajame Notting Hill rajone Londone (įsigyti bilietus galite čia >>>) ir viename iš gražiausių Anglijoje laikomu miestelių Stamford, Lincolnshire grafystėje (įsigyti bilietus galite čia >>>).

Legendarinė pora. Taip save pristato Orestas ir Džilda. Juos įkūnijantys aktoriai Aistis Mickevičius ir Ineta Stasiulytė virs ryškiaspalvėmis, apie save ir gyvenimą atviraujančiomis asmenybėmis ir publikai dovanos muzikinį reviu „Legendinės legendos Anglijoje“ – muzikinį šou sudarytą iš atskirų „stand-up comedy“ elementų, kur skamba auksinės melodijos bei liejasi pokštai iš legendarinės poros asmeninio gyvenimo. 

Pasirodymą Londone pora surengs šeštadienį, vasario 18 dieną. Londono vakaruose esantis Notting Hill rajonas visame pasaulyje garsėja spalvotais namų fasadais, kiekvieną šeštadienį veikiančiu Portobello senienų ir antikvaro turgumi, kasmetiniu karnavalu ir ypatingai knygynu, kurio savininką kino filme Notting Hill suvaidino Hugh Grant’as. Vakaras lietuviams vyks jaukioje The Tabernacle teatro salėje, talpinančioje apie tris šimtus žiūrovų. Šis buvusios bažnyčios pastatas žavi raudonų plytų ir terakotos fasadu, iš abiejų pusių stūksančiais bokštais ir yra saugomas Anglijos kultūros paveldo departamento kaip Grade II architektūrinis paminklas.

Stamford įsikūręs netoli Peterborough, tačiau per valandą ar pusantros jį galima automobiliu pasiekti ir iš Birmingham’o, Northampton’o, Leicester, Londono. Šį miestelį prieš kelis metus didžiausias britų laikraštis „The Sunday Times“ išrinko geriausia vieta gyventi visoje Anglijoje. Jis garsėja ne tik savo architektūra, bet ir čia filmuotomis scenomis garsiausiuose Holivudo filmuose. Orestą ir Džildą Stamford Corn Exchange teatre Anglijos lietuviai išvys sekmadienį, vasario 19 d.

Renginio organizatoriai: LS Consultants info LLP
Rėmėjai: www.theharmoniccentre.co.uk
Informacinis rėmėjas: Londonietė

Bilietus į pasirodymą Londone galite įsigyti čia >>>>

Bilietus į pasirodymą Stamford’e galite įsigyti čia >>>>

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai