Balandžio 30, 2018
Londono lietuviai dalinosi verslo kontaktais (antrasis DH Accounts & Legal organizuotas renginys)
Mantas Ambraziejus ir Egidijus Morkūnas iš Lexlitus kompanijos, teikiančios teisinius patarimus kompensacijų už traumas klausimais. Mantas (kairėje) kitądien po renginio bėgo Londono maratoną! Rezultatas - 3 valandos 39 minutės!

Bernelių Užeigoje Londone įvyko antrasis DH Accounts & Legal organizuotas verslo kontaktų renginys, kuriame susirinko lietuviai verslininkai ar dar tik planuojantys pradėti savo nuosavą veiklą, turintys idėjų.

Į renginį atvyko įvairiausių veiklos sričių atstovai – statybų, inžinerijos, internetinių technologijų, grožio, sveikatos, medicinos, mados. Renginio dalyviai išsinešė ne tik naudingų DHAL atstovų patarimų kaip auginti verslą, tvarkyti finansinius reikalus, bet ir užmezgė naujų pažinčių, draugysčių, apsikeitė verslo kontaktais. 

Kitas verslo kontaktų užmezgimo renginys planuojamas jau vasarą, birželio 30 d., 2018. Sekite DHAL ir Londonietės naujienas.

Akimirkos iš renginio:

Askek kompanijos įkūrėja  Giedrė Dromantaitė ir ekologiškas kūdikių košeles gaminančios kompanijos Mamuko atstovas Romanas Obusenkovas. Askek kompanijos įkūrėja Giedrė Dromantaitė ir ekologiškas kūdikių košeles gaminančios kompanijos Mamuko atstovas Romanas Obusenkovas.
Marius Čižiūnas kompanijoje Sky Londone kuria programinę įrangą. Jo svajonė - dirbti Google atstovybėje Kalifornijoje. Marius Čižiūnas kompanijoje Sky Londone kuria programinę įrangą. Jo svajonė - dirbti Google atstovybėje Kalifornijoje.
Kompanijos DHAL bendrasavininkas Peter Hurta. Kompanijos DHAL bendrasavininkas Peter Hurta.
DHAL įkūrėja Diana Hurta su vyru Peter. DHAL įkūrėja Diana Hurta su vyru Peter.
Renginio dalyviai. Renginio dalyviai.
Mantas Ambraziejus ir Egidijus Morkūnas iš Lexlitus kompanijos, teikiančios teisinius patarimus kompensacijų už traumas klausimais. Mantas (kairėje) kitądien po renginio bėgo Londono maratoną! Rezultatas - 3 valandos 39 minutės! Mantas Ambraziejus ir Egidijus Morkūnas iš Lexlitus kompanijos, teikiančios teisinius patarimus kompensacijų už traumas klausimais. Mantas (kairėje) kitądien po renginio bėgo Londono maratoną! Rezultatas - 3 valandos 39 minutės!
Egidijus Morkūnas ir Saulius Sliackus.
Darius Kubiliūnas darbuojasi su apsaugos sistemomis. Darius Kubiliūnas darbuojasi su apsaugos sistemomis.
Kompanijos DHAL bendrasavininkas Peter Hurta. Kompanijos DHAL bendrasavininkas Peter Hurta.
Renginio akimirkos. Renginio akimirkos.
Vertimų agentūros AirV atstovė Sandra Aleknavičė (viduryje) su renginio viešniomis. Vertimų agentūros AirV atstovė Sandra Aleknavičė (viduryje) su renginio viešniomis.
Bernelių Užeigos vadovas Aivaras ir kompanijos DHAL bendrasavininkas Peter Hurta.
Natūralios kosmetikos EE's Cosmetics gamintoja Egidija Bailie. Natūralios kosmetikos EE's Cosmetics gamintoja Egidija Bailie.
Būsto paskolų konsultantas Aidas Kuklys. Būsto paskolų konsultantas Aidas Kuklys.
Londonietės įkūrėja Dovilė Ilevičiūtė ir renginio organizatorė, DHAL kompanijos vadovė Diana Hurta. Londonietės įkūrėja Dovilė Ilevičiūtė ir renginio organizatorė, DHAL kompanijos vadovė Diana Hurta.
Bernelių Užeigoje visuomet galima paskanauti lietuviškų patiekalų.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai