Lapkričio 6, 2018
Britų aktorius Idris Elba - seksualiausias šių metų vyras

JAV žurnalas „People“ paskelbė britų aktorių Idrisą Elbą seksualiausiu 2018 metų vyru. 

Aktorius sako, kad šis titulas suteikia jam daugiau pasitikėjimo savimi. 

Anot „People“, vaidmenimis draminiuose serialuose  „Blakė“ (The Wire) ir „Liuteris“ (Luther) išgarsėjęs I. Elba labai nustebo sužinojęs, kad tapo šių metų nugalėtoju.  

„Pagalvojau: „Baikit, negali būti. Nejau? – sakė jis interviu žurnalui. – Tuomet pasižiūrėjau į savo atvaizdą veidrodyje ir  pasakiau sau: „Na taip, šiandien atrodau gana seksualiai“. Tačiau kalbant atvirai, tai malonu. Tai buvo malonus siurprizas, neabejotinai padidinęs mano savivertę.“  

Apie I. Elbai atitekusį seksualiausio vyro titulą buvo paskelbta komiko Jimmy Fallon vedamoje televizijos NBC vakaro pokalbių laidoje „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon“, per kurią vaizdo ryšiu buvo susisiekta su Londone esančiu aktoriumi.   

J. Fallonas paprašė aktoriaus pavaizduoti „mielą, žėruojančią superžvaigždę“ – būtent taip I. Elba apibūdinamas „People“ viršelyje. Kalbėdamas apie naujausią įvertinimą, aktorius sakė: „Mano mama labai didžiuosis“.  

Britų aktorius taip pat vadino  „Marvel“ filme  „Toras: Ragnarokas“ (Thor: Ragnarok) ir įkūnijo Nelsoną Mandelą juostoje  „Mandela: ilgas kelias į laisvę“ (Mandela: Long Walk to Freedom). 

Laisvalaikiu 46 metų I. Elba dažnai stoja prie didžėjaus pulto – muzikos pasaulyje jis žinomas DJ Big Driis vardu. Jis taip pat turi savo drabužių liniją. Aktorius buvo dukart vedęs ir turi du vaikus, o šiuo metu jau rengiasi vestuvėms su savo sužadėtine modeliu Sabrina Dhowre (Sabrina Daura). 

I. Elba, afrikiečių imigrantų vienturtis sūnus, žurnalui „People“ papasakojo apie savo vaikystę ir paauglystę. Anot Rytų Londone užaugusio aktoriaus, jo tėvai griežtai jį auklėjo, o kai jis mokėsi berniukų mokykloje, neretai susidurdavo su patyčiomis, nors užsiėmė įvairiomis sporto šakomis, įkaitant futbolą, krepšinį, kriketą, ledo ritulį ir regbį.    

„Buvau labai išstypęs ir liesas, – pasakojo 1,9 m ūgio T. Elba. – O mano vardas buvo Idrissa Akuna Elba. Kaip jums? Iš manęs šaipydavosi. Tačiau vos tik užsiauginau ūsus, tapau kiečiausiu rajono vaikinu. Keistuoliai, užsiauginkite ūsus ir šiek tiek raumenų.“ 

Tarp garsenybių, anksčiau pelniusių „People“ seksualiausio metų vyro titulą, yra Dwayne'as Johnson'as, David'as Beckham'as, Chris'as Hemsworth'as, Adam'as Levine'as, Channing'as Tatum'as. Pernai ši šlovė teko kantri muzikos žvaigždei Blake'ui Shelton'ui. 

„Gyvenimas neturėtų būti galvojimas apie tai, ką derėjo padaryti, – sakė I. Elba. – Manau, visiems reikėtų vadovautis filosofija, kad rytojaus gali ir nebūti, todėl reikia gyventi šia diena. Semti gyvenimą pilnomis saujomis.“

BNS inf.

Raktažodžiai: Žmonės UK

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai