Spalio 3, 2021
Kaip užsidirbti iš nekilnojamojo turto Anglijoje? Seminare lietuviams ekspertai atsakys į visus klausimus

Investicijos į nekilnojamąjį turtą (NT) daugeliui atrodo kaip sudėtingas ir ilgas procesas, reikalaujantis ne tik žinių ir laiko, bet ir didžiulio kapitalo. Tačiau viskas įmanoma, pasitelkus tinkamą informaciją, turint noro ir pasiruošus įdėti pastangų, įsitikinusi INDRĖ SERVAITĖ, nekilnojamojo turto, pastolių ir statybų verslo savininkė, kompanijų Jonas Properties ir Ieremie Contractors įkūrėja, investuotoja į NT. Jau kitą savaitę ji organizuoja nemokamą internetinį seminarą lietuviams, kuriame pasidalins per septynerius metus sukauptomis žiniomis. 

Jau ne vieną seminarą suorganizavusiai lietuvei šįkart talkins  NT brokeris RICARDAS GLIEBKUS ir nekilnojamojo turto agentūros 100 Key Properties įkūrėjas REMIGIJUS PLEINYS.

„Kodėl daugelis nesidomi investicijų galimybėmis? Priežastys dažniausiai panašios: pirmoji – jie mano, jog neturi pakankamai lėšų; antroji – baimė ir žinių trūkumas (o kas jei prarasiu savo pinigus?); trečioji – galvoja, jog tam dabar netinkamas metas. Žmonės susimąsto apie pasyvių pajamų kūrimą ar finansinę laisvę tik kai kas nors sukrečia jų gyvenimus, dažniausiai tai būna nemalonūs įvykiai, sveikatos problemos ar darbo netektis“, - sako I. Servaitė. 

Tačiau jei ilgai lauksite tinkamo meto, jis gali niekada ir neateiti, įsitikinusi Anglijoje sėkmingus verslus įkūrusi lietuvė. Atvykus į šalį su minimaliomis kalbos žiniomis Indrei pradžioje taip pat teko griebtis įvairių veiklų: dirbo valytoja viešbutyje, vėliau padėjėja mokykloje. Gyvenimas aukštyn kojomis apsivertė susilaukus sūnaus. „Supratau, kad noriu kuo daugiau laiko praleisti su savo mažyliu, tad vis galvodavau, kokia veikla man suteiktų ne tik finansinę laisvę, bet ir galimybių daugiau laiko skirti šeimai ir vaikams“, - prisimena ji.

Investicijomis į nekilnojamąjį turtą lietuvė susidomėjo prieš septynerius metus, apsilankiusi nemokamame seminare. “Visuomet maniau, kad turi būti milijonierius, jei nori imtis tokios veiklos. Tačiau seminaras man atvėrė akis. Pasiklausius NT srities ekspertų supratau, kad tai verslas, kuriuo norėčiau ir galėčiau užsiimti. Jei sugeba kiti, kodėl nepabandžius ir man?”.

Šiandien Indrė jau sukūrė pelningą NT portfolio, skaitė paskaitas Europos šalyse ir yra mokiusi Kanados bei Australijos investuotojus, kaip imtis NT verslo JK. “Jei orientuosimės vien tik į negatyvias mintis ir galvosime apie kliūtis, pokyčiai niekada neįvyks. Noriu paskatinti visus domėtis šia sritimi. Jei reikia pagalbos perkant, nuomojant, investuojant į NT, nežinote nuo ko pradėti, metų metus apie tai galvojate, bet jus stabdo žinių trūkumas, finansinė baimė, prisijunkite ir paklausykite“, - kviečia verslininkė.

Seminaro metu Indrė ir jos svečiai apžvelgs NT projektus ir papasakos, jog nekilnojamojo turto investavimo srityje ne pinigai ar finansinė padėtis yra esminis faktorius, bet sunkus darbas, laikas ir užsispyrimas.

Seminaro temos:

1. Pasyvių pajamų kūrimo būdai pasitelkiant patikimas ir novatoriškas investavimo strategijas.

2. NT pirkimas profesionalų akimis.

3. Saugus investavimas į šiandienos greitai besikeičiančią rinką.

4. Pajamų didinimas ir pelno kūrimas iš NT pirkimo ir pardavimo.  

5. TOP 5 klaidos, kurias dažniausiai daro pradedantys investuotojai į nekilnojamąjį turtą. 

Nemokamas virtualus seminaras įvyks spalio 6 d., 19 val.

Registruotis galite čia: https://us02web.zoom.us/webinar/register/

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai