Rugsėjo 23, 2019
Olimpietė Modesta Vžesniauskaitė su bendraminčiais leidosi į labdarai skirtą dviračių žygį

Šeštadienį prie Vilniaus Katedros susirinko būrys dviračių sporto entuziastų, sukviestų Monake gyvenančios vienos garsiausių Lietuvos dviratininkių Modestos Vžesniauskaitės. Drauge su labdaros fondu „Auginam Lietuvai čempionus“ Modesta nusprendė pirmą kartą labdarai sutelkti tiek užsienio, tiek Lietuvos verslininkus. Visos lėšos, surinktos iš dalyvių registracijos mokesčio bei vakarinio renginio metu, bus skirtos talentingiems mažiesiems dviratininkams remti.

„Smagu, kad prie šios akcijos nusprendę prisidėti žmonės neišsigando lietingo ryto, tad drauge važiuosime vardan bendro tikslo, kad mažieji dviratininkai galėtų treniruotis geresnėmis sąlygomis ir savu metu garsintų mūsų šalies vardą“, - sakė Modesta, Lietuvai atstovavusi Pekino olimpinėse žaidynėse 2008 metais.

Gerai nusiteikę labdaros akcijos dalyviai, kurių susirinko apie 30, numynė 70 km.

Specialiai į Vilnių dėl šio renginio atvyko ir Italijoje gyvenanti pasaulio čempionė, Tour de France bei Giro d'Italia varžybų nugalėtoja Edita Pučinskaitė. Savo širdies draugės idėją palaikė ir dviračiu mynė britų verslininkas John Caudwell, taip pat Vita ir Gediminas Degučiai, Viktorija Siegel ir kiti.​

Raktažodžiai: NaujienosŽmonės

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai